Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aguśka dziś nie miałam tych bóli ale za to maluch się tak wypychał na wszystkie strony, że szok, brzuch takie dziwaczne kształty przybierał 😁 ja myslę, że te bóle to przepowiadajace...tylko jak długo do porodu będą się powtarzać to nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
U was prawie 5 rano, a my niedawno dotarlismy do domu...ale musialo nas gdzies wywiac, bo inaczej bylby dzien stracony 😜. Ale udalo nam sie z Lukiem pojsc do kina i odwiedzic rodzinke i jeszcze zrobic zakupy. Babcia kupila torbe na pieluchy, w koncu, ja dokupilma drobiazgi, jej!!!! Jutro jedziemy zwiedzac porodowke, wiec juz naprawde czuje, ze to zaraz!
Dziewczynki, ja slyszalam o herbatce z malin, ze moze powodowac przyspieszenie porodu...a Aguska wszystko widze ladnie opisala. Co dorozchodzenia kosci , to nie wiem dokladnie o czym mowa z tym wzgorkiem lonowym, ale pewno mnie to nie dotyczy, bo nic nieboli i lepiej, zeby nic sie nie dzialo. Za to czuje doslownie, jak mi sie rozeszly kosci miednicy. Taka przerwa miedzy nogami jest hehe i jak siedze, to nie moge zalozyc swobodnie nogi na noge...co tez doskonlae pamietam z ciazy z Ella. Dziwne to troche.
Strzauka, nie ma to jak prywatna, rodzinna atmosfera z malenstwem. I nie martw sie , dasz rade z karmieniem.
Dodi, tak jak D-brycz napisala, jak maz przyjezdza, to zapalenie pecherza sie przyplatuje. No za czort! Mam nadzieje, ze sie nie meczysz i szybko przejdzie.
Akinimod, ale spacer, wow!!! Ja w sumie tez sie nachodze a to po sklepach a to po domu za mala.....dzis mnie bolaly kolana...dziwnie tak- kolana...
Ogolnie to nie narzekam, ostatnimi dniami dobrze sie czuje...moze cisza przed burza?
Do uslyszenia jutro kochane ♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
moze ja jakas dziwna jestem: wstaje patrze a tu slonce 😮 i mysle sobie o nie tylko nie te upaly! niby slyszalam prognoze ze ten tydzien znow upaly ale jakos do siebie tego nie bralam! myslalam, ze tylko taka gadka i sie nie sprawdzi! a juz tak dobrze bylo! wiem, ze sa wakacje i fajnie jak tak cieplo szczegolnie dzieciom - wiecej atrakcji niz w deszcz ale ja nie chce! 😞 juz czuje, ze puchne... i pewnie nie trzeba teraz bedzie brac nic na przyspieszenie porodu przez upaly moze polowa z nas wczesniej urodzic! 🤪
Strzauka i tak sobie dobrze radzicie! nie przejmuj sie wszystko sie unormuje! a Damianek juz tyje? bo to najwazniejsze!
Madzia a kolana i mnie bola misiek mowi, ze pewnie od zwiekszonego obciazenia, heh w sumie logiczne! dobrze, ze po prostu nie powiedzial na mnie grubas! bo bym mu zawalila 😁
milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki !
