Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
Pampinka ale chłopisko nosisz 😉 A Ty masz planowane cc czy rodzisz sn?
D-brycz instrukcja przewracania na drugi bok mnie rozbawiła, ale fakt, że ciężko jest i trzeba się porządnie zastsnowić czy to w ogóle się opłaca 😉 A z bólem półdupka Ci współczuję bo sama przeżywalam to w niedziele i wiem jakie to nieznośne.
Jola z tym głaskaniem też mówiłam, że to jakieś głupoty aż mi położna zwróciła uwagę, że głaskanie gornej czesci brzucha moze powodowac skurcze 😮
Superbabeczko teraz to się cieszyc ze zostal juz jeden jedyny tydzien do wyjscia Helenki a te 8 ciezkich miesiecy juz za Toba. Dasz rade kobito bo Ty dzielna jestes 🙂
Maihy Adaśko sliczny 😁
Ja sie juz nie moge doczekac mojego Michasiątka a ona wychodzic nie zamierza no... Moze mamusi pozbyla sie w koncu glupich mysli ze nie dorisla do macierzynstwa i nie da rady... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie lekarz powiedział, abym nie malowała paznokci u rąk ani nóg. Ale powiem Wam jak to czasem bywa z lekarzami. Jak po poronieniu leżąłam w szpitalu i zsiniały mi paznokcie u rąk i pytam się lekarza czemu, a on "a skąd mam wiedzieć, kosmetycznką nie jestem nie znam się na paznokciach" do końca życia to zapamiętam mu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy mamusie
Ja tam Monie na porodowke od dluzszego czasu wysylam 😉
Ja tez mam czerwone pazury na stopkach, a u rak to nie maluje, bo jak ja co 5 min rece szoruje, to si enie oplaca, a tak lubieeeeeeee. Ale ogolnie, to jeden palec powinien wystraczyc, ale kazdy szpital inaczej. U nas u rak niepomalowan wystarcza. A jak rodzilam ELle to dostalam komplementy za ladne pazurki u nozek , wiec czemu nie 🙃 D-Brycz, idz i sie pieknij...aczkolwiek, ja wam powiem ,z e mialam taki profesjonalny pedicure robiony chyba tylko raz i wiecej nie pojde, bo boli. I za manicure w salonie nie przepadam, bo mam strasznie wrazliwe skorki i mnie zawsze potna.
Magdad, to Ty jednak cierpisz...myslalam, ze te Twoje skurcze to takie troche bezbolesne...
Bisia, jak chcesz narzekac, to dawaj!
Pampkina, ale masz kawal chlopa ! Ciekawe, czy rzeczywiscie taki duzy czy jeszcze wiekszy sie urodzi 😜
Dorotka, ja nie wiem czemu tak jest w tych szpitalach....nie sluchaja pacjentek....ale jak Ci pisalam, moze maja na CIebie plan, najwazniejsze, ze Hela zdrowa...a zaraz bedzie koniec, zaraz sie zacznie przygoda zycia, zobaczysz. Pewno nigdy nie zapomnisz tego koszmaru, ale przynajmniej bedziesz miala wynagrodzone!
Jakos mam dzis ulotna pamiec...
Jedziemy do babci do przedszkola, bo jest jakas impreza dla dzieci. Mowie do Lukea, to Ty sie umow do swojego kreglarza, bo po drodze a ja pojade z Ella, a on do mnie, ze on tez chce z Ella 🙂 Roczulil mnie. ALe on 🙂za nia teskni ...wraca pozna, ja spie i z reguly Luke znajduje "pretekst" zeby zabrac mala do nas do lozka. Hehe. Za mocno sie przyzwyczaii, ale poki co , niech im bedzie .
Wczoraj pojechalysmy z tesciowa na ciacho i kawe i zakupy po prezent dla kolezanki i fajnie bylo. POzalilam sie i w ogole, to mi powiedziala, zebym sie niczym nie przejmowala, jak bede w szpitalu to ona z dziadkiem doprowadza mi dom doporzadku i na blysk 🙂 I wierze, ze tak zrobia. Nie prostestuje, hehe.
Maiha, Adas cudny, oczywiscie!
Strzauka, ja ten nie iwem o tym cukrze. Ale maly rosnie a Ty sobie swietnie radzisz! Wycaluj go od nas!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milako, ostatnio sobie myslalam, co tam u Ciebie. Jeszcze nie urodzilas. No lepiej zwykle dmuchac na zimne, wiec pewno i dlatego CIe polozyli na patolgii, najwazniejsze, ze ok z wami. I zagladaj czesciej!
Nirmala, Amelia i Jola, no to moze i ja sie nie znam, ale pierwsze w zyciu slysze, ze brzucha glaskac nie wolno. Ja glaszcze caly czas. Od poczatku. I jescze do tego masuje myjka pod prysznicem, i wmasowuje krem 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam też brzuch i smyram i głaszcze i bym nawet całowała jakbym dała radę 😁
Nirmala na chwilę obecną to nie wiem 🤔 wspominali coś o cesarce ale o naturalnym też więc już sama się pogubiłam w tym wszystkim 🥴
Milako no w końcu się odezwałaś! dobrze, że dobrze! wpadaj częściej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke super masz teściów, można pozazdrościć. Ja tez nie słyszałam że nie wolno brzuszka masować i często to robię.
D-brycz czyli każdy szpital ma swoje zasady, u mnie położna powiedziała żeby u rąk i nóg były niepomalowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia właśnie mi przypomniałaś, że od 2 dni zgagi nie miałam i pewnie dzisiaj jak na złość dostanę. 😠
4nula ja dzisiaj też się topię 🥴 latam dzisiaj cały dzień: prysznic, wiatrak i nawet to mi słabo pomaga 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wlasnie wrocilam oblatalam pol miasta..mam dosc
wiec przez to ze bylam na l4 stracilam szanse na macierzynskie bo za malo zarabialam ale moge sie zaaplikowac do urzedu dla bezrobotnych i dostawac inne macierzyskie dobra jest taka wiadomosc ze chyba dostane tyle ile mialam na macierzynskim z pracy ale musze sie najpierw zaalikowac i czekac i ten miesiac niestety siedze bez kasy 🙂

