Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tysiu najlepsze życzonka dla Adasia - widzę na suwaczku ,że dzisiaj kończy miesiąc 🙂 ☺️ 😘

Anetka nie przejmuj sie , i tak dużo zrzuciłaś jeszcze w takim czasie 🙂
wiadomo Tysi to żadna z Nas nie pobije 🤪
Ja mam 17kg na plusie, zobaczymy jak mi pójdzie zrzucanie 😉
Narazie sie jeszcze obżeram hihihi a co se bede zalować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna_Mamba nawet nie wiesz ile radochy by nam to sprawiło ;D ale z porodem to nigdy nic nie wiadomo kiedy co sie ruszy,musze czekac 😎

Anetka moim zdaniem przez 2 tyg bardzo duzo schudłas i nim sie obejrzysz,nie bedziesz wiedziała kiedy zrzuciłaś kolejne kg przybrane podczas ciąży 🙂
u mnie tez sie duzo zmienilo wg figura, ale jak na razie sie nie przejmuje..wcinam puki mogę 😜 ja przytyłam 8 kg

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Ogon to kumpel męża \"pan wiem wszystko najlepiej\".
No i wczoraj na wieczór zamiast romantycznie było hu.... pokłóciłam się z mężem i teraz się do niego nie odzywam. Przynajmniej mam spokój.

Idę z rana zjeść truskawek na poprawę samopoczucia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamcie 🙂
Nenia nie dziwię się że nerwa załapałaś...a po co mężowi był do szczęścia kolega potrzebny?? kurde...no chyba że się nie dogadaliście co do wyjścia. bo gdybym ja miała umówione wieczorne wyjście z mężem a on by ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczył z kolegą że on też idzie to bym powiedziała chyba żeby sobie szli sami na romantyczną kolację 😁
Justyna też chciała Adasiowi życzenia składać bo wg suwaczka ma już ponad 4 tygodnie 🙂 tak czy siak buziak od cioci brzuszkowej nie zaszkodzi 😘 🙂
Aneta, też uważam że sporo jak na pierwsze dwa tyg zjechałaś 🙂 jesteś po cc więc i z tego co Emi pisze nie jest wam łatwo jeszcze w pełni śmigać więc spokojnie 🙂

hahaha mój mąż ma już takiego strasika włączonego że jak wczoraj wrócił z Marcinem z piłki a ja w tym czasie akurat dopakowywałam ręcznik do torby szpitalnej to od razu pytanie: już??jedziemy?? hihhi a ja spoko...nic się nie dzieje więc meczyk otwarcia euro spokojnie obejrzymy 🙂
chybaże chłopaki będą tak grać że mnie z emocji pogoni na izbę 🤪 🤪

u nas dziś pochmurnie i właśnie zaczęło kropić, wiec pogoda dupna....łatwo o zły humorek 😁
miłego dzionka brzusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik wyjście było w dwie pary my i oni. Chciałam sama z mężem wyjść bo to może być jedno z naszych ostatnich wyjść zanim małą się urodzi. Chodzi o to że często wychodzimy ze znajomymi w tym z nimi mąż myślał że tym razem będzie tak samo. Gdy mu powiedziałam że fajnie że idziemy w końcu sami to mi powiedział że już dzwonił do "ogona" i wyszło tak jak wyszło. Faceci im wszelkie informacje trzeba przekazywać łopatologicznie.


Jak to jest przy zatruciu ciążowym puchnie się całemu czy mogą tylko puchnąć nogi. Martwię się bo moje nogi są spuchnięte masakrycznie, poza puchnięciem nie ma innych objawów 😞
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak kochana im czasami trzeba łopatologicznie tłumaczyć 😁 nie mają tak błyskotliwych umysłów jak my hihihi 🙃 🙃 🙃

a co do zatrucia to nie wiem, może Sandra jak się pojawi to cosik powie w tym temacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj 🙂
Widzę dziś spokojnie 🙂 To tak ja u mnie w szpitalu 🙂
Ktg ok, ciśnienie ksiażkowe, ale dostaje jakies tabsy 🙂
mam nadzieje, że do niedzieli mnie wypuszczą 🙂
Jutro birthday party w szpitalu 😁 😁 haha
Mecz otawarcia obejrze sobie z kumpelą na sali 🙂 generalnie dobry humor mnie nie opuszcza 🙂

Czarna jak samopoczucie na trzy dni przed?

Buziaki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja...faktycznie dziś tu mega cisza 🙂
a pogoda nie wskazuje na takie pustki tutaj 🙂 przy najmniej u nas jest brzydko
ja latam ze szmatą i sprzątam to co jeszcze mi w oko wpadnie piorę ostatnią turę ciuszków tych co dostałam od koleżanki ale tego nie musiałabym robić bo to jak będzie większy ale coś muszę mieć do prasowania bo oszaleję od tego czekania 🙂
raczej nastawiam się na wywoływanie porodu bo cisza jak makiem zasiał 🙂

Maja dobrze że ciśnienie pod kontrolą i że spadło 🙂
no i że masz gdzie obejrzeć meczyk 🙂
trzymaj się cieplucho i udanej impry urodzinowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka super ,że się wszystko ustabilizowałooo pewnie Cię w niedziele wypuszczą szkoda tylko ,że w urodzinki będziesz w szpitalu no ale cóż zdrówko Twoje i Polci ważniejsze 😘 😘 jeszcze ma troszkę czasu więc niech sobie siedzi u mamy w brzuszku 😁

