Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Uhhh ale duchota... jestem cała ugrzana.. ten dzień jakoś mi się strasznie dłuży.. a mąż dopiero za godzinę będzie.. aż z tych nudów pooglądałam zdjęcia za starych dobrych czasów 😉 Na wspominki mnie zebrało.. jaka byłam szczupłaaa.... a teraz? szok.. wyglądam jak słonica 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej troszke sie uspokoilam bo az mnie brzuch zaczol bolec z tych nerwow jutro jade po porady i sie dowiem co moge zrobic 😞

strzauka a probowalas dac mu smoczka?? moze ze smoczkiem nauczy sie cyckac?? dobrze ze odciagasz zawsze mozesz sprobowac pozniej jeszcze raz nie przejmuj sie karmienie nie jest latwe...

no to jutro trzecie cesarskie ciecie i trzeci chlopaczek....potem czas na megi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Zaczęłam nadrabiać zaległości na forum ale znów musiałam się zająć innymi sprawami i jeszcze dowiedziałam się o kolejnych perturbacjach w domu rodzinnym z sąsiadką która zachowuje się jak nienormalna ale szkoda gadać. I stwierdziłam że najpierw się przywitam a potem skończe czytać.
Ze mna i Antosiem wszystko ok.
Nie odzywałam się bo w poniedziałek i we wtorek jeździłam z mężem po lekarzach z tą jego skręconą nogą a dziś załatwiałam sprawy w Urzędach i się tak zdenerwowałam aż mnie brzuch rozbolał ale wreszcie po pół dnia jeżdżenia między urzędami udało mi się załatwić sprawy - a przynajmniej mam taką nadzieję że już nic nie wymyślą i jak pójdę tam w przyszłym tygodniu to już będzie wszystko dobrze. Jak wróciłam do domu to zrobiliśmy obiad i musiałam się położyć bo byłam padnięta i nogi znów spuchły ale teraz jest już lepiej.

Monia wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin. Szczęśliwego rozwiązania, dużo szczęścia i pociechy z dzieciaków 🙂
Jak doczytam do końca i będę jeszcze na siłach to się odezwę.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja probuje sie dodzwonic do mojego gina i sie godzinowow przesunac i nikt nie odboera. I mnie nerw trafia, bo bardzo im wszystkim zalezy na moim telefonie, ale niestety wszystkie lienie sa zajete.... 😠
Ella katuje Klub Myszki Miki i zaraz musi pospac, bo ja z nia nie wyrobie, jak sie nie zdrzemnie. Ja mam jak zwykle roboty, ale tak w polowie dnia, jak Luke jedzie do pracy, to mnie lapie lennnnnnnnnnnn. Bo z rana sie cos porobi, zawsze gdzie pojedziemy, i potem nic sie nie chce.
A ja sie pytam, gdzie Nirmala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
A ja probuje sie dodzwonic do mojego gina i sie godzinowow przesunac i nikt nie odboera. I mnie nerw trafia, bo bardzo im wszystkim zalezy na moim telefonie, ale niestety wszystkie lienie sa zajete.... 😠
Ella katuje Klub Myszki Miki i zaraz musi pospac, bo ja z nia nie wyrobie, jak sie nie zdrzemnie. Ja mam jak zwykle roboty, ale tak w polowie dnia, jak Luke jedzie do pracy, to mnie lapie lennnnnnnnnnnn. Bo z rana sie cos porobi, zawsze gdzie pojedziemy, i potem nic sie nie chce.
A ja sie pytam, gdzie Nirmala?

