Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magdaluke 36 brawo masz oklaska pol dla ciebie pol dla twojej balerinki 😁

nie slyszalam tego z ta krwia ale zdaje sie ze u mnie tez jakies 24h przed ale kule jakos dokladnie tego zdarzenia nie pamietam ani jak bardzo ta krwia byl zabarwiony ani dokladnie kiedy sie to stalo :/
ale mozliwe ze tak jest jak mowisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jakos spac nie umiem i szperam na necie. Patrzcie co znalazlam
http://www.papilot.pl/ciaza/16232/10-tygodni-ciazy-przelezala-z-glowa-do-dolu-Jadla-spala-i-ogladala-TV-pod-katem-45-stopni.html
Kurcze ale kobiety niektore sa silne,my tu narzekamy na bole plecow a ona 10 tyg tak lezala-wszystko sie zrobi dla dzidzi jak trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety sa sklonne do wielu powiecen jak widac. Superbaba i inne laseczki kt nie mialy latwej cIazy moga cos na ten temat powiedziec. Podziwiam Was dziewczyny 😉
Ja sie ciesze ze tak lekko znioslam ciaze i nic mi w sumie nie dolegalo. Wczorajsze skurcze jakby zmalaly na sile,zdrzemnelam sie troche wiec moze to dlatego ale i tak spac nie moge,bo jakies nerwy mam ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wierce sie z boku na bok i nic mi nie idzie to spanie ;( pewnie znow w dzien mnie dopadnie sennosc 😉 a moze juz mnie Lilka przygotowuje do nieprzespanych nocy 😉 tylko ze jakby sie pojawila na tym swiecie to chociaz mialabym co robic w tej nocy, a tak to czytam wiadomosci na necie 😉
A Ty Monia dlugo nie spisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Mauapaulinka pospałaś choć trochę czy była bezsenna noc? A jak dziś się czujesz - masz skurcze czy na razie cisza?
Agadka a ja cały czas myślałam że to Twoja druga ciąża, chyba czegoś nie doczytałam na początku.
Strzauka jestem dziś z Tobą myślami i modlę się za Twojego dziadka. Trzymaj się Kochana!
Spokojnego dnia Kobitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Oj wczoraj padłam tak się źle czułam dziś mam całkowity zakaz wstawania z łóżka od męża chyba się wystraszył 😜
Strzauka- jej dziś już tylko 3 dni 🙂 Aż ciężko uwierzyć że już drugi mały mężczyzna będzie na świecie 🙂
Suuperbabo- trzymaj się tam! Oby te krwawienia całkiem ustały aby Cię tak nie przewozili ;/
Aguska - jak widać cuda się zdarzają i Ty taki masz przy sobie 🙂
Manupaulina - jak się dzisiaj czujesz ? lepiej skurcze ustały? Daj znać jak po wizycie 🙂
Akinimod- też daj znać jak po wizycie 🙂
Któraś jeszcze ma dziś wizytę ?
Dzięki dziewczyny za odpowiedz w sprawie picia dla dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
co do tej kobiety z glowa w dol to fakt silna wola ale i mega pragnienie dziecka, jeszcze po takich przejsciach 😞 wiem, ze juz kiedys tu to bylo ale no wkur... mnie jak takie żuliki albo gowniary maja dzieci ot tak, nic sie nie staraja a wszystko dobrze i dzidzia zdrowa 😮
a nie wiem czy nie pomylilam ale chyba tez aktorka magda schejbal tez tak spala tylko wlasnie ona w nocy jakies klocki pod lozko kladla zeby glowa nizej bo tez grozilo chyba odklejeniem lozyska
Mauapaulina no to mozemy piatke przybic tez wczoraj mialam kilka skurczy takich powazniejszych az tchu czasem braklo 😉 i krzyz bolal 😮ale jakos przeszlo i mam stracha ze nie ma zartow juz! ale wydzielin nie mam
Strzauka tez pizze uwielbiam normalnie ale jakos ostatnio zamowilam swoja ulubiona z kurczakiem a tu o! bleeeeeeeeeee
Magdaluke ja to sie zastanawiam kim takie dzieciaki zostana! 1000 pomyslow na minute 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Ale u nas nad morzem zimno brrr. Spakowałam się jak na upalne wakacje i nie mam nawet ciepłych skarpetek. A wiecie, że ja jeszcze od przyjazdu nie byłam nad morzem 😜 Wstyd co 😉 Ale babcia mieszka w samym centrum Stegny i do morza jest spory kawałek, nie czuję się jakoś na siłach na tak długi spacer.

