Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bisia - jaki sliczny buziaczek 🙂 Moja Helenka tez nie chce tak slicznie pokazac twarzyczko..a szkoda! Piekne zdjecie!

Ja do gina najwczesniej na 19.45, bo juz jest opoznienie 45minut..a nie chce tam za dlugo siedziec! Kurcze - ciagle ja albo maz nucimy "Koko koko euro spoko, pilka lecI hen wysoko...lalala!"! OMG!!'
A w ogole dowiedzialam sie, ze pewnie przez cale Euro maz bedzie kiblowal do nocy, by w gazecie ukazaly sie info o kazdym z meczu..aaaa!:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!
Bisia: sliczny synek!!! a ta pepowina to sie nie martw 🙂 U mnie na kazdym usg sprawdza i mowi pepowinka nie na szyjce. Jest tez obok. Nio ale pepowinka moze zakurczyc sie na szyjce jak bedzie przechodzic przez kanal rodny a ty masz CC 🙂 nio ja sobie tak tlumacze ze wszystko moze tylko przy porodzie 🙂Nio bo tak to normalnie czlowiek oszlalby:0 a ponoc pepowinka ma taka strukture ze dzieciaczki sie nia bawia okrecaja i krzywdy sobei nie robia 🙂
superbabeczko daj znac jak po usg!!
akinimod: dwa tygodnie przeleca.. 🙂 Ja to bym chetnie od swojego odpoczela hehe nio a tez mam 1 ale noirmalnie chyba tylko dla zabezpieczenia swojej dupy bo o lezeniu ani mru mru
pampinka: na klinice porod rodzinny i znieczulenie gratis uffff
Kobitki u mnei dalej cicho, ale przez tel rozmawialismy oczywoscie na temat mieszkania nio i mailowo ale tez w tej samej tematyce. Nio i wlasnie wrocilam ze szkoly rodzenia 🙂 Nio swojemu nic nie mowilam bo jakosik taki bezsens mam, czasem to mi sie wydaje ze da niego najwzajniesze jest to mieszkanie, te meble przeprowadzka a nie ja i Piotrus 😞 NIo coz i byly dzisiaj cwiczenia i techniki relaksacyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisiu- jakie slodkie te zdjecia z usg 🙂 ja tak twarzy nie widzialam 😞 a z tym wypychaniem to sie usmialam 🙂
suuperbabo-czekam na wiesci 🙂
dodi- szkoda ze lekarz nie podal wiecej informacji..
gaja-zadowolona z fryzury?
Czarnyloczku- sliczny masz brzuszek 🙂
Pol dnia myslalam nad imieniem i dalej nie mam jak na zlosc dla chlopca bym miala juz z 3 a dla dziewczynki ani jednego...a te co mi sie podobaja to juz zajete w rodzinie...
Ogolnie moj maz ma fajne pomysly poszedl na 5 do pracy i wroci po 20....ale za to jak pisal ma jutro dzien wolny wow tylko jutro mamy swieto wiec i tak mialby wolne...ciekawa jestem tylko gdzie on dzisiaj pieczywo dostanie bo w domu nie ma a jutro wszystko zamkniete pewnie bedzie :P
jak myslicie jutro normalnie labolatoria pracuja ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo to trochę się naczekasz na te wizytę ale ważne że dzis CIę przyjmnie i noc bedziesz miała na luzie bez stresów 🙂

Bisia synuś jest cudny i tak wyraźnie widać 😆super ja niestety 3d musiałam odpuścic z powodów finansowych ale 380 zł za taka przyjemność to za duzy dla mnie teraz wydatek 😞

Co do porodu to u nas na pewno jest znieczulenie zewnątrzoponowe za darmo więc zapraszam do nas 🙂 Dominika szkoda że mamy dosyc spora róznice w terminie bo tak miałybyśmy szanse sie na porodówce spotkać 🙂 a dziewczyny maja racje 2 tygodnie rozłąki czasem robi cuda w związku jak już wróci to będzie szaleństwo i radość 🙂

