Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mauapaulina - super ze tak szybko sie udalo!Czasem trzeba pare razy 😞 Moim znajomymtez udalo sie za 1 razem, ale maja blizniaki w brzuszku!:P Strasznie to drogie, ale nie dziwie sie ze ludzie sie drcyduja..jesli nie ma innej drogi to uwazam to za cud i spelnienie marzen tych, ktorym natura przeszkadza.

Uff..ale dzis kiepski dzionek:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak byla jakas dziewczyna z blizniakami...
Mauapaulina no i sie poryczalam ;( ale histora... podobnie jak Madzia nie widze w tym nic bezboznego! Wy bardzo chcecie miec dzieci i bedziecie je bardzo kochac i jesli jest jakakolwiek szansa na posiadanie bejbusia to trzeba probowac! i nie jestem od oceniania ale chyba lepiej "zgrzeszyc" w taki sposob niz miec niechciane dziecko i je porzucic. to przeciez tak czesto mam miejsce, za czesto 😞 no a jak mama mi ostatnio opowiedziala o takiej kobiecie, ktora sprzedala swoje dziecko, byla panną i miala juz jedno dziecko drugiego nie chciala wychowywac! to ja sie pytam dlaczego tacy ludzie maja w ogole dzieci?! a ci co bardzo chca i nieba przychyla swoim dzieciom maja takie problemy i sa krytykowani!
I Mauapaulina nie przejmuj sie opiniami ludzi, ktorzy uwazaja, ze robicie cos zlego! to nie prawda! normalnie az mnie nosi, ze komus mozna zabronic miec wymarzone dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz kochaniutka nie chcialam Cie do łez doprowadzic ;-) ja jestem szczęśliwa,ze medycyna tak do przodu poszla i są takie mozliwosci,a Kościół wogole mnie nie obchodzi...spełnia sie moje marzenie i to dla mnie najważniejsze ;-) Polecam każdemu,kto ma problem z naturalnym zajsciem,nerwy są,ale jak juz sie uda to jest mega uczucie.O mało nie zemdlalam jak zobaczylam na usg pierwszy raz moją Niunie,ahhhh jak wyszlam to dygotalam ryczalam i sie smialam ;-) Tomek mnie przytulał i ryczał razem ze mna hehe Kibicowala nam cala rodzinka zarowno moja jak i Tomka ;-) i nikomu nie przeszlo przez mysl,ze to niemoralne czy cos ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

Mauapaulina dzielna z Ciebie kobieta 🙂 historia naprawdę poruszająca-ale to jest miłość matki do dziecka 🙂 każda kobieta pragnie mieć dziecko 🙂 a co do strachu to ja też się boję 🙂 bałam się nim sie córka urodziła jak sobie dam radę, teraz jedno dziecko to "bułka z masłem" ale boję się jak dam sobie radę z dwójką:P ale jak jedno się wychowało to i drugie się wychowie 🙂

Magda ciuszki super 🙂 ja dziś też byłam na zakupach i oczywiście nie kupiałm tego co chciałąm ale ostatecznie ejstem zadowlona z zakupów-wyobraźcie sobie że w sklepach nie ma już wiosennych kurtke dla dzieci, obeszłąm całe miasto i nic, wszędzie słyszałam ze już nie mają, płaszczyki tylko letnie takie cieniuteńkie z ortalionu były do tego za wygórowaną cenę ;/ bo za ten kawąłek ortalionu aż 129 zł ostatecznie kupiłam kurtkę sportową podszytą poalrkiem więc Nadia ma w czym wisnę obchodzić 🙂 i buty balerinki fioletowe 😁 więc moge spać spokojnie:P moje dziecko nie będzie chodzić boso 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina gratuluję Ci zatem z całego serduszka małej Niuńki, a zarazem spełnionego marzenia ! 🙂
Dziewczyny nie przejmujcie się tymi swoimi humorkami. Ja na początku ciąży, gdy jeszcze nie wiedziałam, że w niej jestem byłam nieznośna, byłam w stanie prawie zabić. ;] teraz czasem się denerwuje, ale to już nie to samo co było kiedyś. :P Wasi Panowie na pewno dadzą radę, skoro was kochają ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baby-love humory to nasza natura po części, zresztą faceci też je miewają 🙂 przynajmniej mój je ma:P