A ja odpowiadam, tu jestem i wciąż w dwupaku. Dzisiaj popołudniu byliśmy na spotkaniu s serii wybieram macierzyństwo i dopiero zajrzałam teraz do Was. Fajny był temat o wprowadzaniu dziecka do domu z czworonogiem. Najpierw trzeba przynieść coś pachnącego.dzieckuem, najlepiej pieluszkę tetrową tak żeby dać ją już psiakowi a jak przyjeżdżamy z dzieckiem to kobitka mówiła żeby pies był w domu, mąż wniósł dziecko a my mamy przywitać się z psiakiem bo na pewno będzie stęskniony jak nas kilka dni nie będzie. I dzisiaj wylosowaliśmy upominki i obydwoje to samo - t-shirty :P
Czytam że przed Maihe już sie raczej nikt nie wepchnie 😉 To jutro czekamy na Adasia 🙂
Agadka ale chamstwo w tej pracy. Oby udało się coś jeszcze załatwić.
I już zapomniałam co miałam pisać? Jaaaaa... Chyba będę sobie notować na kartce co której mam odpisać w trakcie czytania bo potem mam czarną dziurę... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczytalam i.... wszystko zapomnialam 🤢 nie mam sily drugi raz czytac - przepraszam!!!
mialam dzis wizyte ale tylko tetno i szyjke sprawdzila ale tak szybko jakos ze malo pamietam tzn serduszko super bije a szyja jakos w osi, rozwarcie chyba na opuszek palca i ze mala glowka mocno juz napiera a i ze na pierwiastke? to super! ja powiem szczerze malo rozumiem 😮 ale jak na koniec podsumowala, ze dobrze to sie nie przejmuje 🙃 a teraz mam we wtorek wizyte
i ide spac juz chyba bo jakos za duzo wrazen mialam chyba dzis...
buziaki!!!

aaaaaaaaaaaaaaa Maiha powodzenia jutro!!!! (to pamietam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze ze u was wszystkich ok 🙂
dbrycz to dobre wiesci przygotowujesz sie 🙂

ja to jak mnie dluzej nie ma to otwieram brzuszka podwojnie na jednym czytam a na drugim odrazu odpisuje bo potem zapominam a nie chce nikogo przegapic

nirmala fajne chyba te zajecia macie wiem o tej pieluszce ale z tym drugim to slyszalam na odwrot ze nalezy wejsc z dzieckiem najpierw a potem dopiero przyprowadzic psa do domu ze niby dziecko tam bylo pierwsze....ale wiadomo ze pies wie 😉

magdaluke a kiedy macie wizyte??

amelia tez czasem mam takie dni....

napisze wam jutro co zalatwilam w zwiazku z tym macierzynskim mam nadzieje ze za duzo nie bede sie stresowac i nie urodze tam :P juz olac ta kase ale takie traktowanie w ciazy i to od poczatku to sie az smutno robi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka, ja tak samo robie, ze otwieram drugi okno brzuszka, bo tak latwiej. Dlatego mi takie wypracowania epopeje wychodza 😉
Ja mam wizyte 1 sierpnia, w tym tyg jedna mi umyka, ale nadrobilam ja w zeszlym ,bo cos tam. No nic, nie dodzwonilam sie ...rece opadaja.
A Nirmala, jestes sobie, to dobrze. No dobra szkola rodzenia i lekcje, duzo daja. Pamietam z pierwszej ciazy, jak bardzo mi pomogly. A teraz, to by wypadalo sobie wszystko przypomniec. ALe mam foldery i notatki i materialy ze szkoly rodzenia, jakby co, to sie poczyta.
Agadka, okropnosc, masz racje, tak potraktowac kobiete w ciazy...pieniadz rzadzi swiatem, przykre.....
D-brycz, no dobrze, ze u was dziewczyny wszystko gra. Pierwiastka, ze pierworodka, chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
Jutro ktg po południu więc zobaczymy co i jak 😉 Ja nie wierzę, że to juz tak blisko, chciałabym być już po ale troszkę się boję 😮


No nie denerwuj sie, Ty juz od jakiegos czasu sie przygotowujesz 🙂 A u Ciebie to termin taki na 100 % czy moze byc roznie? No i wroze CI kochana to ktg wczesniej na porodowce. Mowie CI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo Monia, jak sie naczytalam, to taki czop z zylkami krwi zwiastuje szybki porod, bo oznacza to, ze sie szyjka skraca i rozwarcie postepuje, stad ta krew, a jak czop bez krwi, to moze jeszcze dlugo, do dwoch tygodni potrwac. ALe racja, kazda ciaza inna. Tylko teraz sie nie stresuj za bardzo, bo to nie pomoze. Relaks, kapiel, dobra kolacja, moze masaz. Juz nie bardzo mozesz z mezem pofikac tak do konca, ale ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...