Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
Madzia a jaki masz? tzn chodzi mi o to jakie musi miec funkcje zeby byl ok?

Niedawno kupilismy nowy Honeywell, taki bez filtra, bo te filtry to przeklenstwo...na nich sie zbiera wszystko i trzeba pamietac o wymianie itp itd. Wczesniej mialam Wick z nieiwdoczna mgielka ( ale ten filtr...nie moglam znalezc odpowiedniego filtra, zapominalam o tym filtrze...). Ten nowy ma widoczna mgielke ale nie ma chyba jakichs specjalnych ustawien, tylko intensywnosc. O taki dokladnie
http://www.overstock.com/Home-Garden/Honeywell-HUT200-CoolMist-Filter-free-Humidifier/5229771/product.html?cid=202290&kid=9553000357392&track=pspla&kw={keyword}&adtype=pla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzieczyny
Wpadlam tylko na chwilke sie przywitac.
Wczoraj byl c.d bolu zoladka wiec nawet nie wchodzilam na forum,dzisiaj juz lepiej zglodnialam i mam checi na jedzenie wiec mam nadzieje ze ten wirus przechodzi 🙂
Pozniej was poczytam 🙂
Milego wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke- pije, pije 🙂 tylko zauważyłam, że faktycznie w jedzeniu się trochę zaniedbuje. Muszę zacząć przewidywac co bym zjadła. Bo ja jak jestem dopiero bardzo głodna zaczynam myśleć o obiadku, a wtedy juz nie ma czasu powiedzieć mężowi, że mi to a to zrobił. Po za tym on też na mnie ma szkołe jak opiekowac się bezradnym dzieckiem 😉 bo trzeba wcześniej zaplanować co dać dziecku jeść itp.
Pochwale się, że mam już w nowym domu zrobione podsufitki, nie widziałam ich na żywo ale mąz zrobił zdjęcie, aha i mam prąd i wodę hurrrra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z ostatniego spotkania w szkole rodzenia, pytałam o termometr dla dziecka i położna powiedziała że najlepszy - najdokładniejszy jest najzwyklejszy elektroniczny którym się mierzy temperaturę dzidzi w tyłku.

Mogłoby choć trochę popadać bo nie ma czym oddychać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ponoc aspirator delikatniejszy i lepszy..ja mam ta Fride.
Przespalam pol dnia, ale nadal humor koszmarny..staram sie nie myslec bo od razu rycze 😞 Najadlam sie roznosci i teraz boli mnie brzuch..cholera nie umiem sie opanowac! A w ogole to nagle duzo przytylam..cala ciaze tylko 4kg, a teraz nagle w ciagu 2 tygodni doszlo mi 1,8kg! Bylam w szoku...waze 54 🙂
Czytalam Was sobie caly dzionek, tylko nie pisze bo zdolowana jestem kompletnie..buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki!!! Dorotka trzymaj się twardo!!! Nie denerwuj się, bądź dobrej myśli tak jak ja!!! i zaufaj swojej gin. Mnie dziś odwiedziła koleżanka z pracy 🙂 Ale się nagadałyśmy, fajnie 🙂 A teraz siedzimy z mężem i z Olką i oglądamy mecz i skusiłam się na Karmi malinowe, pychotka 😉 Ja już nie mogę się doczekać mojej wizyty 3 lipca bo coraz częściej mam bóle w dole brzucha i tak jak pisałam dziwne uczucie jakby maleństwo pchało już się w kanał rodny, w pierwszej ciąży tak nie miałam i martwię się czy mi się szyjka nie skraca... Buziaki dla Was Kochane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pusto tu dzisiaj tak troche. A gdzie nirmale wcielo, juz jej pare dni chyba nie bylo, co?
Ja w sumie nie mam nic madrego do powiedzenia, wlacze z cora, zeby poszla sie zdrzemnac i przegrywam juz od godziny....obiad i takie tam, wiecie.
Ja mam wizyte w przyszlym tyg i usg w poniedzialek. Fajnie, bo pewno ostatni raz przed porodem ( ostatni, hehe, raptem trzeci!). A wizyty juz co dwa a zaraz co tydzien.
Upal nie popuszcza, ja nie moge normalnie. W weekend mamy jechac na taki festiwal, troche hippisowski, fajny...ale wiaze sie to z nocowanie u rodziny , a ja mam serdecznie dosyc i chyba powiem Lukeowi, zeby sobie sam jechal. Juz sie tak nabuzowalam, ze nie pojade i koniec. Mimo, ze co roku jezdzimy....ale taki upal, ja nie mam sily. I jeszcze mam sie denerwowac, a po co mi to...echh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
Hej mamuśki!!! Dorotka trzymaj się twardo!!! Nie denerwuj się, bądź dobrej myśli tak jak ja!!! i zaufaj swojej gin. Mnie dziś odwiedziła koleżanka z pracy 🙂 Ale się nagadałyśmy, fajnie 🙂 A teraz siedzimy z mężem i z Olką i oglądamy mecz i skusiłam się na Karmi malinowe, pychotka 😉 Ja już nie mogę się doczekać mojej wizyty 3 lipca bo coraz częściej mam bóle w dole brzucha i tak jak pisałam dziwne uczucie jakby maleństwo pchało już się w kanał rodny, w pierwszej ciąży tak nie miałam i martwię się czy mi się szyjka nie skraca... Buziaki dla Was Kochane!!!

