Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Ja już zajęłam się mężem 🙂 dostał obiadek i jak zwykle po nim usnął 🙂 🙂 🙂 jak się Paulinka urodzi to razem będą sobie spać bo tak to ze mną chce a ja nie mam ochoty 😉 no ale kłade się na chwilkę zawsze to sobie troszkę odpoczywam przy okazji.

Karinka, jeśli chodzi o butelki to te tomme tippee o których pisała Agnieszka są naprawde bardzo dobre. Ja widziałam na allegro takie uniwersalne podgrzewcze i z tego co pamiętam to cena nie była jakaś straszna więc poszukaj 🙂 jak znajdę to podeślę linka 🙂

Karolciaaa, witamy na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolciaa ja polecam ci siemieradzkiego, mają drugie miejsce po kopernika.
Karina za chwilę podeślę ci link z podgrzewaczem kupiłam na allegro jest uniwersalny i można podgrzewać zupki 🙂
Karolciaa ja rodziłam 12 prawei 13 lat temu w Narutowiczu i wtedy tzreba było mieć ubranka do wyjścia ale pewnie się to pozmieniało, dopytaj najlepiej w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studenci sa to prawda, ale jak sobie ktos na to pozwoli to sa.... W parwach paxcjenta jest nawet napisane, ze mozesz sobie nie zyczyc obecnosci osoby ktora Cie krepu7je, no chyba, ze jest tpo jakis lekarz ktorego obecnosc jest konieczna.

Na zeromskiego podobno jest fajnie, mozna odwiedzac od pn-pt o0d 9 do 13. I wlasnie o MSWiA tez slyszalam fajne opinie i Ela z tego co mowilas to mmialas swietna opieke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella wiem, wiem, ubranka do wyjścia wiem , że muszę mieć, albo mi dowiozą:P hihi 😁
Ale tam chyba nie muszę zabierać ubranek, potrzebnych do pobytu w szpitalu?


Karina89 o prawach słyszałam, że jeśli nie wyrazisz zgody to prawda, nie mają prawa uczestniczyć podczas porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak, jeszcze co prawda nie podgrzewałam
Amelia na razie nie potrzebuje hihihi.
Jest dobrze wyposażony, posiada termostat a to ważne 🙂
Kiedyś nie było , więc Adrianowi musiałam pilnować butelki i zawsze studziłam hihihi, tu nie ma takiej obawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina tak czy owak osobiście wolałabym aby moja córka nosiła nasze rzeczy, może przesadzam ale to dla mnie spokojniejsze a po za tym tak naprawdę to już sobie wkułam do tego mojego zakutego że zabieram rzeczy. Mam w szafie posegregowane tak aby nawet Andrzej mógł znależć odpowiednie rzeczy gdyby nam coś brakło.
Witaj Paulina jest nas tutaj trochę. Eluniu Paulina miała tremę, pewnie dlatego zapomniała 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga może faktycznie trema bo dopiero zaczyna 🙂 😉
Taz kiedys byłysmy swiezakami:laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉 😉
Daga gratulacje!!! Wciągałaś brzuchol 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga gratulacje.
Nie szalej z zakupami, bo co prawda kazałam Grzesiowi zrobić Ci cenę jak dla mnie to jednak jest ona uwarunkowana podobno ilościa hihihih, jak poszalejesz to cholera wie co będę musiała mu nagadać by był tani hihihih.
Eluniu masz oklaska Ty wiesz.... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też witam 🙂
KArina - ja to używałam kilku hihi teraz już chwilowo wcale nie używam - te butelki tt są dobre - ale ja ich nie miałam - ulubiony smoczek Rozalki był z NUKa 🙂 i w butelce i do ssania
Antykolkową mieliśmy mr Brown czy jakoś tak z rurką w środku - podobno najlepsza 🙂 no i Mała nie miała kolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałam o tych antykolkowych, kupię napewno mój Adrian miał straszne kolki, nie chcę ryzykowac powtórki.
Ja w przyszłym tygodniu jadę na zakupy, kupię kosmetyki i pieluszki i takie tam. Już nie mogę się doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...