ale dziewczyny jaka ja mialam noc niestety moj zab sie znow odezwal przeplakalam z bolu pol nocy 😞 😠 jestem zalamana i to teraz jak sie weekend zaczyna i nic znow nie zalatwie biore paracetamole ale chyba bez antybiotyku sie nie obejdzie normalnie koszmar bol zebow!!!! myslalam ze bedzie spokoj zanim urode a tu nic z tego 😞


pampinka bardzo duze dziecie 😁 super

milako o co chodzi z tymi krostkami bo ja mam takie cos na rekach strasznie swedzi wrrr o taki plyn sie zbiera 😮 ale ja to mialam i przed ciaza od czasu do czasu mysle ze to uczulenie...

ah jak sie cos dzieje ze to zawsze sie sypie wszystko na raz....boooli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to chyba jestem szczęściarą bo w czasie ciąży chyba tylko z 2 razy miałam zgagę 😉 Odpukać jedyny objaw który mnie omija 😉
Pampinka- mi prysznic pomaga na 3 minuty się zastanawiam czy opłaca się z pod niego wychodzić , a tyle razy się dzisiaj przebierałam że zaraz ubrań mi zbraknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - dobrze że przynajmniej załatwiłaś ten macierzyński...szkoda że przez ten miesiąc Ci nic nie wypłacą bo pewnie teraz najbardziej by się przydało 😉 no ale jak to się mówi lepszy rydz jak nic 😉
A zęba szczerze współczuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 widzę, że już myślałyście, że rodzę 😜 Ja zapomniałam telefonu rano a musiałam parę spraw załatwić w pracy i późno zobaczyłam smsa od Magdad, dziękuję Wam bardzo za troskę 😘 A po południu pojechaliśmy na działkę do znajomych bo ten upał w mieście wykańcza 😮 A tu zdjęcia 😉 Olka mokra po kąpieli w basenie a ja napuchnieta jak balon 😮....ale jeszcze troszkę 😉