Każda ma prawo żeby chcieć chwili spokoju czy zeby ją ktoś wysłuchał 🙂 a faceci te zto powinni zrozumiec ja mojemu powtarzam ciągle ze musi to zorzumiec bo to ja nosze w brzuchu drugiego człowieka i czasem mam prawo poczuć się źle tym bardziej ze jest coraz mniej wygodnie wykonywac codzienne czynności :P Ja mam już coraz gorzej nosić córcię bo brzuch coraz większy a córcia waży juz 14 kg-aż mnie wyrzuty gryza jak mała pyta mnie "mamusiu dlaczego mnie nie chcesz wziąśc na rączki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dziekuje za mile slowa , jestescie super 😉 ciesze sie, ze trafilam na takie forum. To fakt twarda ze mnie baba 😉 Oprocz najwiekszego marzenia czyli dzidziusia, mialam jeszcze jedno marzenie, ktore nie zdazylo sie spelnic, a mianowicie to, zeby moj Tata zobaczyl swoja wnuczke, ale wierze ze patrzy na mnie z gory i widzi co u mnie oraz ze małą tez zobaczy i nad nia bedzie czuwal... Dobra koncze, bo sie rozklejam znow, ale niestety tesknie za moim Tatą. Do jutra laseczki, spokojnej nocy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki!!! Ja tak na chwilkę dzisiaj 😉 Miałam zabiegany dzień i jutro od rana też, muszę wstać po 6 bo o 7 muszę być w laboratorium na pobraniu krwi i posiedzę tam jakieś 3 godziny bo mam badanie z tą okropną glukozą, pamiętam jak byłam w pierwsze ciąży to nie mogłam tego wypić bo było okropnie słodkie , ble 😉 Mauapaulina poruszyła mnie Twoja historia, gratuluję Ci i ważniejsze myślę jest nowe życie a nie to , że Kościół z tym się nie zgadza. Mój kuzyn z żoną chyba juz 5 razy próbowali in vitro i nic... niestety, teraz zostaje im tylko adopcja, o którą się oczywiście starają. Tak to często bywa, że Ci co nie powinni mieć dzieci to nie mają żadnych problemów a ci co bardzo pragną to nie mogą. Cieszę się, że Wam tak szybko się udało. Dobrej nocy mamuśki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie argumenty przeciw in vitro w ogóle nie trafiają. Jeśli już tak bronią każdego zarodka to czemu nie stoja przed szpitalami gdzie codziennie przyjeźdza kobieta która porania swojego dziecko, a bezduszni lekarze szczątki ich dzieci wyrzucają do kosza? Czemu tych kobiet i ich dzieci się nie broni? Każdy ma prawo do szczęścia, a zauważcie , że najczęściej protestują Ci co mają dzieci ( bez problemu zaszli w ciążę) niech oni postawia się na miejscu tych ludzi.
Maupaulina popieram Cię i jestem z Ciebie dumna, że taka silna kobita jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak bisia masz racje!
przypomniala mi sie scena z legalnej blondynki jak siedziala na wykladach i byl temat ojcostwa. ktos kto oddawal sperme do banku spermy domagal sie uznania ojcostwa czy cos a ona wypalila o masturbacji i porzuceniu przez to ewentualnych dzieci 😁 kojarzycie? czy cos pomyliam? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Tez wolalam jedno...i tak jest 🙂 A wlasnie..byla niedawno inna dziewczyna z blizniakami u nas i tez sie juz nie pojawila:/Dobrze pamietam babeczki?