a ja czekam na państwo którzy przyjada zobaczyć wózek spacerówke po mojej córci który chce sprzedać trzymcie kciuki żeby sie udało go sprzedać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha ja też bym się nie zdecydowała ( dziś robiłam składkę w całej rodzinie na wizytę) ale on sam mi pokazał ( nie mam filmu) ale ja go uprzedziłam, że nie mam pieniędzy na usg 3d. wiem, że każdy by chciał, ale to naprawdę duże pieniądze są za to , to ja na Twoim miejscu wolałąbym coś córci kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BISIA sliczny dzidzius 🙂 ja tez tak chce 😜
PAMPKINA ja tez raczej planuje naturalny porod bez znieczulenia, ale wiecie my sobie mozemy planowac tak jak MAGDALUKE pisala 🤨 okaze sie w praniu jak wyjdzie.
Chcialabym bardzo zeby ten porod byl taki jak pierwszy 7 godzinek i po sprawie 🙂
Znieczulenie zewnatrzoponowe u nas jest za darmo wiec jak bede musiala to pewnie poprosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula - laboratoria napewno zamkniete jutro! Ale sklep moze jakis dzis wieczorem albo jutro znajdzie otwarty...sa tacy co i w Swieta chca zarobic 🙂 Twoj w domu, moj jutro pracuje...ale tesciowa wpadnie to sama nie bede 🙂
Bisia - to nie taki zly lekarz jak pokazal mimo ze nie placilas! Ja tez zalamana tym usg kolejnym..a akurat kurna musze isc do niego, bo ten specjalista lozyskowy i ze szpitala w ktorym rodze. Dobrze, ze zwrot z pitu dostalam to choc na ginekologa w tym miesiacu mam!
Maiha - trzymam kciuki za sprzedaz! Kazdy grosz sie przyda...jak nie zniszczony to na pewno wezma! My tak wlasnie kupilismy fure Helenki 🙂

No ja juz jade spokojnie..albo wejde od razu, bo przyspieszylo albo pokibluje..obojetne, niech sprawdza co jest, bp boli i mam dosc! I znow dzis puchne na gorze brzucha i oddychac nie moge:/ A na wizycie to tylko usg wewnetrzne i zwykle badanie+tetno bobasa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia, no to az tak zle u Ciebie moze byc, ze po policje bedziesz dzwonic?
A zdjecia sliczne, buzia cudna 🙂 I fajnie,ze przelaczyl na 3d i nie zdarl kasy. Bo co im w sumie zalezy, jesli moga przelaczyc?
Superbaba, dawaj znac!
A mi cos przeskoczylo czy co...Moze troche przesadzilam ze sprzataniem, nie wiem w sumie...ale tak mnie biodra napierdzielaja za przeproszeniem, ze musialam sie polozyc...no ale to wiele nie dalo, maz mi poduchy pod nogi ukaldal...rany, jak nigdy. Ani stac, ani siedziec ani lezec. Nawet przeciwbolowego proszka wzielam, bo po prostu wymiekam...a dzisaij mamy wychodne na kolacje z tesciami, juz mi sie odechciewa. No nic, miejemy nadzieje, ze przejdzie. I brzuch sie spina, ale dopiero co czkawka byla, wiec maly pewno oki 😉
A, no i moj Luke podpisal oficjanie umowe o prace, wiec czeka nas rozlaka..wiem, pewno sie smiejecie ze mnie,bo maz mi do pracy na pol dnia bedzie wychodzil...ja sie sama z siebie smieje. Ale co ja na to poradze, ze my lubimy ze soba non stop 🙃. Swoj limit zycia oddzielnie i na odleglosc wyrobilismy 😜. A powaznie, Akinimod, 2 tyg szybko minie, zobaczysz. I nie ty jedna nie ekscytujesz sie Euro, ja tez nie. Chociaz beda transmisje to juz nastawialm nagrywanie, bo moj maz i jego brat to zdecydowanie za pilka! Brat Lukea to trenuje a my , kiedy sie da, to jezdzimy na mecze! A, no i nowa praca mojego M to glowny sponsor naszej druzyny!!! Ale sie super zlozylo, moze karnet da sie zalatwic, zobaczymy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiu - wariatunciu 🙂 No otworzyli jakos drzwi i urodzila w tym pokoju...ale ogolnie ona ma jakas mega traume z trgo porodu i w nastepnej bierze prywatnie cc!