Karmi malinowe...marzenie! Ja wczoraj znowu bezalkoholowe wypilam, a ja smakuje!!! Tylko, ze Luke sobie pije takie samo z alkoholem i musze sie ostro pilnowac, zeby nie pomylic, bo wyglada identycznie, tylko ma napis dodatkowo.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia, Monia- też mnie boli z lewej strony w dole brzucha..jakby jakiś ucisk? bo lewa noga bardziej mi puchnie ..jeszzcze nigdy nie mialam tak nóg spuchniętych jak dziś..;( i w ogóle nienawidze tej pogody!;( mam juz jakiegos doła,tak mnie te upały meczą,, jeszcze ten kretyn (szwagier) suszyl ubrania w łazience szuszarką!!! już go kompletnie po***bało!!! i byóło tak gorąco, że się z tej rozpaczy rozpłakałam..bo chcialamm sie wymyc , jutro wyjazd o 6 a on wtedy to robił jak ja do domu wróciłam;(((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia ten twoj szwagier to serio jakis dziwny eheh wspolczucia
Monia,Bisia ja juz od ok 4 tyg czuje takie silne podbrzusza i tak jakby mala mi parla w dol, tez sie troche martwilam tym bardziej ze tutaj oczywiscie nie badaja kretyni 🤔
Na szczescie od kiedy ta nospe zaczelam brac jakby troche lepiej 🙂 i staram sie wiecej lezec teraz.
Dziewczynki teraz to juz jakos dotrwamy 🙂 juz duzo nie zostalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się obawiam że znowu wyląduje w szpitalu jeśli moje przypuszczenia się sprawdzą po jutrzejszym tel. do mojego gin. A podejrzewam że odkąd wróciłam do domu to 2 razy dziś rano miałam skurcze macicy. Bolało mnie na dole tak jakby mały się rozciagal ale to byl taki okropny przeszywajacy ból i bolało dodatkowo w lewej pachwinie i zrobiło mi się nagle gorąco i poty mnie oblaly. Jutro się dowiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wkoncu doczytalam ostatnie dwa dni co pisalyscie.
Superbabeczko trzymaj sie mocno napewno dasz rade i nie martw sie na zapas, jak zobaczysz Helenke juz po porodzie to ci wynagrodzi wszystkie te bole i nerwy w ciazy, ja wierze ze wszystko bedzie dobrze, a najwazniejsze ze Helenka zdrowa 🙂
Magdaluke ty i tak silna jestes kobita z tym aktywnym prowadzeniem zycia w tak zaawansowanej ciazy wiec myse ze Luke zrozumi ze mozesz nie miec ochoty jechac na ten festival.
Megi mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje,moze to jakies skurcze braxtona byly-chociaz one niby nie powinny bolec. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to raz miałam taką sytuację jakby chciał wyjść i chwała Bogu, że tylko raz 🥴