Jestem, jestem tylko ostatnio miałam różne tematy na głowie... Jesteśmy w trakcie kupna nowego mieszkania, bo znacząco nam się powiększy rodzina i będziemy potrzebować większej przestrzeni. Znalezienie odpowiedniego lokum nie było łatwym zadaniem, bo mieszkam w Warszawie a mieszkanie kupiliśmy we Wrocławiu. Jeszcze go nawet nie widziałam na żywo, tylko oglądałam zdjęcia. Zdałam się całkowicie na męża i jego osąd choć nie jest mi łatwo....Wiecie mężczyźni mają inne priorytety 😉

To może dosyć tego usprawiedliwiania się....

Pozdrawiam wszystkie Sierpnióweczki, chociaż nie udzielałam się na forum, to co jakiś czas do Was zaglądałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
tak bisia masz racje!
przypomniala mi sie scena z legalnej blondynki jak siedziala na wykladach i byl temat ojcostwa. ktos kto oddawal sperme do banku spermy domagal sie uznania ojcostwa czy cos a ona wypalila o masturbacji i porzuceniu przez to ewentualnych dzieci 😁 kojarzycie? czy cos pomyliam? 🙂


przypomnial mi sie dowcip

i modlmy sie za wszystkie dzieciaki wsiakniete w posciel....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewa01 napisał(a):
Jeszcze nie znamy płci dzieci. Ostatnie usg było w 12 tc. Następne dopiero za 2 tygodnie. W sumie nieważne czy będą dwie dziewczynki, dwóch chłopców czy parka....Byle zdrowe! 🙂


no prosze 🙂 dobrze slyszec ze wszystko ok wrzuc jakies zdjecie jak bedziesz miala chwilke chetnie zobaczymy domek blizniakow 😁
traktuja cie jakos innaczej w szpitalu??
duzo juz przytylas?? napisz cos :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej panienki kochane. Pewno juz wszystkie spicie. Nas jak zwykle wywialo i dopiero wrocilismy, w koncu znalazlam szorty i nie moge uwierzyc, ze rzeczywiscie mi sie udalo kupic:-) za 13 $ wiec w ogole super.
Dobrze widziec mame blizniakow :-)
Moze uda mi sie w koncu fotke brzuchola wrzucic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis ja pierwsza?
ale mi nudno!!! i nic sie nie chce 😞 i jeszcze chyba mam jakies zapalenie pechcerza bo mnie piecze 😞 wczoraj wieczorem sie zaczelo dzis juz troche lepiej chyba w pore zareagowalam. i chyba to od stringow! bo nie bawelniane tylko takie sztuczne koronkowe dziady 😞 misiek sie smieje zebym wcale bez majtek chodzila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe wczoraj też byłam druga :P
Wczoraj chciałam się wziąć za prasowanie i porządki, bo święta idą i chciałam, żeby się tak ładnie w domku zrobiło. I co? Wyprasowałam 5 koszulek, złapał mnie skurcz i wylądowałam od 14 do wieczora w łóżku, przepłakałam pół dnia...bolało, a ja czułam się beznadziejna i nudna i opuszczona, bo mąż w pracy i przy aucie...
Dzisiaj podejście nr 2, ciekawe czy się uda? Chciałabym poprać, poprasować, posprzątać i kupić coś ładnego, świątecznego na stół...ciekawe czy zdołam, bo widzę to w czarnych barwach.
Ale przynajmniej nie chce mi się płakać, więc hormony są łaskawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz oj Dziewczyno stringi najlepiej wyrzuć, bo to przyczyna infekcji dróg moczowych, zwłaszcza w ciąży. Ja kiedyś nosiłam stringi nałogowo, ale potem wszystkich się pozbyłam. Profilaktycznie na pęcherz żuravit i jakoś daję radę, a jak już się gorzej poczuję, to urosept.

Historia Pauliny rzeczywiście wzruszająca, też łza w oku mi się zakręciła 🙂 Cokolwiek ktoś uważa na temat in vitro, trzeba teraz się cieszyć z dzidzi, bo nowe życie jest najważniejsze 🙂

Też się dziś biorę za prasowanie 🙂 Ostatnio dałam radę, więc mam nadzieję, że dziś też mi się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...