Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamusie,

4nula ta burza to była masakra - pół nocy nie spałam ze strachu, wydaje mi się, że to było nawet kilka burz skumulowanych tak dawalo!

Loczek widać, że przeżywasz, tymbardziej pilnuj męża, żeby się grzecznie zachowywał 😉 Ja ostatnio miałam sen z sąsiadem w roli głównej, teraz jak go widzę, to wiecie, tak się dziwnie czuję 🤔 Nie wiedziałam nawet, że on mi się tak trochę podoba, choć jest sporo starszy i ma rodzinę. Ech, co w tym łbie siedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej!
Megi u nas jak ktos w domu był chory i nagle zrobil sie bradzo glodny to mama zawsze sie smiala, ze juz zdrowy bedzie bo jak jesc sie chce to juz normalnie organizm funkcjonuje 😁 to i ty zdrowa to do domu 😉
Bisia trzymaj się!!!
no ciekawe ile juz dzieciaczki waza teraz to pewnie z dnia na dzien sie strasznie waga zmienia 🙂 powodzenia na usg!
Maiha gratulacje ciociu!!! i bedzie komu ubranka oddac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie musiałam mu nic mówić... Wczoraj po powrocie z pracy dostałam różę, misia i oczywiście żabę i tekst od męża: "Kochanie przecież wiesz że jesteś jedyna i najważniejsza". Czyli rozmawiał z moją mamą. A potem dostałam smsa od siostry że wie że się pokłóciliśmy i rozumie czemu nie chce żeby przyjeżdżała. Jakaś afera normalnie ☺️
A że ja mam baaardzo ciężki charakter to szybko mi nie puszcza po takim czymś 🥴
Dodi psychika nieźle działa 😮 Tylko nie przemęczaj się za bardzo z babcią 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś jest plan, że babcia ma wracać do siebie do domu, więc zobaczymy, co z tego wyjdzie i jak długo tam posiedzi.

Na śniadanko bułeczka maślana z rodzynkami, serek waniliowy i oczywiście kawusia mniam mniam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Widzę, ze nie tylko u mnie hormony szaleją 😉 czarnyloczku ładnie ze strony męża 🙂 Teraz troszkę będziesz spokojniejsza bo te sny to przez to, ze za dużo myślisz!!! Co tam u Bisi? Macie jakies nowe wieści? Ja od paru dni mam takie dziwne uczucie jakby dzidzia pchała sie już w kanał rodny 😮 strasznie boli 😲 Suuperbaba daj znac po wizycie!!! Dodi może jakoś się ułoży z babcią. Jezeli chodzi o GBS to ja mam robione 3 lipca na następnej wizycie, moja gin mówiła, ze jest to wymaz pobierany patyczkiem z pochwy i odbytu i z tym muszę iść do laboratorium. moja kumpela miała paciorkowca i w czasie porodu dostała antybiotyk i mała zaraz po urodzeniu. Mam nadzieję, ze mnie to ominie. Miłego dnia mamuski!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie 🙂
Loczku - faktycznie niezla afera! Ale jak widac wsrto bylo, bo moze cos im do glowy podocietalo ze mozesz czuc sie niekomfortowo! No to teraz go przeciagnij troche:P
Dodi - mam nadz.ze babcia da sobie rade, a Ty troszke odpoczniesz:* A co do snow..no coz...kazdemu czasem dziene rzeczy sie snia i to wcale nie takie zle 😉
Maiha - ale macie super, ze u sasiadow tez male dzieci i macie taka furteczke! Wiem po sobie, ze jak sie wychowuje z dziecmi z sasiedztwa to super sie rosnie i ma sie dlugie przyjaznie 😉 Mialam pare na pietrze w bloku i spedzalismy ze soba kazda chwile..do tej pory jestesmy w bliskich relacjach! A co do tych gaci to dobrze, ze mowisz...ide je zaraz przymierzyc bo wzielam najmniejszy rozmiar.