[IMG]http://i50.tinypic.com/15fho9w.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/15ojsph.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - ale z Ciebie laska 🤪 brzuszek jeszcze wysoko, przynajmniej tak mi się wydaje a my Cię na porodówkę wysyłamy.
Bisia - wiesz że ja o tym samym myślałam i nawet z ciekawości zaglądałam do lipcówek aby zobaczyć ile max w ten sam dzień urodziło 😉
Ale tu dziś cichutko...weekend się zaczyna... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo trzymaj sie tam w tym szpitalu,bądz dzielna dla Helenki ;-) dasz rade ;-)
D-brycz fajnie masz - tez bym poszla chetnie na pedicur,ale nie mam sily za bardzo 😞 poza tym nie maluje juz paznokci,bo nie wiem kiedy mnie dopadnie porod ;-) Szkoda,ze nie mozna miec pomalowanych paznokciu u nog, komu to przeszkadza,przeciez u rąk nie będą pomalowane,wiec jakby co to lekarz bedzie widzial,ze cos sie dzieje :/
Magdad tez mam napady na slodkie i w wiekszosci razach przegrywam walke 🙂
Strzauka Damianek jest sliczny i ladnie rosnie, super ;-)
Megi23 ja zaczynam w czwartek 40 tydzien i tez mam jakies wiksy, bo cos sie sącze cos poboli i nie wiem kiedy ta bomba jeb... ;-) i tak czekam i czekam , wolalabym miec cc ustalone i bym wtedy wiedziala co i jak , moze bylo by mi latwiej ,a tak to nie pozostaje nic innego jak czekac;/
Pampinka - piękna waga Filipka ;-) czyli jednak nie tylko moja Lilusia jest konkretniejsza ;-)
4nula bylam dzisiaj w 5-10-15 ,bardzo fajne przeceny są, jesli w Twojej miejscowosci jest ten sklep to niech sie mąż tam przejdzie, ja kupilam dzisiaj małej fajną kurteczke na jesien z odpinanym polarkiem, jakby ktoras chciala zobaczyc to moge wkleic fotke ;-)
Magdaluke ja Cie podziwiam ,tyle masz sily przy Elli , co chwile gdzies jezdzisz,ciekawe czy ja tez jak bede miec kiedys drugie znajde w sobie tyle sily i cierpliwosci,fajnie,ze Luke teskni za Ellą i to pokazuje
Bisia - ja nigdy zgagi nie mialam ,a w ciaza to jakas masakra,wiec wiem o co chodzi ;-) nie przejmuj sie,jeszcze troche i inne problemy bedziemy mialy i o zgadze zapomnimy ;-)
Agadka wspolczuje bolu zęba, koszmar ;/

Wkoncu udalo mi sie Was poczytac, u mnie bez zmian, skurcze czasem są czasem cisza, i w sumie nic sie nie dzieje, nie pozostaje nic innego jak czekac 😞 chetnie w taki upal napilabym sie zimnego piwka... ooo tak ... to by bylo cos 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, slicznie wygladasz!
Agadka, ale mi Ciebie szkoda, no jak na zlosc CI wrocil ten bol...idz lepiej szybko po leki, bo po co sie meczyc...buuuuu 😞.
No ale dobrze, ze zalatwilas jako tako z macierzynskim. Lepsze to niz nic.
4nula, Pampkina, moze rece i nogi pomoczcie w zimnej wodzie...ponoc pomaga...Ja siedze z wiatrakiem na mnie ale i klim ajedzie cala para, tylk onie chlodzi az tak jakbym chciala....
A my cale przedpoludnie z maluchami na imprezie u babci w przedszkolu, fajnie, ale goracoooo. I wrocilismy i tata do pracy 😞. ALe Ella sie wybawila i najadla. I wszystko dobrze, tylko strasznei do babci nogi uczepiona i jak tylko babcia odchodzi to zaczyna za nia wolac, doslownie sie drze- BABCIA..bo to po polsku. I nie wiem jka to bedzie, jak pojdzie do przedszkol anawet na te pare dni...
A i pogadalam z kolezanka, co rodzila w tym samym szpitalu i potulilam jej Maxa, ma 2 mce i jest taka fajna kruszynka 🙂 I Ella tak fajnie do niego, wiec mysle, ze damy rade.
Bisia, ja tez walcze dzisiaj ze zgaga...ale ja to ciagle walcze. No ale winie za to sok pomaranczowy, bo nie moge si eopanowac, napislam sie w srodku nocy i tak sie zaczelo. No a porzadna zgaga to tak pali, ze szokkkkkkkkkk. WIec...niestety....trwajmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina, ja taka ochote na piwko zaspokoilam bezalkoholowym i smakowalo, jak malina!!! Mimo, ze sie wzbranialam, bo napisane ,z e moze ( ale nie musi) miec do 0,5 %. W kazdym razie, nie zaluje , ze wypilam, bo mi sie chcialo. Polecam 🙂.
No a Lilka zaraz sie pojawi , tak czy siek, za dlugo CI juz pewno nie dadza w ciazy lekarze pochodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy wasi ojcowie tez sa dziwnie oszolomieni ze ich wlasna osobista corka jest w ciazy. Moj nie wie jak sie w ogole zachowac. Czasem wystrzeli z jakims glupim tekstem, ale ja widze ze sie stresuje. Np mowi tak,"a ty nie boisz sie porodu, bedziesz miaala dziure w brzuchu" z tego zrozumialam ze on sie stresuje i martwi moim porodem. Ale w zasadzie moj tato zawsze wali gafy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke to ja mialam pomysl w nocy pic soczek porzeczkowy i chyba przez to. Wydaje mi sie ze musze zrezygnowac w ogole z sokow owocowych, one tylko poglebiaja moja zgage. Moja mama jest przedszkolanka wiec czesto widze jak te maluchy zegnaja sie z rodzicami. Serce sie kraja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...