Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
widzę że tu się spotkanie szykuję, randki jakieś, my niestety i tym razem nie dopiszemy ale mam nadzieję że nam to wybaczycie 🙂

my już w domku, po pierwszej kąpieli, Paulinka grzecznie śpi 🙂 ja czuję się dobrze tylko to nacięcie boli jak cholera i nie mogę w ogóle siadać!!! okropne to jest, ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Asiu kochanie witamy w domku!

Elus co do moczu to lekarka kaazala zrobic badaie zeby sprawdzic czy nie ma infekcji zadnej. zobaczymy co dzis powie. O 11 przyjedzie po mnie siostra i jade do nniej a potem do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Asiu 🙂 - bardzo się cieszę że już jesteście - opowiadaj jak to wszystko przeszłaś - pupcią się nie martw zagoi się szybciej niż myślisz - buziaki dla Ciebie i dla Maleńkiej - jest naprawdę prześliczna!
ja wczoraj Was czytałam ale jakoś nie miałam nawet weny żeby pisać .... bo Rozalka wstaje o 5 rano ! i ja powoli się łamię - dziś to samo - ale przynajmniej nie robiła pobudek w nocy 😞

Aniu - to Szymek już spory - ale jeszcze niech sobie poje w brzuszku święconego 🙂

Karina - możliwe że te bakterie są z zewnątrz - my jak pobieraliśmy mocz Rozalce to chyba Wam pisałam - lekarka kazała nam wziąć kubeczek(taki jak dla dorosłych na mocz) nosic dziecko na prosto twarzą na zwenątrz i czekać i łapać hehehe - śmiechu było co nie miara bo pobieraliśmy przez to że wydawało mi się że ma biegunkę i oczywiście zostałam obkupkana i obsikana .... ale była pewność że wszystko co mamy w kubeczku bo sam mocz a nie bakterie znajdujące się na skórze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga jak bedzie wszystko ok to spoko tylko ja nie dam rady z nia jechac wozkiem tramwajem ... moze bedzie ktos tak dobry i wpadnie po mnie:P tylko o 12 sie spotykacie a my o 13 mamy karmionko wic jak cos moze wczesniej? nie obiecuje bo nie wiem co bedzie u lekarza ale jak bedzie wszystko dobrze to sie pisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂
Ja na minutkę bo jadę do kuzynki.
Noc do dupy mała nie śpi od 4 rano, mamy straszny problem z kupą od tej butelki, no ale cóż miejmy nadzieję że to przejściowe 🙂

Karina w tramwaju trzęsie lepiej niż wózkiem po za tym możesz wózkiem trzepać w tramwaju a wnieść na pewno ktoś Ci pomoże.


Pogoda piękna mam nadzieję że na jutro też się taka utrzyma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuszki 🙂 ja wyspana ale w kiepskim nastroju cos dzis 😞 jutro wybieram sie na genetyczne to moze dlatego nerwy mnie lapia. wybiore sie na jakis spacer to moze mi przejdzie bo pogoda piekna. juutro ma byc jeszcze ladniej bo niebo ma byc podobno bezchmurne i nawet 18-19 stopni 😁 tak więc bez paniki hehe bedzie cudnie jutro... za to weekend ma padac:/ ale ja tez niestety nie wiem czy dotre 😞 napiszcie dokladnie gdzie sie spotykacie i o ktorej? moze tak wrzucicie swoje gg to sie zgadugadujemy jakos??