Melduje się że żyje i nie urodziłam między czasie 🙂
Weekend był super ale jak dla mnie bardzo męczący, siedzenie do rana i rozmawianie ma swoje skutki uboczne 😜 tym bardziej jak po 3h snu budzi Cię 2 letnie dziecko które już jest wyspane i chce się bawić 😮 ale można powiedzieć że miałam mały przedsmak tego co będzie już niedługo u mnei na stałe 🤪 ale puki co to odpoczywam dzisiaj 😜
Troszkę Was poczytałam ciesze się że wszystkie 2 w 1 🙂 a te które są już rozpakowane mają się dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Babeczki;*
Ja dziś w nocy byłam w pionie 😮 już myślałam, że coś się zaczęło 🥴 od 3.30 do 6 bolał mnie brzuch ale nie tak typowo jak na okres... własnie to było dziwne, bo czułam jakby od zoładka ten ból.. przy okresie też tak mam przez pierwsze dwa dni i wtedy co chwile do wc latam...;/ i dostaje jakiegoś rozwolnienia... ja nie wiem;/ miała któraś tak? w końcu się zacznie a ja nawet nie będę wiedziała kiedy... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia - a dziś w nocy też miałaś te rozwolnienie ? Brzuch to mnie od kilku dni jakoś boli jak na okres a wczoraj tak jakoś pod żebrami coś mnie dziwnie bolało nie wiem co tam teraz jest...a dziś rano chyba czop mi wypadł choć nie wyglądał tak jak na tych obrazkach bo nie był zabarwiony krwią ale to raczej musiał być on bo wyglądem to taki czopek lub tampon gęsty strasznie i biały...Mam nadzieje że ew to wróży te 2 tyg przed porodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!!
amelia: kurcze to moze cos sie zaczyna.. obserwuj i informuj nas!!!
d-brycz; u Ciebie 39 tydzien w toku...... juz wrzucam oklaska 🙂
4nula: to rzeczywiscie Cie umeczyli 😞 nio ale teraz odpoczywaj!!
madzia: podziwiam Cie ze pojechalas!! Ale super ze i zabawa sie udała 🙂 Nio a zdjatko super. Ajjjjj snilas mi sie dzisiaj, szczegolow nie pamietam ale wiem ze przyjechalam na porodówke a ty bylas jej wlascicielka 🙂ty;ko nie wiem dlaczego po schodach biegalam 🤢 hehe w ogole mialam dzis sny bo pozniej snilo mi sie ze ta Maria Czubaszek wyznaczyla date swojej smierci. Bo wiecie chyba coisk czytalam ze jest za eutanazja nio i tak sie idiotycznie snilo kiedy i w ogole jak to zrobi i ze przed kamerami 😲
strzauka: super ze juz macie sale 🙂 nio inna intymnosc 🙂 a kiedy Ws wypisuja? nio i kiedy bedziecie znac wyniki badan?
akinimod: ja tez slyszalam ze herbatka z lisci malin moze przyspieszyc porod 🙂 wiec nei zaszalej za ostro 🙂
dodi: bidulo, sprobuj moze uroseptem to takie ziolowe. W ogole laski gdzies czytalam ze po porodzie a w szczegolnosci po cc szesto sa stany zapalne i ze warto zrobi kuracje przed i wpieprzam urosept codziennie, nawet po 4 tabsy a pozniej przerwa 🙂
bisia: lepiej cos? kiedy masz ktg?
aguska: a udalo sie Wam zdjatka porobic? jak tak to czekamY 🙂
nirmala: cos o tych zabobonach czytalam 🙂 ehehh nio mi troszku usta zapuchly i jak spie to normalnie sie slinie bleeeee
Laski ja dzis na 20 na wizyte 🙂 wczoraj jeszcze meza obcielam, zusy porobilam, machnelam sobie fryza i sie smialam ze moge rodzic 🙂 a jak wieczorem nasilily sie skurcze to przerazona wylam do meza ze zartowalam ze nie chce ehhe ale przeszly uffffffff. Nio a maiha to pewnie juz w szpitalu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula: ja kurcze to chyba nei rozpoznam tego czopa bo uplawy wieksze teraz 🤢 Nio a;e czytalam ze podbarwiony krwia jest wtdey kiedy wiaze sie z rozwieraniem szyjki 🙂 nio a co do tych boli u gory to juz kilka dni je mam 🥴 Tam chyba jest watro 🥴ba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tak przy okresie zawsze mialam i teraz od tyg napadaja mnie takie same bole i takze latam do wc. To jest identyczne odczucie jakbym miala dostac okres. Wydaje mi sie ze po prostu tak macica sie przygotowuje.ja na ktg mialam skurcze ktorych nie czulam, wiec pewnie to to.