Kocik śniło mi się ,że mnie odwiedziłaś i zaczęłaś u mnie rodzić na kanapie 😁 ale najlepsze jest to ,że ja ten poród odbierałam a mój pies był moją asystentką i pępowine Ci przecinął :O slaba głupota hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Melduję się w dwupaku 🙂
Dzisiaj odebrałam dowód i prawko z nowym adresem, bylam zmienic adres w nfz,
ale awaria byla 😠 😠 😠 😠 wrrrr i nie wiem kiedy sie tam wybiore nastepnym razem :/ w banku tak samo kolejka i dupa nic nie zalatwilam w sumie....
Byłam w realu a tam dziki szał po wypłacie ludzi masa i kolejki do kasy 🤔 🤔
Ale najwazniejsze ze zakupy porobione, zamrazalnik pełny,
pampersy na zapas dokupione czekolady i kawy do szpitala i reszta pierdól 🙂 🙂
Teraz piore reszte rzeczy zeby byc na bieżąco, jutro jak dotrwam posprzątam jeszcze chatę i mogę rodzić 🙂

Maju samopoczucie ogólnie o.k. nie mysle jeszcze o tym , pewnie w niedziele bede srać po gaciach 😉
Szkoda ze urodzinki musisz spedzic w szpitalu ale jak mus to mus - zdrówko najważniejsze !
Kocik pogoń tego leniuszka małego 🙂

Rzeczywiście tu cicho, dziewczyny co urodziły czasu nie mają 🙂
Trzeba zajmować się Maluszkami 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to u mnie jak narazie to tylko obrzęk głównie nóg- masakra aż skóra mnie piecze 😞
Ciśnienie w normie-sama sobie mierzę 2 razy dziennie.
Ostatni wynik moczu był w normie.

Rany Haniu weź się dziecko urodź już bo matkę te puchnięcia wykończą 🙂

Maju cieszę się że samopoczucie lepsze 🙂 I widzę że masz urodzinki dzień przede mną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem co się dzieje, wtcierałam kurze i złapał mnie tak chlerny ból od krzyża w dół nóg do tego twardy mam brzuch ale czuje że mała się rusza. Rozbolała mnie głowa i zaczeło mdlić- co za gówniany dzień.
Dobrze że mąż wcześniej wraca z pracy to pojedziemy do szpitala jek mi nie przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂wrocilam od kosmetyczki odrazu lepiej sie czuje 🙂
bylam jeszcze w sklepie włoskim kupilam sobie dwie bluzeczki i spodnie przewiewne ale jakie wygodne rewelka i ceny kobitka ma super 🙂
Nenia daj znac jak juz cos wiecej sie dowiesz, moze to juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
juz po meczyku..beznadzieja tylko sie zdenerwowałam 😁
NeniA jeżeli to już,to trzymam kciuki 😉
Dzis koleżanka jechała do szpiala z skurczami i odesłali do domu po ktg..podobno maja taki zapierdziel na porodówkach,ze odsylaja do domu .. ciekawe jak to tam jest. często i gęsto w takim razie chyba można sie pomylić,my myslimy ze to juz a tu jednak fałszywy alarm..
Moj maluch dzisiaj jakis wyjatkowo spokojny w brzuszku.38 tydz teraz tylko trzeba czekać 🙂
Milego wieczoru życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak odsyłają 😮 mnie tez odesłali ale ja nie pojechałam ze skurczami i jak mi potem inny lekarz powiedział-nie mieli prawa mnie odesłać 😮 no ale odesłali 😮
a wieczorem wróciłam na izbę z krwawieniem i urodziłam na szybkościach 😁
dobrze,że tak się to skończyło bo wtedy ten ból jakiś dziwny był 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamy wiadomośc od Neni:
"Zostawili mnie w szpitalu na obserwacje, jutro badania i jeśli będzie wszystko ok to w poniedziałek wypuszczą. Nie spodobały im się spuchnięte nogi, na poród muszę poczekac. Zrobili ktg i usg - z Hanią wszystko dobrze. Maja sama nie będzie obchodzic urodzin w szpitalu - ja w niedzielę spędzę na oddziale. Pozdrowienia dla brzuchatek i mamuś 🙂"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
grrrrrr szkoda że zremisowaliśmy.... 😮 😮 😮
heheh śmiałam się że z emocji zacznę rodzić ale mój euro kibic jednak nie jest ciekawy jak nasza reprezentacja gra hahaha

Justyna no to żeś poleciała po bandzie z tym snem 😁 😁 😁 ale śnij śnij może coś wyśnisz 🙂
Nenia ciekawe czy to już to? 😉
Czarna Ty to już w poniedziałek bankowo będziesz szczęście swoje tuliła 🙂

no mówię że mnie wszystkie przegonią hihihi 🙂
ja już też nie mam siły nosić a jeszcze bardziej cierpliwości czekać...eh 🤔 🤔

macie wszystkie pozdrowionka od Dorotki(midorady) tak zajęta że nie ma czasu wejść tu do nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marlena1109 napisał(a):
Dzis koleżanka jechała do szpiala z skurczami i odesłali do domu po ktg..podobno maja taki zapierdziel na porodówkach,ze odsylaja do domu .. ciekawe jak to tam jest. często i gęsto w takim razie chyba można sie pomylić,my myslimy ze to juz a tu jednak fałszywy alarm..

W szpitalu w którym chcę rodzic, wczoraj urodziło się 19 maluchów, ciekawe ile odesłali... Chyba muszę zmienic szpital bo przecież się nie dostanę jak przyjdzie czas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...