a tak w ramach sprostowania te dwa serducha bijace we mnie to moje i dzidziusia tak wiec nie bede miala blizniakow 🙂 przepraszam za nieporozumienie 🙂 chociaz kto wie, moja siostra sie dowiedziala w dniu porodu ze ma blizniaki mimo ze trzy dni wczesniej byla na usg hehe 🙂 tak wiec byla niespodzianka 🙂 m
milego dzionka wszystkim 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Florcia - ja też Ci wczoraj wysłałąm zaproszenie na nk a na genetyczne to idz z nastawieniem ze wszystko bedzie dobrze - to bedzie niezwykłe przeżycie Twój maluszek choć go wcale nie widać na zewnątrz i pewnie nawet nikt nie domysla sie ze jesty w srodku na pewno zgotuje Ci /wam niezy pokaz akrobatyczny - dla nas i pewnie wszystkich to była bardzo niezwykła chwila gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy naszą wtedy 6cio centymetrową myszkę oddajacą skoki niczym Małysz! - tak więc nie denerwuj się tylko ciesz się jutrzejszym dniem! a jeśli chodzi o choroby genetyczne no wiesz - młodziuteńka jesteś i przypadek że coś jest nie tak z maluszkiem jest naprawdę nie prawdopodobny - my mieliśmy tak ze w połowie ciąży wymierzył lekarz że komora boczna jest na granicy - i oczywiście naczytałam się na internecie i wychodziło na to że moze się to skończyć naprawdę tragicznie ale wiesz - trzeba wierzyć i wszystko skończyło sie bardzo dobrze - na następnym badaniu już było tak dobrze że nie było żadnych podstaw do dalszych badań w tym kierunku 🙂
zaraz znajde usg Rozalki z 12 tygodnia i Ci pokjaże jak świetnie wtedy skakała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.
Ah jeszcze pisząc wczoraj do Was zapomniałam pogratulować Krysi widziałam zdjęcie na NK i Rozalka jest śliczniutka! 🙂
Ja nie dawno wstałam to jeszcze takie uroki że dzidziuś jeszcze w brzuchu, później bedzie tylko gorzej nie? 🙂 jestem przygotowana i zdeterminowana 🙂 niech sie dzieje co chce zniosę choćby nie wiem co sie działo 🙂 niech tylko dzidzuś szczęślwie trafi w moje ramionka.
Dziewczynki nie stresujcie się usg genetycznym, wszystko na pewno będzie dobrze, teraz dobrze mi sie mówi bo już jestem po, wtedy też sie stresowałam ale jak się poźniej okazało zupełnie niepotrzebnie. Treaz robiłam sobie test papa nie dawno i nie ukrywam że troszkę denerwuję się wynikami, ale wierze że to tylko formalność. Wizytę mam 06.04 i wtedy wszystkiego się dowiem. No i jakoś w kwietniu będę też miała usg połówkowe to znowu nerwy bo to też coś jak genetyczne tylko jakieś inne parametry się chyba badana. Wierzę że będzie wszystko dobrze. Doszłam do wniosku że nie ma co się martwić na zapas. Około 12 tygodni robiłam badania na toxoplazmozę i jedn wynik wyszedł wątpliwy, mówię Wam co sie stresu najdałam wszystkie wiecie czym grozi toxo, przepłakałam i przemartwiłam się kolejne 4 tygodnie bo wtedy miałam powtórzyć badanie. Okazało się że jestem zdrowa i nie mam żadnej toxo. Po tym doświadczeniu postanowiłam nie martwić się na zapas! i wierzyć że w końcu będzie dobrze! 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
florcia dziewczyny maja racje ja jestem na bieżąco bo genetyczne miałam na początku marca i oczywiście było wszystko ok a mały ślicznie się wypiął nabiałem do mamusi 🙂 choć jeszcze nic pewnego ale tez mi się wydaje, że raczej chłopiec 🙂 i uwierz mi niezwykłe przeżycie bo w sumie było to najdłuższe badanie usg jak do tej pory 🙂 a co do Twojej siostry to miała ciekawego lekarza skoro ani na usg ani przy zwykłym badaniu nikt jej nie powiedział że bliźnięta... przecież widać!!! nie ma opcji żeby było inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki.
Mówicie o zmartwieniach to i ja coś w sekrecie Wam wyznam,jak zaszłam w ciążę musiałam zrobić wszystkie badania i miedzy innymi na HIV po 4 dniach był wynik i okazało się że jest wątpliwy, wpadłam w panikę bo niby skąd. Poczytałam też w internecie i to był błąd, dopiero wtedy wpadłam w panikę, lekarka kazała zrobić inny test drugą metodą, jest droższy i trwa dłużej a próbka krwi idzie do Wawy czeka się 14 dni, ja dostałam po 10 dniach ściągali mi faxem, uwierzcie mi to były najgorsze 10 dni w moim życiu, nie spałam nie jadłam tylko płakałam, na myśl dostawałam mdłości i słabości, Andrzej nie wiedział co robić ja przez te dni nie żyłam, i wiecie co, wyszedł ok, okazało się w 1 laboratorium jak badali miałam jakieś przeziębienie i krew nie była czysta a ponieważ oni mogą potwierdzić tylko albo hiv albo brak napisali wątpliwy i takim sposobem prawie zeszłam z nerwów z tego świata.

Tak ze nie czytajcie w necie i nie stresujcie się bo na pewno będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj - Agus dobrze że nie zeszłaś z nerwów bo gdzie byśmy drugą taką znalazły .... 😉
no a mi się humor zepsuł booo Grześ nie nosi obrączki - i ciągle mu robie docinki ze moze bysmy ją w ogóle sprzedali albo przetopili na kolczyki dla Rozalki - no tylko ze wczoraj się przyznał że w czasie przeprowadzki nie widział swojej obrączki, dziś ja szukałam - nie znalazłam - w Osieku na wierzchu nigdzie nie ma - może gdzies schowana - ale mało prawdopodobne (mogła by być w Osieku bo naciskam na Grzeska zeby na uroczystosci rodzinne wkladał - ale zwykle zapomina) no i wydaje nam się - a n awet jestem prawie pewna że nasz pojebany były współlokator Kamil Słowik z Zawiercia ją ukradł....... rety - za jakie grzechy on sie do nas wprowadził 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu no przykro mi strasznie.
Może spróbujcie jeszcze raz dokładnie poszukać, jeśli ten palant zabrał to już nie odzyskacie.
Pozostanie Wam jedynie kupić jeszcze jedną i poświęcić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się humor zepsuł bo mój posrany szef chodzi i szuka na mnie haka, nie dość że zeszłam mu z kosztów to teraz postanowił się mnie w ogóle pozbyć. Wymyślił sobie że znalazł na mnie coś i że będzie mógł mnie dyscyplinarnie zwolnić, niestety biedak się grubo pomylił, ale sam fakt że chodzi i węszy doprowadza mnie do szału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety - co za kretyn - na macierzyńskim chce zwalniać pracownice? porażka 😞
no i zrobimy tak jak piszesz - kupimy nową obrączkę i poświęcimy - a nawet prościej bo mam kolczyki złote w których nie chodzę to przetopimy - ale szkoda - i jeszcze sam fakt że jakiś wariat grzebał w naszych rzeczach i nas po prostu okradł! 😞 bo nie ma możliwości że się zapodziała - zawsze była schowana do pudełeczka.... a teraz pudełeczko puste - więc chyba oczywiste że musi być gdzie indziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh co za ludzie teraz to juz nikomu ufac niue mozna 😞 ja wrocilam ze spacerku i wlasnie wtryniam kisiel bo mnie strasznie wzielo i specjalnie do sklepu poszlam hehe 😁 zaraz biore sie za jakies sprzatanie i koncze obiad robic bo troche sie zasiedzialam na tym spacerku dobrze ze moj dopiero wieczorem z pracy wraca bo nie bedzie marudzil ze glodny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...