Megi - mam nadzieję, że wszystko ok! 😘

Amelia - no to faktycznie masz trochę do dupy z tym szwagrem .. 🤔 mam nadzieję, że jakoś z nim wytrzymasz chociaż to nie lada wyczyn powiem Ci 😘 główka do góry! i spokojnego wyjazdu .. daj znać jak wrócisz ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was wszystkie w pochmurny poranek 😉
Widać na forum że weekend się zbliża pustki się robią 😉
Pampinka- ostatnio ranny ptaszek się z Ciebie zrobił
Suuperbabo- Wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 i życzę Ci mniej strasów i aby wszystko było dobrze 😘 😘
Megi- oby tylko nic się nie działo mam nadzieje że to nic groźnego.
Monia- tak jak pisałam to mnie cały czas coś boli na dole a nawet kuje tak jakby igły. Ale jak szyjka mi się zaczęła skracać to miałam takie wrażenie jakby mi ktoś jajko wsadził a jak chodziłam to się bałam aby mi nie wypadło.
Amelia- he suszarką to ma dobre pomysły 😁 widać masz pecha do współlokatorów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamy!
Dzis to urodzinki swietuje Czarnyloczek 🙂 Ja dopiero 25-ego, ale dzieki Aniu:*
Loczku - zdrowka dla Ciebie i Miloszka, milosci od chlopa i tej maciezynskiej, spelniania marzen i szczescia w zyciu..plus oczywiscie lekkiego porodu!:*
Aguska - uwazaj tam na siebie, bo widze ze ostatnio cos tam Ci dokucza:/ Szkoda ze nie masz normalnego lekarza, by podejsc i sprawdzic! No ale to juz tuz tuz...wiec poleguj duzo 🙂
Megi - wspolczuje Ci bardzo..daj nam znac jaka decyzja! A moze to byl bol jelit? Bo ja tez mialam wczoraj 2 ostre skurcze-bole, ale minely, gazy poszly, na kibelek skoczylam i sie uspokoilo..musze znow zaczac patrzec na to co jem!:/
Amelka - uwazaj na siebie w podrozy! Na szczescie ma byc chlodniej..uff...
4nula - widze, ze jakos cipiesz..ciesze sie 🙂 Ja wczoraj nie bylam zdatna na nic..caly dzien zaryczany 😞 A boli mnie tez ciagle w dole i krzyzu..albo tak juz mam albo infekcja, bo biore globulki!
Magdaluke - a wez olej ten wyjazd Kobieto! Nic na sile..a Wy i tak szalency jestescie z tymi wyjazdami, wiec mozesz sobie odpoczac i znalezc atrakcje na miejs u:P Jak tam ustalenia z remontem? Bedzie sie dzialo hoho..ale fajnie tez, jak tak na nowo 🙂
Bisiaki - kochana moja..dzieki, ze o mnie myslisz...Zreszta DZIEKUJE Wam wszystkim:* A Ty juz lepiej z tym biodrem? Polegujesz jeszcze? Jak po tym odwodnieniu? Dbaj o siebie..ja to ciagle jem..no i juz widac po wadze, ze chyba zdrowo:P
Carolla - hej nowa Mamo! Napisz cos o sobie, bo tylko sie pojawilas i znikelas 🙂

I juz nie wiem, co mialam wiecej..ale czytalam Was caly dzien! Cos chcialam jeszcze od Magdad, ale musze wrocic i doczytac i dopisac:* Wczorajszy dzien to jakis koszmar..zaryczalam caly 😞 Niepotrzebnie tez na necie czytalam o komplikacjach z tym lozyskiem i zalamalam sie do konca! Az maz napisal do lekarki, a ta zadzwonila mnie opierniczyc:/ Chyba i tak specjalnie nie pomoglo, bo dalej sie boje okrutnie..tylko staram choc na chwilke zapominac 😞 Nie wiem czemu musialo trafic na mnie z tym przodowaniem i ciezka ciaza..przez to wszystk oprzykro mi az przyznac, ale nie mam jakiejs wiezi z brzuchem i dzieckiem...bo tak mi zle:,(
A jeszcze co by nie bylo rozowo to chora bede kurna mac!!! Gardlo nawala, katar juz sie szykuje do ataku, podrapuje..zawsze tak mi sie zaczyna przeziebienie! Po prostu super! 😞 Pewnie te wiatraczki i przeciagi mi daly popalic..ale kurde nie mam silna chorowanie, bo i bez tego ledwo cipie z dnia na dzien 😞 Nie wiem czy ja jeszcze bede optymistyczna 😞
Maz wczoraj zapytal, czy jest cos co bym bardzo chciala na urodziny (pomine ze ja o nich zapomnialam)...i wiecie co? Nie ma nic takiego 😞 Tylko mnie teraz dobic! Buziaki i milego dnia! Sorka za monolog!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...