Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pampinka napisał(a):
Agadka weź prawym i 'pokaż obrazek' czy coś takiego takiego .. i cofnij i powinien być już normalnych rozmiarów bynajmniej u mnie tak to działa 😁
Oklask za pełny tydzień! 🤪


o dzieki!!

teraz to ja widze helenke!!! jezu po pol roku na forum wkoncu bede widziec was cale a nie tylko prawy bok hahahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂
Ale będzie teraz wysyp maluszkow 😉 Mauapaulna życzę lekkiego porodu i trzymam kciuki 🙂
Superbabeczko, ale ta wasza Helenka to slucznotka, a jakie włoski ma ciemne 😘
Magdad to malas trochę traumatyczne doświadczenia w czasie porodu, ale Piotruś wszystko wynagrodzi 🙂
Mam nadzieje, ze u Moni wszystko dobrze i może właśnie odpoczywa po porodzie 😉
Czarnyloczek powodzenia na wizycie!
No właśnie co u D-brycz?
Agadka w końcu się doczekalysm 38 tygodnia i za to oklask masz ode mnie 😆
Mi jakoś tak krzyż dzisiaj bol, więc analizuje czy to juz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
Ja pisałam do Moni ale nic nie odp, martwie się kurde o nią 😞


no dziwne chyba musiala juz urodzic jak wczoraj byla na porodowce?!

a tak wlasniwie bo nikt nie napisal konkretnie to na porodowke sie bierze kiedy w polsce?!?! jak juz sa regularne skurcze i pelne rozwarcie czy jak??

bo zastanawiam sie czy moze jednak jeszcze czekaja...ale wtedy to by sie odezwala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anyaz nooooo super nie mamy 38 tydzien 😁 😁 jupi musze czkeac 84min z plusikiem dla ciebie 😁

swietne zdjecie nie masz az tak duzego brzuszka co?!

a tak w ogole to jak wyglada londyn teraz?! ciezko sie przedostac mieszkacie w centrum czy nie? widac u was jakies zmiany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczynki
Wkoncu udalo mi sie was nadrobic 😉
Anyaz oklask na 38 tydz 🙂
agadka tez masz oklaska na ten wymarziony wiek 😉 a jak tam baraszkowanie z mezusiem 😜 chyba nic nie perzyspieszylo 🙃
Baby-love to nam niespodzianke zrobials 🙂 gratuluje ci slicznej Alicji,niech zdrowo rosnie i daje sama radosc rodzicom 😉
Maiha dobrze ze juz po wizycie i lekarka was uspokoila,napewno wszystko sie ladnie pozamyka
Amelka fotki sliczne a wygladasz jak kazda z nas 🤪 wcale nie jestes gruba tylko ladna babeczka w ciazy-sluzy ci 🙂
Magdaluke tez ladnie wygladasz 🙂 i mam nadzieje ze te mogreny juz ci odpuszcza kurcze-musisz sie meczyc biedna 😞
Superbabeczko Helenka przesliczna 😉 moglabym patrzec na nia caly czas a ty sie nie martw bol szybko minie,trzeba swoje wycierpiec niestety
Ty juz najgorsze przeszlas teraz tylko sie cieszyc
Magdad witamy w domku 🙂
Mauapaulina trzymam kciuki za latwy i szybki porod 🙂
Akinimod czyzbys byla nastepna? 🤪
Powiem ci ze mnie juz tak straszy tymi skurczami od paru dni-niekiedy trwaja i do dwoch godzin regulane co 10 min i przechodzi wiec nigdy niewiadomo

kurcze to sie rozpisalam eheh
Ja juz dostaje do glowy zaraz sie biore za sprzatanie i prasowanie moze mnie cos ruszy 😉
Bisia sexu tez chyba sprobuje ale to jak skoncze 38 tydz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
pampinka napisał(a):
Agadka weź prawym i 'pokaż obrazek' czy coś takiego takiego .. i cofnij i powinien być już normalnych rozmiarów bynajmniej u mnie tak to działa 😁
Oklask za pełny tydzień! 🤪


o dzieki!!

teraz to ja widze helenke!!! jezu po pol roku na forum wkoncu bede widziec was cale a nie tylko prawy bok hahahhaha


Hahaha 😁

Tak mówicie o tym seksie, że chyba sama dzisiaj coś podziałam 😁 Kamil mnie namawia od kilku dni .. ale jakoś nawet nie mam siły nogą ruszyć a co dopiero .. ☺️ ale już bym chciała, żeby się coś ruszyło .. i mama mi wczoraj też mówiła żebym na jakiejś piłce poskakała bo wyjezdza za 9 dni za granice na 2 miesiące i jeszcze chce wnuka przed zobaczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helenka jest prześliczna 😘 Suuperbabeczko życzę abyś szybko doszła do siebie!
Bisia nie dziwie się że masz takie marzenia bo jak się siedzi non stop w domu to chce się choć na chwile wyjść do ludzi.
Strzauka trzymaj się. A Ci goście to będą cały czas u Was czy wpadną tylko Was odwiedzić a potem pojadą do reszty rodziny?
Magdad super że już jesteście w domku.
Czarnyloczku powodzenia na wizycie, nie stresuj się na wyrost. Daj znać po wizycie.
OOOOOOOOOO Mauapaulina na porodówce - trzymaj się - szybkiego i łatwego porodu. Czekamy na Lilunię 🙃
Akinimod ale pyszności, aż ślinka cieknie 😜. A Martusia się już przygotowuje do wyjścia, ciekawe czy będziesz następna czy jednak to fałszywy alarm był.
Anyaz oklask za 38 tydzień, fajna fotka w awatarku.
Również się martwię o Monię bo długo się nie odzywa i 4nula też coś ostatnio ucichła 🤨