Mąż wczoraj dzwonił i jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wraca 27-28.07, ale się cieszę! 🙂 🙂

Z tym czopem to trudna sprawa, raz wylezie dużo wcześniej, a raz przed samym porodem albo w trakcie. Ale co z tym seksem, jak się nie zauważy, czy wyszedł, bo przecież tak może być? 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😉

U mnie troszke lepiej, skurcze sa rzadkie, nad ranem zasnelam wiec mysle ze z przemeczenia troszke te wczorajsze skurcze wyszly. No nic , zobaczymh co lekarz powie 😉 ide teraz z psem na poranny spacerek i jak wroce to zrobie sobie jakies pyszne sniadanko na poprawe nastroju 😉 ( szkoda,ze nie ma kto mi zrobic,ale trudno 😉 milego dzionka Mamuski
Odezwe sie po wizycie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - niestety znam takie przypadki nieodpowiedzialnych gówniar które piły paliły w ciąży i jakoś donosiły i urodziły zdrowe. Boli mnie to bo się starałam w tamtej ciąży i teraz i ciągle mam pod górkę a taka z niczym się nie przejmowała i jakoś urodziła...Tylko się zastanawiam czy to z czasem nie wyjdzie tzn nie teraz tylko za parę lat jak te dziecko pójdzie do szkoły, bo nie wierzę w to że picie w ciąży nie ma wpływu na rozwój mózgu dziecka..
Dodi - Pogoda nie najlepsza na spacery po plaży 🙂 Na nogach na plażę masz troszkę za daleko ,ale samochodem można podjechać bliżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂
Moja pobudka dzis ostra bylo bo tak mnie pogonilo na kibelek z szok, ledwo doszlam 🤢
maupaulina: to super ze juz lepiej,a z tym sniadankiem to zawsze moglaby byc jeszcze jedna wersja, ze to ty musialabyc wstac i je zrobic dla dwojga 🙂 juz niedlugo bedzie corcia i wszystko w innych barwach 🙂
dodi: o kurcze to do sklepu przynajmniej po skrapetki!! i sperze maz juz tak niedlugo wraca!!! A co do sexu, ehhh ja wole ni myslec bo wyposzczona na maxa, od poczatku zakaz, ale tak sobie mysle ze moze z zabezpieczeniem to by sie stan zapalny nie wdal, ale to tylko moje gdybanie!!
4nula, d-brycz: mnie tez nerwy strzelaly, zwlaszcza na poczatku ciazy, i wtedy byla ta akcja z mała Madzia. Kurcze tak sie balam codziennie ze cos sie stanie a tu takie maja dzieci za nic i chetnie by sie pozbyly 😠
aguska: nio to pelne poswiecenie dla dziecka i podziwiam determinacje , ale pewnie kazda z nas zrobilaby to samo gdyby to byla jedyna mozliwosc 🙂
strzauka: wiem ze to trudne ale spróbuj dzis myslec o Damianku.. Jestesmy z Tobą!!
Dziewczyny dajcie znac jak po wizytach!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, znów nie spałam prawie całą noc 😮 ale dziś nie miałam żadnych skurczy po prostu nie mogę spać bo mnie wszystko boli jak leżę i dętwieje, ja juz nie wiem jak mam się układać aby było dobrze,z nocy na noc jest coraz gorzej, Zwariować idzie. U nas brzydka pogoda dziś, pada deszcz. Olka pojechała do babci więc do 16:00 sama dziś w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim 🙂
U nas w koncu sloneczko na chwile wyszlo, ale widze, ze chumury juz narco agama, wiec nici z ladnej pogody 😞
Z ta ciaza to niestety tak bywa, ze kobiety dbaja o siebie i maja przez cala ciaze pod gorke, a taka gowniara pije itp. a dzieciaczek zdrowy sie rodzi. Mi to najbardziej szkoda takich maluszkow, ze mja takie matki 😞
Mauapaulina to dobrze, ze u Iebie lepiej, a z tym sniadanem to racha, ze mogloby byc tak, ze to ty bys musiala me serwowac 😉
Normalnie chory facet w domu to porazka. Moj maz nie jest ciezko chory, ale jakies hemoroidy mu wyskoczyly wcoraj i wije siie i jeczy. Cala noc wzychal I spac mi nie dal 😠 Z jednej strony troche szkoda, ale z drugiej co my mamy powiedziec jak po porodzie poza szwami i hemoroidy sie pojawiaja 🤢
Powodzenia na wizytach 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina ja też sama muszę sobie robić śniadania, nieraz tak mi się marzy, żeby ktoś mi podał głupią herbatę, ale cóż. Kochana a jak się zapatrujesz na psa i dziecko? Bo ja jestem w podobnej sytuacji i trochę się obawiam, jak sobie sama poradzę.