Nasza Bisia ciutke lepiej...sil witalnych jej wrocilo i dzis pewnie wypuszcza ja do domku...sle wenflon zostawiaja, by w razie jednak poczula sie dzis zle to nie robic kolejnej dziury! Tylko biulek spac nie mogla..jak to w szpitalu - tez 1 noc mialam bezsenna:/

U nas noc byla mega duszna, nawet okno i wiatrak ledwo dawaly rade! O 8 sie obudzilam, ale przekimalam jeszcze 10 potem..za oknem piekne! Bezchmurnie i slonce, a do tego wiaterek..ale prwnie upal:/ Zaraz sie zwlekam umyc itp itd, no i sprobuje sie podmalowac i zrobic potem pare fotek:P Usg o 15.30 i mimo, ze dopiero co 4tyg temu mialam to mam nerwa:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia- ja od jakiegoś czasu mam takie uczucie ale u mnie to być może dlatego że szyjkę mam krótką i dziecko ma nisko główkę.
Dodi- takiej burzy jak ta nocna dawno nie było też miałam takie wrażenie że to było parę bo się trochę uspokajało i znowu wracało a błyskało się co sekundę chyba...a ja się strasznie boje burzy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam taką akcję 2 dni temu myślałam normalnie, że mi dziecko wyjdzie 😮 aż mówiłam Kamilowi, że chyba zaraz urodzę bo mi tam na dole dziwnie 🤔 ale przeszło jakoś .. 🥴

Loczek - w zasadzie dobrze, że takie zamieszanie się zrobiło może coś do nich dojdzie 😠

Dzisiaj było w nocy strasznie aż musiałam na podłodze spać bo nie miałam już jak oddychać nos prawie na balkonie miałam 😁 teściowa odda wiatrak dzisiaj to mam nadzieję, że będę żyć. I też miałam nie przespaną noc obudziłam się z Kamilem o 4 🥴 jako dobra kobieta zrobiłam mu wczoraj kanapki co by sobie śniadanie o 4 rano zjadł i kanapki co by sobie też to pracy zabrał bo idzie na te 16 godzin do roboty i oczywiście śpiewka, że on nie ma czasu, że wcześniej mogłam powiedzieć, że on jakieś kanapki ma 🤔 a to miało być takie miłe zaskoczenie wiecie otwiera lodówkę i widzi liścik na kanapkach .. ale oczywiście sama musiałam iść do lodówki i liścik wyrzuciłam poczułam się strasznie i rozpłakałam się aż mnie nosiło .. i tak do 8 .. palant 😞 mimo, że przepraszał to i tak mi serce pękło normalnie! 🥴 i tak sobie pomyślałam wrednie, że mu dobrze tak niech siedzi tam do 22 przynajmniej nie muszę go oglądać 🥴
Znowu się strasznie wrażliwą płaczką zrobiłam .. ale weź tu nie płacz 🥴

Babeczko - powodzenia na USG dowiemy się ile w końcu ten urwis waży 😉 daj nam szybko znać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Myslalam ze jeszcze spicie a tutaj juz taka aktywnosc 😉
LOCZKU fajnie ze maz zmadrzal i zrozumial swoj blad-nie tak zle chyba z tymi naszymi chlopami 😜
DODI moze teraz wiecej odpoczniesz,
SUPERBABECZKO trzymam kciuki i juz czekamy na wiesci z usg 🙂
A co do snow to ja sie niekiedy dziwie co nam w tych glowach siedzi ehhe
Ja wczoraj czytalam o tym ze teraz nasze dzidzie potrzebuja duzo wapnia i wiecie co mi sie snilo-ze zjadlam cale jajko surowe ze skorupka 😲 kurcze skad mi sie to wzielo ehheh myslalam ze zwymiotuje jak wstalam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loczek oby mężowi poprawa na jak najdłużej została - dobrze, ze wyszło poruszenie, może dotarło do nich jak to wszystko w Twoich oczach wygląda...

