Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie 😉
Magdad Kochana stooo latek!!! Dużo zdrówka i szybkiego i bezbolesnego rozwiązania 🙂 😘 😘
Bisia dla męża również życzonka 😉
Superbaba nie dawno pisałaś że jeszcze trzy miesiące do wyjazdu do szpitala a to już tuż tuż 🤔

A my dzisiaj kupiliśmy kolejną rzecz dla Juniorka 🤪 🙃
[IMG]http://i47.tinypic.com/2ylofar.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2ivxz60.jpg[/IMG]
Bo nie opłaca mi się za każdym razem wnosić wózka na drugie piętro kamienicy, a zazwyczaj na początku maluchy są w wózkach tam gdzie mamusia, więc idealne rozwiązanie 😉
Poza tym ta kołyska jest od trzymiesięcznej słodkiej dziewczynki która się do mnie uśmiechała 🤪 A paluszki miała takie malusie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarnyloczek super zakup! kurcze tez bym chciala mnostwo rzeczy pokupowac ale... miejsca brak i mieszkanie zbyt zagracone by bylo 😞
Magdad sto lat wczorajsze! :* i chyba najlepsze co mozna Ci zyczyc to wiecej wyrozumialosci ze strony meza... 😉
Bisia maz sie pewnie ucieszy 🙂 buziaki dla niego!
Suuperbaba a po co juz pakujesz ubranka dla malej? odłóż w jedno miejsce te, ktore chcesz i maz dowiezie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny Kochane jestescie 😘
Ja juz normalnei nei wiem czy nad tym moim to mam sie smiac czy plakac. Powiedzialam mu zeby kuoil mi truskawki bo chce placek zrobic. Oczywiscie nie omieszkalam wspomniec ze dla siebie bo jemu to nawet po kwiatka sie nei chceialo jechac. No i oczywiscie pijechal i wrocil z bukietem. No ale moje spojrzenie musialo go ostro zmrozic. Powiedzialam tylko zeby sie juz nie pograzal i nie przynosil mi wymuszonych kwiatkow. 😠 I tak sobie lezaly az nie wyszedl to wtedy wlozylam je do wody. Dalej sie za specjalnei nie oddzywam 😠
bisia: zloz zyczenia mezowi i ode mnie!!
madzia: ty tam uwazaj z tymi hamakami!!
czarnyloczek: piekna ta kolyska!!!!!!
superbabeczko: rzezywiscie lepiej w cosik powkladac te ciuszki albo maz Ci pozniej dowiezie 🙂 Nio w moim szpitalu jest ponoc tak ze ciuszki tylko na wyjscie do domu.
agadka: ja w nocy jak wstaje to z latarka bo znaim dojde do wlacznikow swiatel to juz bym sie pewnie pozabijala ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda-sto lat sto lat sto lat!!! Zdrowka dla Ciebie i Piotrusia! I promyczkow sloneczka i giaizdki z nieba! A maz niezle przypalil i niech teraz za to placi . No ale przykro, faceci tak maja. Pewno juz nigdy niczego takiego CI nie zrobi!
Bisia sto lat dla meza!
Dorotka, my mamy Baby sense mnitorek oddechu a kamerka to Safety 1st. Ogolnie to jestem zadowolona z obu ale mi baterie siadaja w kamerce, z tym, ze i tak podlaczam do kontaktu wiec ryba.
Tu tez jest angelcare,ale szczerze nie wiem jak opinie, pewno ok, bo tak wszedzie mozna ten angelcare kupic. Ja dlugo rozpatrywalam nasz zakup i wygladal mi najporzadniej, totez sie zdecydowalismy. ALe w sumie sama nie wiem.
Pamietacie jak wam pisalam o miejscach parkingowych dla oczekujacych mam? Hehe, wczoraj zaparkowalismy, a co! Hehehe.
[IMG]http://i48.tinypic.com/34ilswm.jpg[/IMG]
Czarnyloczku, sliczna kolyska 🙂
My mamy podobna z ciemnego drewna, musze od tesciow przytargac. U nas to tak rodzinnie , przekazywana z pokolenia na pokolenie, recznie robiona przez przyjaciela rodziny wiele lat temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad wszystkiego dobrego ode mnie i Marty :*

Ale z tymi mężami ostatnio miałyście wszystkie przeboje. Może dobrze, że mój na wyjeździe to omijają nas "złe fluidy". Ja w sumie jeszcze tak się na mojego nie zezłościłam żeby się odzywać.

Czarnyloczek, bardzo podoba mi się ta kołyska, ja stawiam na łóżeczko ze względów praktycznych, ale generalnie śliczna.

A ja dzisiaj wpadłam w dołowo - ciążowy nastrój, bo czułam się samotnie i tak jakoś źle mi było leżeć...popłakałam, pogadałam sobie z mężem przez telefon i przeszło 🙂 Zastanawiam się czy wyjść na ogród chociaż, ale jest strasznie ciepło i zaduch, a po tym zawsze mi gorzej, a jestem w domku sama.

