Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamuśki ;-)

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale chcialam napisać że z maleńką wszystko oki, rozwija sie prawidłowo,byla bardzo spokojna u lekarza,ale tak to jest z nią jak ktoś obcy dotyka brzuch, tylko Mamunia i Tatuś mogą hihi. Poza tym wszystkie wymiary prawidlowe i waży 1,7kg ;-)
W przyszlym tyg idziemy na 3D zeby zobaczyć jej buźke,bo jeszcze tego nie robilismy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, u mojego gina było dziś ze 100 bab, ale mama mi zajęła kolejkę i dość szybko poszło. Z małą wszystko dobrze, tylko kazał zacząć brać regularnie nospe albo coś na b ale nie pamiętam, bo brzuch twardy. Wód płodowych dużo i ogólnie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - no tak..na skurcze nospa! Bo mozemy nie czuc, ale twardy bebenek o nich swoadczy:/ Ja musze ze wzgledu na lozysko i mala ilosc wod brac tego mase:/ Ale super ze z bobo ok 🙂
Maupalina - dawno Cie nie bylo..super, ze z Toba i dzidzia w porzadku 🙂
Magdaluke - musze na kompa wlezc to popgladam fotki, ale lubie takie sesje! U nas kumpela moze zrobic za 500..i bym chciala w sumie 🙂 Tylko ze mieszkanie srednio piekne, wiec nie wiem co wymyslilaby:P A co do pracy Luka..na poczatku bedzie Ci n.ciezko sie przestawic i juz wspolczuje! Bo potem to przywykniecie 🙂

Rodzice juz uciekli i wpadna w niedziele..od razu lepiej, jak z nimi a nie sama! Caly czas nie wiem, czy jutro pojade do ginki czy w sobote zgodnie z terminem..ciagle nie wiem czy panikowac czy wytrwac:P A w ogole pogoda sie chyba zmienia, bo mi tak slabo i duszno ze ledwo dycham od 2 dni:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - fotki super! Pamiatka na maxa...teraz tez by fajna byla, bo jeszcze z Elka 🙂 A nasza kolezanka robi takie: http://www.bujakstudio.pl/#/Fotografia-artystyczna-kobiety-w-ciazy/
Troszke szkoda kasy, ale z drugiej strony..piekna pamiatka brzuszkowa 🙂

Amelka - no nie wiem jeszcze czy dam rade...przed chwila stwierdzilam, ze jade jutro:/ Za 5 minut mi sie zmieni! Glupek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja ostatnio często mam twardy i podejrzewałam te skurcze, ale ja ogólnie się boję lekarstw i nie brałam nic, a on mnie pyta czemu nie biorę nospy 😮 I teraz kazał brać regularnie już rano i wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super! teraz zaczęłam mężowi ględzić..że ja też taką chce ! 😉) taaaaaaa - chyba na samowyzwalaczu sobie zrobimy 😉
Dziś się uśmiałam bo mówie do męża " wiesz co? ja już się nie mogę doczekać momentu kiedy Julek będzie z nami, a ty?"
a mój mąż na to: " nie przyspieszaj ! ja lubie jak jesteś w ciąży! mogę do niego mówić.. glaskać cie po brzuszku a on nie krzyczy ani nie robi jeszcze śmierdzących kup "
😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sperbaba, no piekne te zdjecia. I wszystkie wewnatrz, my mielismy plener/wnetrze. No i spokojnie w mieszkaniu moze takie porobic, rozstawiaja te swoje plotna i dzialaja. No szkoda kasy, ale to taka sliczna pamiatka. Ja mam 50 $ na zdjecia w studio, dostalam w prezencie, ale to nie to samo , co taka sesja. Z tym poczekam az sie bobo urodzi i pstrykniemy za ta kase takie ladne, pozowane usmiechniete, rodzinne hehe. 🙂 A tym razem w ramach oszczednosci podejmiemy sie zadania rodzinnie, zobaczymy co z tego wyjdzie, hihi.
Dodi, no i super, ze wszystko cudnie. A ja nie wiem, jak juz pisalam,tu o nospie nikt nie slyszal. Kompletnie nie ma co sie prosic o cokolwiek na takie bole wiezadel czy cos, bo powiedza - normalna sprawa i tyle. Co prawda na bole glowy mi dal...
Mauapaulina, no bylas i zniknelas 😉 ale milo, ze sie odezwalas, i najwazniejsze, ze z wami wszystko w najlpeszym porzadku!
Amelia, smieszny ten Twoj maz. A na samowyzwalaczu tez mozna pozy poprobowac, zawsze to lepsze niz nic!
Superbaba, fajnie,z e rodzice byli i nakarmili i dotrzymali towarzystwa 🙃
No wiem, ze sie przyzwyczaimy do samotnych popoludni, ale ...sama z dwojka maluchow, troche sie boje normalnie. A tak to pracowal u siebie w gabinecie, ale zawsze byl pod reka...no nic, tez mu nie zaszkodzi wsrod ludzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
d-brycz napisał(a):
a i na szczeście Iza to Iza uffff


Taaa, pewna jestes? ale tak pewna na 100 %?

😉 Jaja sobie robie, no jak juz tyle razy Izunia to na Izolda sie pewno nie zmieni :-) No i najwazniejsze, ze zdrowiutka!

no sama sie z siebie smieje bo dzis tak kolo poludnia taka panike zasialam, ze jej. otworzylam szafke Izki i tam troche tego rozu jednak jest i taka mysl tylko w glowie siedziala matko boska a jak to jednak chlopiec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie,ze mnie pamiętacie hehe
Ja nie zniknelam, poprostu najpierw mialam problemy z kompem ,a pozniej remont w domku i musialam byc u Mamy dluzszy czas. Ale teraz przynajmniej mam pięknie w domku i aż mi się teraz chce przebywać. Do tego juz sie nie moge doczekać kiedy Lilianka z nami tu będzie, no ale to jeszcze troche.
Slysze,ze też macie twarde brzuszki czasami. No ja też mam,czasem Lilianna tak sie napina ,ze jestem pełna obaw,ale staram sie nie panikować. Dzisiaj zapytalam o to lekarza, bo wydaje mi się,ze mam wysoki próg bólu i nie wiem czy rozpoznam czy cos sie dzieje poważnego. To mi powiedzial,ze jak bedę mieć częste w ciagu doby i dlugie te napięcia brzucha to mam przyjechac to zrobią KTG. Ale szyjke mam wporządku,wiec sie nie martwie na zapas,nie ma sensu ;-) jeszcze pare tyg i będzie po wszystkiemu juhuuuu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Grunt, ze siusiak nie wyrosl :P

no moze troche przesadzam bo w sumie i jakby byl synek by bylo super ale juz tak czasem sobie z nia pogadam "po babsku" i ona mi odkopnie 🙃 i tak to juz moja coreczka i niech to sie nie zmienia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...