Juz wracamy...nie czekalam nic i bylam ostatnia 😉 Wszystko dobrze, wiec musza to byc bole od kopania albo rozrastania. No to chociaz wiem 🙂 Plakalm ze ja taki upierd jestem to powiedziala, ze calkiem normalna i ma mase takich jak ja, ktore dzwonia i czasem codziennie..od razu mi lepiej:P Niestety operuje na ginekologio teraz i mojej planowej cc nie zrobi, bo nie jest na oddziale polozniczym..podlamalam sie:/ No ale nic to...ok 19.06 usg i wtedy zdecydujemy kiedy szpital...albo sam poczatek lipca albo 2 tydzien, w zaleznosci od stanu lozyska. W kazdym razie ta gin jest cudna i kazdemu bym ja polecila 🙂 Jade jedzcze na loda...a dzis mi tak duszno, ze zdycham!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aknimod mi też wczoraj gin wlepił 1 na L4 (znowu), ale jak spytałam o co chodzi, czy muszę leżeć, to powiedział, że nie - że to dla ZUSu żeby się nie przyczepił. Więc nie mam zamiaru sobie nic robić z tej 1, najwyżej mnie zamkną w więzieniu 😁 😁

Bisia naprawdę śliczny pysio! 🙂

Byłam dziś u koleżanki, która ma miesięcznego synka - ale malusi i śliczny! Taki malusi, że aż biedny, tylko sobie tak leży i i chce, żeby mama go przytuliła, słodzio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki!!! Bisia śliczna buziuńka!!! Fajnie, ze przełączył na 3D, ja niestety tylko w 21 tygodniu wyszłam szczęsliwa z takiego usg, buźke było widać i mam film jak słodko sie do nas usmiecha 🙂 teraz w 30 niestety buzia była wtulona w łożysku ni i jeszcze te nieprzyjemne wieści 😞 u nas płaciłam 150 zł za takie podstawowe 3d ale jest takie tez za 250. akinimod zobaczysz, ze te dwa tygodnie szybko miną!!! Ja lubię nieraz taka rozłąkę, tęsknota dobrze robi nieraz 😉 maiha trzymam kciuki co do sprzedazy wózka!!! daj znać jak poszło!!! suuperbaba cieszę sie, ze wszystko dobrze z Tobą i niunią!!!
jeżeli chodzi o znieczulenie to ja raczej nie planuje, jezeli bede miała taki poród jak 7 lat temu to dam radę 🙂 zresztą tak jak pisałam to juz niewazne jak bedzie bolało, przezyję wszystko ale żeby z dzidzia bylo wszystko dobrze. Ja jutro sama z Olka w domu do 16 bo mąż pracuje ale za to w piątek jedziemy do znajomych do Niemiec na weekend 🙂 troche się wyluzuję, a niedzielę przylatuje siostra z moim chrzesniakiem do Polski i cały tydzień mamy dla siebie 🙂 Przyjedzie sie poprzytulać bo mówi, ze nie moze na mnie patrzeć jak rozmawiamy przez skypa, ze ja taka smutna. Tak sie cieszę, że troszke razem pobedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki z moimi przygodami i szczęściem ( jak Franek urodzi się przed 39 tyg to mój gin na urlopie) to ja nastawiam się na policję. Po za tym moje szpitale słyną z spraw sądowych bo lekarze za gługo czekali i dzieci rodziły się martwe ( zabiłabym tych skur...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke ty się tak nie przemęczaj !!! Ja też jak się za duzo napracuję to mnie wszystko boli 😲 A dziś maleństwo tak mi daje popalic, że szok. czuję je zupełnie na dole, jakby pchało rączkę w kanał rodny, dziwne uczucie 😮 mam nadzieję, ze to nic złego... Dodi nie wiem jak to jest z tymi zwolnieniami ale ja mam L4 z 2 i dziwne, ze Ty nie musisz leżeć a wypisuje Ci z 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, dobrze, ze bedziesz miala swoja siostre na caly tydzien, nie ma to jak ukochana sisi! ...szkoda, ze ja swojej nie mam pod reka, przydalalby sie...no i taki weekendowy wypad na pewno dobrze Ci zrobi. Ogolnie- obys dalej pozytywnie sie nastawiala, bo to najwazniejsze!
Dorotka, ciesze sie bardzo, ze wszystko u was kobitek w porzadeczku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki, no na kolanach podlog nie mylam, ale mialam jakis taki fajny przyplyw energii, to wykorzystalam. I maz zabral Elle na spacer to mialam nieograniczone mozliwosci , hehe. Ale tak czasami mam z tymi biodrami, moze to ta rwa...a moze jakis nerw. No nic, przejdzie..kiedys. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...