Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

A będzie mój mąż, Dagmary no i Krysi. Paweł nie da rady a i Karina chyba i tym razem się wykręci.
Eli nie będzie Bartolini dalej smarkaty a Asia no w sumie rodzi hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja jestem ale mieliśmy gości 🙂
Dostałam też eska od Asi, napisałam jej żeby jej podali oxy bo znieczulenie spowalnia akcję.

Ania nie stresu się damy, Andrzej ma palny co do mężów dokładnie ogródkowe hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz próbujemy [img size=130]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/para.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki, ale cichutko 🙂

Daga Ania jeszcze raz dziękuję za przemiłe spotkanie oraz za pamięć 🙂

Ania bądź ostrożna w tej podróży a jak coś czekamy na wieści 🙂

Karinko no bardzo mi przykro że nie przyjechałaś, szkoda. Szczerze mówiąc wątpię czy Ty w ogóle chcesz się z nami spotkać. No cóż nie ma obowiązku tylko trzeba szczerze powiedzieć 🙂

Krysiu jak się czujesz?? mam nadzieję że dolegliwości minęły.
Tęsknimy za Tobą bardzo 🙂

Eluniu mam nadzieję że wam katarek minął też. Nie wiem jak to napisać Bartusiowi ale Amelia chyba go rzuciła. Obściskiwała się z Kacperzastym wczoraj, chyba poczuła się trochę zaniedbana a tu przyszedł gentleman pogłaskał po rączce ( nie tylko jak się później okazało) powiedział miłe słowo, puścił oczko no i dziewczyna poszła na to 🙂

No i Asiunia nasz, kochana Paulinka jest bardzo piękna, z każdym dniem piękniejsza 🙂 Wracajcie do nas szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...