Czekamy na wieści po wizytach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulinka dobrze że lepiej się czujesz, czekamy na wieści po wizycie.
Dziś wizyty jeśli dobrze pamiętam to mają jeszcze Maiha i Akinimod - dziewczyny dajcie znać jak już wrócicie.
Dodi akurat jak jesteś nad morzem to pogoda się popsuła 🤢, zaopatrz się w ciepłe rzeczy a nad morze jak masz daleko to raczej lepiej podjedź autem bo długie spacery to chyba już musimy sobie darować. Super że już niedługo będziesz miała męża blisko.
A ja jakaś śpiąca dzisiaj, obudziłam się przed 6 i z godzinkę nie spałam ale potem kimnęłam się z dwie godzinki i nadal chce mi się spać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
jakoś przespałam noc i staram się myśleć pozytywnie i przede wszyskim o Damianku 🙂

Biedna a kobita co tak leżała tyle czasu głową w dół... Ale czego się nie robi dla naszych dzieciaczków 🙂 u nas największą cierpiennicą to Suuperbaba ale i inne lekko nie przechodzą tej końcówki... Ja w sumie teraz nie narzekam bo pierwsze 5 miesięcy miałam tragicznych to porównując je to teraz mam super... Ale wiecie co? Dotrwałyśmy! I teraz co by się nie działo to dzieciaczki już tak duże, że nic im nie będzie jak nawet wcześniej wyjdą 🙂

Mi najbardziej szkoda dzieci tych gówniar i patologi... Nasze jeszcze się nie urodziły a już mają wszystko co tylko mogłyśmy im zapewnić i będą dla nas jak oczka w głowie, a tamte dzieci dla matek to tylko kłopot...

dodi ale fajnie, że mąż zaraz będzie przy Tobie - jakoś szybko zleciało!

Mauapaulina trzymam kciuki za wizytę i oby skurcze nie wróciły 🙂 a śniadania też sama sobie muszę robić... A często też i kolacje, nawet jak mąż jest w domu 😜

Monia ja też się strasznie wiercę w nocy, wcześniej potrafiłam przespać większość na tym zalecanym lewym boku, teraz nie ma szans... Co chwila przekręcam się na prawy (co nie jest łatwe) a nawe i na plecach potrafię spać...

anyaz ah te chłopy 😉 mój to trochę wyjątek bo jak choruje to bagatelizuje, leków nie chce brać, jak już naprawdę źle się czuje to dopiero do łóżka i wówczas można mu rosołki podawać 😉 za to on wiecznie po pracy jest taaaaaki umęczony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a skoro juz na swoich mezow narzekacie to i ja 😠 moj dzis wstal tzn zaspal i zly na caly swiat bo sie nie wyspal!!! no moja wina?! siedzi wieczorami i nocami a potem biedny bo na 7 do pracy ma!
tez dretwieje 🥴 w nocy sie budze bo reki nie czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu się dziś dziwnie czuje spać mi się chce a zasnąć nie mogę w nocy też co chwilę się budzę ale wiedzę że nie jestem sama 🙂 a to siku a to pić i tak w kółko a nawet jak zasnę wcześniej to np o 3 obudzę się wyspana...ogólnie mi ciężko się śpi bo od jakiegoś czasu mam straszny twardy brzuch w nocy i rano tak że aż się boje ruszać i nie wiem czy wy też tak macie ?
A dziś małą jest tak nisko że każdy jej i mój ruch mnie boli tam na dole, dosłownie czuje ją tak jakby miała zaraz wyjść aż się boje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...