Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Cześć dziewczynki , nie pisałam bo byłam w szpitalu, miałam dzisiaj skurcze i lekarka kazała od razu mi jechać do szpitala, zbadałą mnie i zrobiła usg, mam narazie zażywać nospe i magnez, jutro mam zrobić mocz na posiew i zobaczymy co dalej. póki co mam wypoczywać więc i tak planowałam zostać jutro i w piątek w domu.
Ciesia w tym tygrysku to chyba nawet Amelia nie odpuści hihi.
Asiula trzymamy kciuki za to usg.
😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga uważaj na siebie, bo to chyba zawczesnie na skurcze. Moze dała bys sobie juz odpocząc z ta pracą mimo ze sie nie przemeczasz ale zawsze jakis stres czy coś innego.

A zamierzacie mamusie iśc po macierzynskim na wychowawczy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CieSia napisał:
Aga uważaj na siebie, bo to chyba zawczesnie na skurcze. Moze dała bys sobie juz odpocząc z ta pracą mimo ze sie nie przemeczasz ale zawsze jakis stres czy coś innego.

A zamierzacie mamusie iśc po macierzynskim na wychowawczy??


Elus ja bym chciala po macierzynskim isc do pracy ale do jakies pracy biurowej zeby pracowac codziennie po 8 godzin. Do stare pracy napewno nie wroce bo tam pracowalam po 12 h co prawda nie codzinnie ale nie wyobrazam sobie ni9e widziec mojej corci caly dzien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam moje drogie, dlatego jutro odpocznę.
Co do pracy , chciałabym zostać z Amelia do końca roku , mam nadzieję że mi się to uda. Mam dwie propozycje pracy. Jedną w banku Państwowym więc jakiekolwiek kombinacje odpadają,. druga to w firmie w której zajmowałabym się funduszami Europejskimi, tam mogłabym regulować sobie system pracy i ilość godzin, myślę że na to się zdecyduje.
Póki co mam w głowie by donosić tą ciąże do przynajmniej 38 tygodnia 🙂
zmykam do spania.
Do jutra dzieciaczki i mamusie 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja się z Rozalka bawiłam - na szczęście już poszła spać uffffffffff kocham ją - jak śpi mocniej 🙂 a teraz sobie zaraz otworzę piwko 🙂 - niech wam ślinka cieknie 🙂
Asieńko trzymam kciuki za to żeby dzidzius pokazał swoje oblicze 🙂
Aga - Ty wiesz że trzeba odpoczywać - może podrzuć komuś te psy żebyś nie musiała ich wyprowadzać? hmmm? albo poproś mężusia i mojego ewentualnego zięcia 😉 żeby je wyprowadzali

Cesiu - ja przerwałam pracę bo byłam na umowie zleceniu i jeszcze mnie zatrudniali jako studentkę tak że zupełnie lipa i nawet nie mam gdzie wracać - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to koło czerwca zacznę szukać jakiejś pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Ja juz po zakupach:laugh: ale dla siebie oczywiscie nic nie kupiłam 😞
A z tego co czytam to chyba ja jestem matka polka:laugh: :laugh: :laugh: poszłam na wychowawczy az na 2 lata 🤪 🤪 no ale moze jak bartek zacznie chodzić to zostanie z mją mama a ja do pracy 🙂 narazie nie wyobrazam sobie tam wrócić:laugh: to chyba zlenistwa bo już ponad rok nie pracuje:P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz bardziej się zastanawiam czy jeszcze pracować, gdyby nie ten cholerny Zus juz bym odpoczywała. Ale jeszcze miesiąc. Eluniu ja też chętnie bym posiedziała z Amelią w domu ale zwyczajnie nas na to nie stać, chyba że jakims cudem Andrzejowi uda się znaleźć dobrze płatną posadę.Póki co pozostaje wariant pracy 🙂
Na razie jednak byle urodzić a reszta jakoś się potoczy.
Ideę dziś do lekarki, kazała mi się jednak pokazać po wczorajszej akcji, ma mi włączyć jakiś lek dopochwowy na rozluźnienie macicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od stycznia mam płacony pełny zus, a chorobowe licza 12 miesięcy wstecz licząc od pełnych przepracowanych 3 miesięcy, a że w tym roku nie mam 3 miesięcy z rzędu musiałam wrócic teraz do pracy, muszę pracowac do końca listopada, a potem będą mi liczyć ten wyższy czyli pensje będą miała taką jak teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj wieczorem miałam gorączkę... dzisiaj jest już troszkę lepiej ale mam jak najwięcej leżeć i popijać herbatki z sokiem malinowym i miodem z cytryną. Mam nadzieję, że przejdzie bo nie chce łykać jakiś tabletek dla dobra maleństwa.

Widzę, że rozpisałyście się na temat powrotu do pracy po macierzyńskim. Mnie pewnie tez to czeka choć najchętniej nie rozstawałabym się z maluszkiem bo jak takie maleństwo gdzieś oddać, no ale jedna pensja to chyba będzie za mało 🤨 Teraz jednak najważniejsze żeby urodzić a potem myślę, że wszystko się jakoś ułoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula gratuliuje choć i ja liczyłąm na zięcia. No cóż im więcej dziewczynek tym większy wybór Bartuś będzie miał hihihi. Asiuniu prawei w ogóle nie przytyłaś. Ja ważyłam się wczoraj od początku ciązy pzrytyłam 9 kg choć moja lekarka uważa że 6 bo liczy od 2 miesiąca , a ja już w pierwszym pzrytyłam. Przed byłam strasznie chuda, ale strasznie. 🙂
póki co wracam do prasowania, a potem jade do lekarki, ma mi usg szyjki zrobić i dać jakieś czopki rozluźniające macicę. A amelia dziś szaleje, 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was 🙂 dopiero teraz bo nie bylo mnie w domku bo nylam odwiedzic mamusie 🙂 Asia gratuluje coreczki 🙂 czyli moja Paulinka dalej bez chlopaka... 🙃
Agus ja tez przytylam juz 9 kg od poczatku ciazy 🙂 na poczatku schudlam i dopiero teraz zaczelam tyc jak szalona:P:P
Moja siostra tez byla dzis na wizycie u lekarza i przyslala mi mms ze zdjeciem usg 🙂 jej malenstwo ma 23mm:P:P potezne:PP

Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...