Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja ostatnio, jak nigdy dwa wielkie pryszcze na czole 😲 i to takie wiecie, bolace, nie dotykac....no ale w sumie nie mam co narzekac, bo to mniej wiecej tyle. Narzekam, ze brzydka jestem , bo jakas taka nieforemna sie sobie wydaje. Echh, no bo ja lubie lato a sie nie mieszcze w ulubione ciuchy, a ciazowe wszystkei jakies takie duze... No ale, lato przyszlo i poszlo i moze znowu sobie na nie poczekam...do lata hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amelia gratuluję synka 🙂
U mnie wyprysków tyle ile przed ciążą, no i raz mniej raz więcej. Włosy mi się mniej przetłuszczają. Tylko zauważyłam, że się pulpiata na twarzy robię :P
Fajnie jak tak czuć maleństwo. Chociaż moja Michaśka dziś w miarę spokojna - chyba dlatego, że ostatnio się naszalała. Co jakiś czas tylko wystawia którąś część ciałka w różnych miejscach brzucha 😉 A jak źle usiądę i jej ciasno to mnie zaraz skopie - walczy o swoje dobro :P
Maiha i nigdzie nie macie taniej tego badania? 350 to faktycznie sporo... Ja płacę za wizytę 150 i za każdym razem włącza mi 3d, a jutro z tym nagraniem filmiku i badaniem połówkowym ma wziąć 200 więc wydaje mi się całkiem przyzwoicie... Chociaż nie wiem... może gdzieś nawet taniej jest. Pewnie zależy od miasta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wime, ale myslalam, ze pewno ze 200 zl max. ALe sie nie znam. He, nawet nie chce mowic ile tu licza za usg polowkowe....ale gdybym placila nawet 350 $ to by bylo cudownie. Ja nie wiem, jak to mozliwe, ze tyle musza tu liczyc???? Moj Luke mowil, ze moglabym poleciec do Polski na usg polowkowe i taniej by wyszlo a pewno udaloby mi sie kupic bilet za 800 $. No ale nie polecialam. A szkoda, bo pewno juz nie polece. A tak chce.... 😞 Kurde, ale nie dam rady z Ella, ona pierdolca dostanie, nie usiedzi i ja sie zalamie...sama znaczy gdybym miala z nia leciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Madzia - mysle, ze ciezko takiemu dziecku wysiedziec w samolocie! ja nie daje rady dluzej niz 5-6 godzin, a co mowic o bobasie..aczkolwiek moi przyjaciele polecieli ostatnio z dziecmi na Fiji..chyba 2 przesiadki i ogolnie 50 godzin podrozy czy cos..nie wiem jak oni to ogarneli!

z tak drogo u was jest to polowkowe? Czy oni tam ocipieli?! Nie dosc, ze Was nie badaja to jeszcze tyle za usg licza..masakra co za kraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zalezy od ubezpieczenia albo dochodow...w ogole jak sie tu przeporwadzilam to nie moglam ogarnac -ale o co chodzi z opieka zdrowotna....masakraaa. Dlatego ja doceniam Polska opieke, bo jest!. Tu jak nie masz kasy albo lipne ubezpiecznie to po Tobie, proste. No ale...juz nie wazne, nie moge sie denerwowac a mi skoczylo cisnienie.
Ja z Ella lecialam sama jak mala miala 10mcy, dwie przesiadki i podroz 16 godz plus dotarcie do i z lotniska. Ale dalam rade, tyle, ze ona nie chodzila jeszcze...a teraz? 🤪 Jeszcze wtedy mleko sztuczne pila i wszystkie te popier...procedury na lotniskach bo przeciez plynow duzo mialam w podrecznym..ufff. No ale gdybym miala z Lukiem leciec to mega luzik, w ogole bym nie miala stresa. My swego czasu duzo latalismy na stand by z moim mezem ( jeszcze nie mezem) i wiele przygod mielismy, wiec ogolnie nam podroze nie straszne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala napisał(a):
Tyle się narzeka na naszą służbę zdrowia, no i fakt swoje wady ma, ale jak czytam Wasze opowieści o opiece medycznej w innych krajach to naprawdę cieszę się, że jestem w Polsce...


