Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maiha życzę zdrówka dla synka, super że wszystko się wyjaśniło i teraz tylko czekać aż zastawki się pozamykają!
Baby-love gratuluję córeczki!!!
magdaluke miłej zabawy na karuzeli z Ella
Monia trzymaj się i oby wszystko gładko poszło 😁 a może już jesteś po?! 🙂
Teraz to juz się sypia nam dzieciaczki że ho ho ale super zazdroszczę już tym mamuśką co mają swoje szczęścia przy sobie...

ja po dzisiejszym ktg ale coś się dziwnego działo i lekarz jutro kazał mi powtórzyć z samego rana i jak jutro będzie coś sie zlego nadal dział to da mi skierowanie do szpitala 😞 martwie się bo nie powiedział mi o co chodzi tylko że niby ruchy dzidzi są ok i może to wynik źle wykonanego ktg ale przecież położna wie jak sie robi no nie?! Już widzę że nocy nie prześpię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia sliczne zdjecia

baby love ale rozkoszna 😁 jednak jest nasza pierwsza dziewczynka forumowa mimo ze dopiero dzis sie dowiedzielismy o jej istneiniu hihi

a jak porod??? mialas cesarke planowana z tego co widze wiec pewnie ciezko cos powiedziec ale szybko wstalas i w ogole?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babylove, gratuluje zdrowej niuni i ciesze sie, ze szybko dochodzisz do siebie!
Maiha, wiesci dobre po lekarzu, oczywiscie, ze bedziesz sie denerwowac, ale ja mysle, ze nie ma czym i wszysciutko bedzie bardzo dobrze. A jak Adas? Jak karmienie? Latwiej z drugim czy? Jak w ogole Nadia? Dajesz rade??? Buzia
Amelia, fajne foteczki, ta w avatarku chyba najlepsza 😉 😜
Justynka, no kurcze, ze tez wczesniej nie mowilas, bo ym CIe z nami zabrala ..na koniki, hehe. zakrecilo mi sie w glowie od tej karuzeli i Luke z mala jezdzil, ale ona sie boi jeszcze na konikach siadac sama, wic na laweczce 🙂. Objedlismy sie jak prosiaki i Luke musial do pracy taki obzarty...bidak. Ale pycha bylo. A bylismy w centrum i sie szykuja na Obame i wszedzie faceci w czerni, hehe. Mowie wam jakie to fajne, normalnie wszedzie juz obstawa i tajniaki. I podjechalismy do biura i zapisalismuy sie na liste oczekujacych i jakby co, beda dzwonic, wiec moze uda nam sie zobaczyc szefa 😉, ale watpie.
A mnie boli glowa...znowu...juz wymiekammmmmmmmmmm. Cisnienie mierze co jakis czas, normalne, absolutnie w porzadku. Jutro sie bede skarzyc na wizycie...ale to tak migrenowo boli, z przodu i w oczach...
No a najwazniejsze, myslalam, ze jak wroce to beda juz wiesci od Monii!!! Czekamy cierpliwie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babylove, gratuluje zdrowej niuni i ciesze sie, ze szybko dochodzisz do siebie!
Maiha, wiesci dobre po lekarzu, oczywiscie, ze bedziesz sie denerwowac, ale ja mysle, ze nie ma czym i wszysciutko bedzie bardzo dobrze. A jak Adas? Jak karmienie? Latwiej z drugim czy? Jak w ogole Nadia? Dajesz rade??? Buzia
Amelia, fajne foteczki, ta w avatarku chyba najlepsza 😉 😜
Justynka, no kurcze, ze tez wczesniej nie mowilas, bo ym CIe z nami zabrala ..na koniki, hehe. zakrecilo mi sie w glowie od tej karuzeli i Luke z mala jezdzil, ale ona sie boi jeszcze na konikach siadac sama, wic na laweczce 🙂. Objedlismy sie jak prosiaki i Luke musial do pracy taki obzarty...bidak. Ale pycha bylo. A bylismy w centrum i sie szykuja na Obame i wszedzie faceci w czerni, hehe. Mowie wam jakie to fajne, normalnie wszedzie juz obstawa i tajniaki. I podjechalismy do biura i zapisalismuy sie na liste oczekujacych i jakby co, beda dzwonic, wiec moze uda nam sie zobaczyc szefa 😉, ale watpie.
A mnie boli glowa...znowu...juz wymiekammmmmmmmmmm. Cisnienie mierze co jakis czas, normalne, absolutnie w porzadku. Jutro sie bede skarzyc na wizycie...ale to tak migrenowo boli, z przodu i w oczach...
No a najwazniejsze, myslalam, ze jak wroce to beda juz wiesci od Monii!!! Czekamy cierpliwie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia teraz to mi by bylo zal na normalnego duzego konia wsiasc a co dopiero delikatne kucyki! 🙃 moj ciezar tylko krzywde by mu zrobil! 🤪
Babylove gratulacje corci!
Amelia fajne fotki!
Maiha tak jak pisze Bisia napewno wszystko sie unormuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
Madzia teraz to mi by bylo zal na normalnego duzego konia wsiasc a co dopiero delikatne kucyki! 🙃 moj ciezar tylko krzywde by mu zrobil! 🤪
Babylove gratulacje corci!
Amelia fajne fotki!
Maiha tak jak pisze Bisia napewno wszystko sie unormuje!