Pampinka też by mi było przykro, mój mąż też czasem taki "niemyślący" coś chlapnie, ja się poryczę a on kompletnie nie rozumie czemu ja płaczę, skoro nie mam powodu... I nie dociera do niego, że jestem w ciaży i hormony mi buzują 😉

Suuperbaba przyszły Ci może te staniki w 2paku? bo chciałam też zakupić ale czekam aż wyrazisz swą opinię czy warto 😁

Zamawiam gacie (ile sztuk kupiłyście?) i chyba wezmę w takim razie jakieś XL, lepiej luźniejsze niż za małe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
2 dni mnie nie było, a tutaj tyle się dzieje, że nawet nie wiem na co Wam odpisywać 😮
Biedna Bisia, mam nadzieję, że jej się poprawi po szpitalu....ja się zawsze czuję po szpitalu jeszcze gorzej, bo psycha mi siada i nienawidzę leżeć plackiem i do tego z reguły w niewiedzy.
Superbaba - czekamy na wieści z USG.
A upały - masakra, wczoraj zaczęłam pytać męża, czy mi respirator kupi, spuchły mi stopy i byłam złaaaaa. Okazało się, że od dzisiaj jeszcze go do Warszawy wysyłają na kilka dni, a ja zostaję z remontem i kurzem - aż się na niego zezłościłam, a przecież to nie jego wina była.
Martusia spokojna, tylko dzisiaj uparcie wciska nogę pod moją klatkę piersiową, i nawet siedzieć mi ciężko.
Pampinka - spokojnie, mąż pewnie nie był w zbyt dobrym humorze idąć na 16h do pracy i nie zrozumiał, że miałaś dobre intencje. Hormony nam buzują, ja też czasem płaczę z błahego powodu, a później sama się z siebie śmieję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z lekkich zakupów żeby potem po upale nie chodzić i się zmęczyłam 🤔
Dokupiłam sobie kolejne japonki-jedyny środek do przemieszczania i spodenki dresowe XL 😮
Hmmm co do męża to dzisiaj jadąc do pracy użył słowa "piękna", ale jak olałam to to się upomniał że tak napisał, to stwierdziłam że jakby z przymusu 🤨
Strzauka co do tego dwupaku to ja zakupiłam jakieś dwa miesiące temu i 🥴 średnie są. Wzięłam 75E, gdzie teraz mam 75DD, ale piersi i tak mi się "wylewają" i nie za ciekawie wygląda 🤔 Chciałam odesłać ale tak zwlekałam że w końcu zostawiłam i stwierdziłam że po domu jak nikt nie będzie patrzył tak dla mnie mogą być. Ale nie kupiłabym drugi raz ich 🥴
Pampinka wiem co czujesz 😘 Człowiek się stara jak głupi a tu nikt nie umie docenić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, wróciłam. Przepraszam, że teraz nie doczytam co wcześniej pisaliście i co się u Was dzieję, ale nie czuje się jeszcze w miarę normalnie a niestety do komputera to ja muszę siąść a nie leżeć.
Miałam to szczęście w nieszczęściu, że mnie wypuścili. Na patologii ciąży jest teraz tłum kobitek i miejsc brakuje, więc byli skłonni mnie wypuścić, pod warunkiem, że jak się będzie coś działo to mam wrócić. Wyniki trochę lepsze, ale jak to lekarz powiedział "mam nie olewać" bo może tylko kroplówki na pewnien czas mi podwyższyły wyniki. Co godzinę mam pić szklankę wody i tak żeby się uzbierało 4 litry. Jakieś proszki mam wsypywac do tej wody i to ma byc moja ustna kroplówka.
Jestem taka niewyspana, wciąż się budziłam. Przeżywałam, że jestem w szpitalu, po za tym w nocy chyba dwie kobitki przyjęli na oddział.
Gadałam z kobitką której musieli zrobić cc nagle bo upadła wczoraj z tego gorąca i odkleiło się jej łożysko i dostała krwotoku. Mówi, że z tego stresu to ona nic nie pamięta, jak jechała karetką, jak zemdlała. Nie widziała jeszcze synka, bo jest na intensywnej terapii ( cc w 33 tygodniu) .
Jestem oszołomiona po tym szpitalu 😮
aha wenflon mam jeszcze bo może pod wieczór znów wrócę na kroplówkę.
Kobitki uważajcie na siebie w te upały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha dziękuję za zainteresowanie i smsy, nigdy bym się nie spodziewała, że w internecie tyle kobitek na raz może utworzyć taką wieź ze sobą.Jak tak sobię leże to myślę " ciekawe jak dodi sobie radzi bez męża..." , "ale dziś upał, ciekawe jak superbabeczka się czuje..." " jak to jest wyjechac jak magdaluke tak daleko od domu..." "mam nadzieję , że wrócił gajeczki mąż", "mam nadzieję, że czarnyloczek już się pogodziła z mężem" itp... zajmujecie mi kawał moich rozmyślań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia leż, odpoczywaj i pij dużo a my tu wszystkie trzymamy kciuki żeby było lepiej i żebyś nie musiała wracać do szpitala!