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):

Akinimod czyzbys byla nastepna? 🤪
Powiem ci ze mnie juz tak straszy tymi skurczami od paru dni-niekiedy trwaja i do dwoch godzin regulane co 10 min i przechodzi wiec nigdy niewiadomo


Ja się w kolejkę staram nie wpychać hehe :P bo mam stracha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do seksu to ja za kazdym razem mam ten obrazek w glowie i mi sie odechciewa hahahah

http://www.google.co.uk/imgres?um=1&hl=en&sa=N&biw=1366&bih=587&tbm=isch&tbnid=H6s-XvGR4u8ziM:&imgrefurl=http://doswiadczalna.blogspot.com/2012/02/dementi.html&docid=FWgde_HcauSSKM&imgurl=http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201201/1327253020_by_McUmba_500.jpg&w=500&h=460&ei=pAcZULeGBKXT0QXr_IGQAg&zoom=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
co do seksu to ja za kazdym razem mam ten obrazek w glowie i mi sie odechciewa hahahah

http://www.google.co.uk/imgres?um=1&hl=en&sa=N&biw=1366&bih=587&tbm=isch&tbnid=H6s-XvGR4u8ziM:&imgrefurl=http://doswiadczalna.blogspot.com/2012/02/dementi.html&docid=FWgde_HcauSSKM&imgurl=http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201201/1327253020_by_McUmba_500.jpg&w=500&h=460&ei=pAcZULeGBKXT0QXr_IGQAg&zoom=1


Już po ochocie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Pampinka to nic tylko czas brać się do roboty i przyspieszac 😉
Jeżeli chodzi o Monieto wydaje m się, ze któraś pisała, ze wczoraj skUrcze miała co 3 minuty, więc do dzisiaj powinna być po 🤢
Dzięki Agadka ☺️ Tez muszę czekać u ciebie z oklaskiem, bo ktoś mnie ubiegl. Brzuszek mi rzeczywiście za dużo nie urosl, ale wszystkie ciazowe kilogramy poszły chyba w pupe i uda, bo gdzieś trzeba zmieścić 20 kg 😉 Co do olimpiady to wcale się u nas nie odczuwa, bo podobno jest małe zainteresowanie ze względu na wysokie ceny w Londynie. W samym centrum nie mieszkamy, ale nie mamy daleko, więc jak mąż jedzi do pracy to nie ma problemów z tłumem ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobiety 🙂
Pampinka to dzialajcie, niech sie mama jeszcze troche wnukien nacieszy zanim wyjedzie 😉
Magdad troche przezylas mamusiu, ale super ze juz w domku. A ja tez mam wrazenie ze bede ciagle patrzec czy z Michasia wszystko ok i czy oddycha 😮
Mauapaulina zycze szybkiego porodu bez komplikacji! 🙂
A co z Monia? Ciekawe... Oby wszystko bylo dobrze.
Superbabeczko Helenka jest slodziutka. I ma taki rozek jak Michasia :P A z bolem rany wspolczuje, ale niestety taka kolej rzeczy :/ Niedlugo bol minie i o wszystkim co zle zapomnisz :*
Widze ze juz kolejne sie szykuja na porodowke 😉 A mnie tylko brzuch w dole dzisiaj boli i tyle :/ Skurcze jakies tez sie chyba zdarzaja od czasu do czasu ale zeby to bolalo to nie bardzo wiec za szybko sie porodu nie spodziewam :/
Milego dnia! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie co z 4nula? Ma któraś do niej numer telefonu?
Aguska i Gaja dzięki za oklaski 😘
Agadka super zdjecie 😁 Moj maz chyba je juz widzialam, bo sie boi, ze malego uszkodzi 😉
Wow, podziwiam 11 dzieci 😮
Akinimod moze rzeczywiscie ty bedziesz kolejna do rozpakowania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwaga Uwaga Mam wieści od Moni:
Urodziła dziś w nocy o 3:53 siłami natury córeczkę Marcelinkę (mamy pierwsza niespodziankę), mała waży 3220g i mierzy 56cm, dostała 10pkt.
Niestety wada się potwierdziła ale nie jest to spodziectwo tylko przerost nadnerczy 😞 i poleżą trochę w tym szpitalu a od poniedziałku idą do szpitala specjalistycznego na badania. Napisała że o samym porodzie szkoda gadać bo był straszny. Próbowała do nas kilkakrotnie napisać z telefonu ale coś nie wychodziło. Przesyła buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju, jeju! kolejna na porodówce?? mauapaulinka - trzymamy kciuki! jak już wody odeszły to dziś pewnie będą wieści! 😉 tylko kurcze, co z tą naszą Monią...do dziś to już powinna urodzić...
Akinimod teraz Ty się szykujesz kochana? no i Pampinka, co przyspiesza.. 😉
Madzia - dobrze,że już w domku 😉 pokaz nam jeszcze tego swojego przystojniaczka 😉 a co z tymi hormonami????
Nirmala- jak juz brzucho na dole boli, to moze coś wisi w powietrzu...?
Co z tą nasza 4nula?????
Ja mam dość częste ale bezbolesne skurcze.. wczoraj mnie brzuch ćmił,ale tak delikatnie.. może dlatego, że się ołaziłam.. coś czuje ze to jeszcze nie czas.. i że donoszę do końca. Teraz jestesmy u moich rodziców w domu, bo oni nad morzem się wczasują, a mój maz w pracy całymi dniami. dopiero ma w sobote wolne.. więc może lepiej niech mały się do weekendu wstrzyma..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...