No tak wlasnie o to mi dokladnie chodzi . Az CI przyklasnelam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, jestem tak glodna ,ze nie dam rady, tak nagle. Wczoraj w nocy wstalam i zjadlam banana. I nie umylam zebow, tylko poszlam spac dalej.... 😮 Jak w letrgu. Szok. W kazdym razie, chce mi sie paczka albo jakiejs fajnej slodkiej buly a w domu nic. Ide robic placki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chora, ale 2 kanapki z polędwiczką wcisnęłam...może to lepiej dla zdrowia!

No mówię, że narzekamy, a opieka nie jest taka zła..a jeśli chodzi o kobiety w ciąży to uważam, że jest super! Aż muszę babci swojej opowiedzieć, bo ona uważa że za oceanem to jest najcudowniej na świecie:P

Jakieś sajko - w ogóle mi ta gorączka nie spada..mimo paracetamolu! Help!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
A wiecie, my wciaz nie wiemy czy sie zdecydujemy poznac plec...ja bym chyba chciala, ale....moj maz mowi, ze zdecydujemy na miejscu 😜
Agadka, jak urodzinowy dzionek?


a dobrze dobrze dostalam od mojego meza ubranka ciazowe i pierwsze rozowe spioszki nawet mi fajny tusz kupil i blyszczyk tulipany i olejek na rozstepy heh udalo mu sie tym razem z prezentem :P

gratuluje kolejnego chlopaczka heh no nie moge tyle chlopakow 🙂
maiha nie moge sie doczekac az wpiszesz w tabelke i poogladam jak to wyglada 🙂

superbaba biedna lecz sie chorobko tobie to tez ciagle cos

co do wygladu w ciazy to mnie nic nie wyskoczylo jeszcze ale napewno wygladam gorzej niz przed ciaza mimo ze wszyscy mowia ze ladnie to chyba sa tylko mili 😁

a tu nasze zdjecia slubne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[IMG]http://i44.tinypic.com/6hjn79.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/15xu1on.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/16rlkz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/o54bnq.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/vrv52u.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/1gsizm.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/34rsxma.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka świetne zdjęcia! Wyglądałaś jak księżniczka... A to czwarte to mi się skojarzyło jakbyś była syrenką, która ucieka z wody żeby jej się nogi w ogon nie zmieniły 😁 Głupie skojarzenie pewnie, ale no nic nie poradzę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadko wow zdjęcia sa piekne az zazdroszcze sesji 🙂

Co do badania to niestety u nas za wiele lekarzy nie dysponuje sprzętem 3/4D w miejscowosci gdzie mieszkam no i w miejscowosciach obok wiec jeden lekarz który takowe ma liczy sobie aż 350 zł za 3D za 4D to nawet nie pytałam ale pewno drożej jescze jest w żorach ale tez kwota rzędu 350 zł więc trochę za dużo jak dla mnie gdyby to było 150 zł to na penwo bym sie skusiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm... Ciężko tak pisać o sobie;p w praniu wyjdzie! :P
Jestem w 21 tyg i 4 dniu ciąży powiedzmy :P (nie jestem pewna, bo nie pamiętam kiedy dokładnie miałam ostatnią miesiączkę, a nie sądziłam, że będzie moją ostatnią na jakiś czas ;p.) a na każdym usg podaje mi się inny termin porodu;p Tak więc pewnie będzie to początek sierpnia. 🙂 Zresztą kiedy dziecko będzie chciało to wtedy się zjawi ( wiadomo jak to bywa) 😆
Znam już płeć u mnie to będzie dziewczynka, choć spodziewałam się chłopca. :P Co do imienia na razie żadne nie satysfakcjonuje mnie w 100%. To moja pierwsza ciąża. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...