Znow dzis jade na ktg, troche sie boje ze mnie tam zatrzymaja i beda czekac na niewiadomo co. Ja wole isc do szpitala urodzic i wyjsc a nie czekac czekac w tych szpitalnych salach, ale to kazdy tak przeciez woli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim Mamusiom i Brzuszkom 🙂
Widzę, ze po weekendzie jeszcz wszystkie 2w1 🙂, ale widzę dziewczyny, ze niektóre z nas już są blisko końca. Amelia i 4nula chyba musicie obserwować co się będzie działo w najblizszczym czasie, bo w sumie mogą to być oznaki porodu 😮 Trzymajcie się kochane 😘
Maiha trzymam kciuki za Ciebie i Adasia 😘
Do Londynu w końcu zawitalo lato i słoneczko 😎, więc u mnie nastroj od razu lepszy 🙂, chociaż na dłuższy spacer to już mi jakoś cieżko i nogi puchna 😞
Mnie chyba w końcu dopadł syndrom wzięcia gniazda, bo jakoś tak chce mi się wysprzatac i przyszykowac dom i tak podświadomie chce zdążyć pozalatwiac wszystko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anyaz- ja tez jak sobie pomyślę o sprzątaniu to mi nie dobrze;/
magdad- jak gęste to pewnie czop. mój też nie był podbarwiony kwią; daj znać po wizycie
bisia - a Ty te bóle (jak przy okresie) masz zsynchronizowane z napinaniem się brzucha?
4nula- - właśnie dziś w nocy pierwszy raz tak miałam ;/ bolało 2 godziny z przerwami.. na niekótrych przerwach dawałam rade usnąć..ale potem ten ból mnie znów budził..

Matko;( ja już sama nie wiem co to było ...;/ myślałam, że to będzie bardziej proste do rozpoznania.. może to było coś w rodzaju przepowiadających
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chyba zaczynam wić gniazdo miałam odpoczywać ale doszłam do wniosku że troszkę porobię w pokoju dziecka...bo w sumie tam wszystko w proszku...
Ja mam często taki twardy brzuch chwilami na chwile ale wiecie ja się cały czas zastanawiam czy mi tak twardnieje czy to dziecko jakoś się wypina 🥴
Chyba zaczynam się bać...dobrze że w czwartek wizyta ale jakoś podświadomie mam przeczucie że zostanę w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki,

D-brycz coś w tym faktycznie jest, że jak mąż wraca, to ja zaraz mam kłopoty z pęcherzem 😉
Magdad biorę urosept, wczoraj mama specjalnie po niego jechała wieczorem. Ogólnie jestem podziębiona przez tę dziwną pogodę - raz upał raz zima.
Brzuch mnie boli już prawie codziennie, ból jak na okres i trwa cały dzień nasilając się, męczące 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka oklask za podejście - ja również cieszę się każdym dniem ciąży i zależy mi, żeby dzidzia rozwijała się w brzuszku jak najdłużej 🙂 Dziewczyny nie popędzajcie tych dzieciaków, nie bez kozery ciąża trwa 40 tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis w trakcie polminutowego obchodu Profesor guru powiedzial tylko: "10dni"...tylko nie wiem jak je liczyc..upieram sie ze to ma byc 1.08!No oczywiscie to planowe..a tu jeszcze 10 dni gdzie moge zakrwawic 😞 Modle sie by bylo ok...brzuch coraz czesciej boli i twardnieje, a Hels wali do lez:,( Lekarze olewaja, a ja tylko trwam patrzac w majtki:,(Nie sypiam prawie..operacji mega sie boje, ale nie mam wyjscia 😞
Krotka relacja i uciekam wyc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...