Hehe, na takie sztuczne, no gdzie 😉 Ja tez bym nie wlazla na kuca. Bo bym nie dala pewno rady buhahaha. ALe powaznie, to ja nie lubie takich lunaparkowych przejazdzek na kucykach, w ogole nie lubie cyrkow i takich tam. Ta karuzela to taka fajna klasyczna na stale w centrum, wkleje wam fote, ja kiepskawo wygladam, bo glowa bolala.....i jakos tak, no same wiecie...
[IMG]http://i48.tinypic.com/m78aah.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - jeśli ciśnienie w porządku, to może migrena? albo zatoki??? mnie tak właśnie bolały zatoki aż w oczach.. i w brwiach.. jak przyciskałam..
Bisiu - ja dziś wypróbowałam 😉 ale nic się nie dzieje... 😉 brzuch tylko twardnieje, ale bez zadnych boleści. Ale.. Monia wypróbowała ostatanimi czasy, z tego co wspominała i dziś na porodówce.. może coś w tym jest? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Magdaluke - jeśli ciśnienie w porządku, to może migrena? albo zatoki??? mnie tak właśnie bolały zatoki aż w oczach.. i w brwiach.. jak przyciskałam..
Bisiu - ja dziś wypróbowałam 😉 ale nic się nie dzieje... 😉 brzuch tylko twardnieje, ale bez zadnych boleści. Ale.. Monia wypróbowała ostatanimi czasy, z tego co wspominała i dziś na porodówce.. może coś w tym jest? 🙂


No Amelia, polecany sex, bo sperma zawiera jakies substancje, ktore moga pomoc w rozpoczeciu akcji porodowej, polecane tutaj przez polozne i lekarzy. A poza tym...hmmmm...no sama przyjemnosc, chociaz po zastanowieniu...w 9tym miesiacu..uff goraco, gruba, i w ogole....i Elka..hehe.
A ja migrenowiec wiec moze to to. A moze taka moja uroda, na poczatku ciazy w srodku i na koniec, pierdzielnac mozna z ta glowa, chyba tylko obciac.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - domyślam się, bo mnie czesto boli z powodu zatok;/ coś okropnego...;/
a co do sexu... Elli poczytaj bajete i uśnie dziecie 😉
coś mi Superbaba wspominała jeszcze o masażu piersi.. a Ty też wspominałaś.. że wywołuje skurcze..Ja to się troche takich rzeczy boje robić.. bo teraz hojracze, z przyspieszeniami a jak się zacznie to ciekawe jak bardzo będę blada i przerażona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Magdaluke - domyślam się, bo mnie czesto boli z powodu zatok;/ coś okropnego...;/
a co do sexu... Elli poczytaj bajete i uśnie dziecie 😉
coś mi Superbaba wspominała jeszcze o masażu piersi.. a Ty też wspominałaś.. że wywołuje skurcze..Ja to się troche takich rzeczy boje robić.. bo teraz hojracze, z przyspieszeniami a jak się zacznie to ciekawe jak bardzo będę blada i przerażona 😮

Z tym masazem sutkow, to powaznie, polozna mi dala instrukcje jak je robic. Wiec to musi byc sprawdzony i bezpieczny chyba sposob i jak ma zadzialac to zadziala. Teraz dokladnie nie pamietam, ale trzeba tak dosc mocno troche uciskac czy tez "ukrecac" brodawki przez dluzszy czas, moze i z minute. I sama zobaczysz, czy dziala. U mnie zawsze pojawialy sie skurcze przy tym masazu, ale nigdy nie postepowaly...byly i znikaly. Wiec ja wnioskuje, jak czas i pora na Ciebie, to jesli ma zadzialac , to zadziala, jak nie, to nie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My pewnie będziemy próbować naturalnie wywoływać 😉, ale tak jak Magdaluke pisze to przyjemne to nie będzie i za seksowne tez się nie czuje jak jestem taka stekajaca i gruba 😞
Baby-love Alicja jest sliczniutka 🙂
Amelia i Magda fajne fotki macie 🙂
Dziewczyny, a czy któraś ma kontakt z 4nula, bo jej chyba od niedzieli nie ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Z tym masazem sutkow, to powaznie, polozna mi dala instrukcje jak je robic. Wiec to musi byc sprawdzony i bezpieczny chyba sposob i jak ma zadzialac to zadziala. Teraz dokladnie nie pamietam, ale trzeba tak dosc mocno troche uciskac czy tez "ukrecac" brodawki przez dluzszy czas, moze i z minute. I sama zobaczysz, czy dziala. U mnie zawsze pojawialy sie skurcze przy tym masazu, ale nigdy nie postepowaly...byly i znikaly. Wiec ja wnioskuje, jak czas i pora na Ciebie, to jesli ma zadzialac , to zadziala, jak nie, to nie 🙃

Hmm.. wypróbujemy 🙂 skurcze mam.. tyle że bezbolesne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...