Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

My z Amelką też już się szykujemy 🙂
Krysiu Amelce tez zakręciłam ale na lokówce hihiih.
Bardzo się cieszę że się zobaczymy.
Karinka a przecież ty mieszkasz 5 min od rynku, w razie jak kurier zadzwoni to zdążysz do niego, chłopak poczeka oni są bardzo wyrozumiali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie.

Wróciłyście ze spotkania? Napiszcie mi co u Was słychać. Ja wczoraj wieczór nie miałam internetu 🥴 i nie wiedziałam na czym stanęło ze spotkaniem, czy przekładamy czy nie.

Siedzę teraz na wykładzie i myślę sobie o Was jak się dobrze bawicie i objadacie 🙂

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypycha wszystkie mozliwe czesci ciala 🙂 juz niektore miejsca na brzuchu mnie bola 🙂 ja juz zrobilam pranko, czekam na meza zeby powiesil. Zostala mi jeszcze jedna tura ale to i tak nie koniec bo jecze jade dzis po ciuszki do kolezanki a u mojej mamy czeka na mnie calu wor kolejych 🙂 juz sie z komody wysypuja a nastepnej nie mam gdzie postawic 😁 Ty bidulko jeszcze na uczelni?? powinnas sie bardziej wysypiac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam kiedy się wysypiać, mimo że kładę się wcześnie...
Dziś posiedzę sobie do 18 na uczelni 🙂

Z tego co czytam, to Wy wszystkie macie już taaaaakie zapasy ubranek i wszystkiego innego...

A ja mam w szafie 2 pary śpioszków, koszulkę, kaftanik i biały zestaw 5-el do szpitala (śpioszki, kaftanik, czapeczka, rękawiczki i skarpetki) i smoczek...

Łóżeczko i wanienkę będę mieć po siostrzenicy, wózek jest zamówiony.

Ale teraz liczę na rodziców, bo powiedzieli, że pojedziemy do hurtowni 🙂

A jak będę później musiała to wszystko prać i prasować to chyba tydzień ferii zimowych na to poświęcę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochaniutkie bardzo dziekuje za SUPER spotkanko 😘
jak sie uda to jutro sie odezwe 🙂
Bartek mi powiedział ze ma problem która teraz wybrać 🙂 🙂 ale wspominał też cos o cioci Adze tak ze niewiem 🙂 🙂 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciocia Agnieszka chyba mu najbardziej podpasowała 🙂 póki co 😉

ja już dotarłam do domku, cała mokra co prawda bo mnie strasznie zlało, nawet parasol nie pomógł ale co tam 🙂
teraz zabieram się za obiadek bo za godzinkę mąż wraca więc coś mu trzeba dać zjeść a my też chętnie coś zjemy 🙂

spotkanie koniecznie trzeba powtórzyć 🙂
miłego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już jestem, po drodze jeszcze zrobiłam zakupy i trochę mi zeszło.
Ja też Wam dziękuję za spotkanie, było super, ale anstępnym razem macie rację miejsce spokojniejsze i tu od razu proponuję u mnie,tylko niech skończą remont. To jest dobre wyjście, po za tym zawsze będzie można Rozalkę położyć w łóżeczku 🙂
Co do Bartusia no cóż, muszę przyznać jestem śmiertelnie zakochana wygląda na to że z wzajemnością. No cóż moje drogie tylko pozazdrościć takiej miłości 🙂. Od razu mówię, bez walki go nie oddam 🙂
Karinko i Doti żałujcie że nie przyszłyście, było wspaniale. Tobie Karinko już drugie spotkanie uciekło 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no Rozalka juz bryka na całego w łóżku ze śpiącym tatą 🙂 zjadła marchewkę - i nie wiadomo co w niej było 🙂 teraz sama założyła sobie na główkę pieluszkę i się w taliba bawi hihihi
my też dziękujemy za przemiłe spotkanie 🙂 no a filmik kiedyś wam jakoś nagram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...