Loczek dzięki za info, kurcze, to chyba sobie je daruję... to już kompletnie nie wiem co kupić, chciałam jeden lepszy i jakieś 2 po domu na razie kupić...

A może któraś poleca jakieś staniki, że warto kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiu - dobrze że już jesteś w domu dużo pij i wypoczywaj 🙂
Co do staników do karmienia to ja zdecydowałam że na razie się wstrzymam...przynajmniej parę osób mi to sugerowało z tego względu że raz z rozmiarami jest różnie zwłaszcza po porodzie jak pokarm przybiera a później i tak nie wiadomo czy będę mogła karmić piersią bo to nie zawsze jest pewne. A powiedzcie mi co kupujecie do pępka dla dziecka bo słyszałam już o 70% spirytusie, gazikach nasączonych alkoholem, szare mydło i o wietrzeniu...a co jest najlepsze ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia fajnie że wróciłaś do nas 😉 😘 Ja przed kąpielą wczoraj przypomniałam sobie że nie było Cię długo na forum po kroplówce to dawaj za telefon 🙃 A tak wogóle bo byłam przekonana że Ty to Basia a nie Gosia 🤔
Strzauka byłyby oki gdyby rozmiary były w miarę prawdziwe, a z 75 to największe jest F i pewnie też byłoby za małe teraz a co dopiero po porodzie. Ale czego spodziewać się za taką cenę, dlatego nie opłacało się pokrywać kosztów zwrotu wysyłki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - hurta ze w domki! Uwazaj na siebie baaardzo!
Loczku - cholera nie czytalam o tych stanikach i je zamowilam..ale jeszcze nie przyszly, wiec sie nie wypowiem! Ja je chce miec w szpitalu po porodzie a potem ew.w domu czy na noc, wiec sie moze nadadza...te co mam na ciaze sa super no ale nie maja odpiecia na karmienie:/ narazie przyszedl ten w krateczke..powiem tak - nie wiem czy na laktacje nie bedzie za maly no i..dupy nie urywa:P A meza przetrzymaj..niech sie postara dluzej 🙂
Akinimod - chociaz na kilka dni mialas meza, a to zawsze cos 🙂 Lez i wypoczywaj w czasie, gdy jestescie same z Martusia 🙂
D-brycz - no zmartwie Cie - chyba nie ma sposobu na wykurzenie bobasa spod zeber:/ Mam to samo od paru dni..Hela wciska tam nogi a ja musze lezec wyprezona jak struna i boooliii:/
Aguska - jak pogoda dzis u Was? Bo przegapilam..moze chociaz taka na spacerek 🙂
Pampinka - juz ustalilysmy jakis czas temu, ze faceci to inny gatunek i nie zrozumieja o co chodzi 🙂 A my wrazliwe teraz jak cholera:P Ze mna maz chcial sie dzis tak troszke podraznic i mnie zaczepil tak w reke...jak ja die wydarlam, zeby mnie nie szturchal to normalnie padl ze smiechu, bo to bylo az takie sajko:P A co do tego uczuvia w pochwie to Ty akurat uwazaj na to, bo masz krotka szyjke i moze to byc objawem skracania;/ Pogadaj z 4nula - przezyla to przy 1 porodzie:/ A w ogole w dupe powinnas dostac za polezienie do Strefy Kibica..dopieto dzis do mnie dotarlo to info:P W ciazy i z krotka szyjka?!?!Kobito uwazaj na siebie!:*

no ja umalowalam rzesy...ale byla walka! Padam ze zmeczenia..a teraz ide sie golic:/ Niech ktos mi doda troche sil, bo padne dzis! A po usg na pewno dam znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia dobrze, że już w domu, te upały są straszne, wiem, że to nieładnie wobec innych, ale życzyłabym nam mało upalnego lata.

Ja po tym śnie ciągle wpadam na sąsiada, teraz znowu jechaliśmy razem windą i na dodatek się zacięła 😮 Ale poważnie się przestraszyłam, bo nie miałam telefonu przy sobie, teraz to nie ruszę się bez niego!

Babcię zabrał kuzyn do domu i przyznam się, że mi trochę smutno... Dużo czasu ostatnio razem spędzałyśmy i martwię się, żeby sobie dała radę.

Biorę się za czytanie pracy mgr, bo obrona już tuż tuż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula ja kupiłam gaziki nasączone alkoholem 70% (w sumie chyba 10ssztuk więc nie wiem czy to wystarczy)

Loczek no właśnie a u mnie ten problem, ze chciałam największy rozmiar, to jak ma być za mały to podziękuję...

d-brycz mam to samo z żebrami - nocą nie mogę spać bo mały mi tam główkę i rączki wpycha tak boleśnie, że się budzę...

dodi babcia da sobie radę, a Tobie też teraz potrzebny odpoczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to jednak durna jestem, to mąż powinien wokół mnie latać a ja mu prezent na Dzień Ojca kupuję... i to nie byle-jaki tylko porządny statyw (bo już jakiś czas temu poprzedni mu się przy przeprowadzce połamał) i zamierzam napisać od Damianka, że to za to, że tatuś tak się stara i żeby mógł mu robić dużo ładnych zdjęć :P No sama nie mogę z siebie jaka ja durna w tej ciąży :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BISIA super ze juz w domku ale teraz wiesz uwazaj na siebie kobitko i trzymaj sie zalecen lekarza, kurcze dziewczyny ja tez wam zycze troche chlodu, ja tu narzekam ze u nas zimno,ale tak w sumie to dobrze dla ciezarnych chociaz sie tak nie mecze.
Dzisiaj mamy ladna pogode sloneczko swieci i ok 20 st wiec SUPERBABECZKO mze sie przejde na spacerek z corka jak wroci ze szkoly 🙂
DODI nie martw sie o babcie zawsze mozesz pogadac z nia przez telefon albo ja odwiedzic, no i milej nauki 😉
Ja bede chyba pepek przemywala sama woda-tutaj niby tak zalecaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STRZALKA ja mysle ze fajny pomysl z tym statywem 🙂
Jak jest dzien mamy to nasi mezowie tez sie glowia zeby nam prezent zrobic wiec tez trzeba im radosc sprawic 😉 napewno sie ucieszy.
Moj mezulek przynajmniej nie zawodz 😉i w te dni 😜
Wiadomo sa jacy sa niekiedy nie mysla wogole i maja inne podejscie do pewnych rzeczy,ale wkoncu to nasi mezowie i przeciez kochamy ich bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...