Więc w planach: leżenie, film na laptopie, trochę zabawy z pieskiem, literaki z mężem przez internet i się nie dołować ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A swoją droga ale mnie ciśnie prawy bok - MArtusia akurat tam się ulokowała od dawien dawna, główką w dół i tą stronę brzuszka zamieszkuje nie przekręcając się (chyba dlatego, że tak najczęściej leżę na łóżku oglądając TV). Ciągle dostaję kuksańce w prawą rękę i bok - prawdopodobnie z łokcia.

A Wasze dzieci się przemieszczają jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loczku - sliczna kolyska..Agadka podobna kupuje 🙂 Tez bym chciala, ale miejsca brak:/
Magdaluke - ale fajowe te miejsca..u nas tylko kasy:/ A co do monitorka i kamerki..oby dzialaly! 🙂
Magdad - trenujesz meza..dobrze! Niech sie nauczy kurcze...my w ciazy jeszcze takie wrazliwe:/
Akunimod - humorki niestety maja prawo nas dorywac rozne:/ Ja czesto miewam doly, bo tez hormony i nerwica wrocila...a w taki upal jak sama jestes to lepiej polegujcie z Martusia w domu! Moje dziecie jest tez glownie po prawej i boksuje rowno..na tej stronie rzadko moge sie polozyc, wiec niedlugo lewa mi odpadnie chyba:P
D-brycz - glut juz minal calkowicie? 🙂

No a co do torby z rzeczami poporodowymi dla mnie i wyprawki dla dzidzi..to ja juz wole sama all spakowac, bo maz czegos zapomni 🙂 No i tfu tfu niestety moze sie okazac, ze porod wczesniej..nastawiam sie na normalny termin, ale rzeczy wole miec od razu ze soba!
A tak w ogole to uwaga! - maz olal jednak kawalerski i zostaje ze mna 🙂 No malina!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba glut dalej meczy... to 5 dzien wiec jeszcze 2 dni przede mna 😞
a fajnie ze jednak maz zostaje 🙂 widzisz teraz mu blizej do statecznego tatuska niz do rozbrykanego kawalera 😁
Magdaluke no miejsce parkingowe podwojnie sie Tobie teraz nalezy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod napisał(a):
A swoją droga ale mnie ciśnie prawy bok - MArtusia akurat tam się ulokowała od dawien dawna, główką w dół i tą stronę brzuszka zamieszkuje nie przekręcając się (chyba dlatego, że tak najczęściej leżę na łóżku oglądając TV). Ciągle dostaję kuksańce w prawą rękę i bok - prawdopodobnie z łokcia.

A Wasze dzieci się przemieszczają jeszcze?

ja mam dokladnie tak samo tylko z ta roznica, ze po lewej stronie 😁 i tak sie wypycha strasznie prawie do granic wytrzymalosci elastycznosci skory 😮 a wczoraj tak kopala, ze reka mi sama podskakiwala jak trzymalam w miejscu gdzie kiedys byl zoladek! kopie coraz mocniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, napisałyście kilkadziesiąt stron i nie mam kiedy przeczytać bo cąły dzień biegamy z córcią po podwórku bo wreszcie ładna pogoda 🙂 teraz zasneła a ja mam czas zeby wejsc na brzuszek 🙂

superbabo mi mąz przywiezie ciuszki dla syna do szpitala i penwie do reklamówki je włoży zreszta ja je wczesniej mu przygotuje ale raczje do zwykłej reklamówki je włoże ale do takiej nowej a nie po zakupach

Magdad STO LAT 🙂

musze was przeczyatc bo nie wiem co sie u was dzieje 🙂zabieram sie za lekture
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod napisał(a):
A swoją droga ale mnie ciśnie prawy bok - MArtusia akurat tam się ulokowała od dawien dawna, główką w dół i tą stronę brzuszka zamieszkuje nie przekręcając się (chyba dlatego, że tak najczęściej leżę na łóżku oglądając TV). Ciągle dostaję kuksańce w prawą rękę i bok - prawdopodobnie z łokcia.

A Wasze dzieci się przemieszczają jeszcze?


oj tak czuje ja najczesciej na jak jest w poprzek to jak sie prezy to czuje z jednego i drugiego boku na raz az sie boje ze jest jeszcze taka mala ze sie jeszcze tak miesci a wasze dzieci juz nie...

magdad ja na szczescie mam lampke nad glowa ale tobie to radze cos wymyslic innego niz latarka bo do dziecka to bedziesz wstawac w nocy non stop a z latarka to ciezko :P

czarnyloczek sliczna kolyska my jedziemy jutro po biala bedzie w naszej sypialni bo normalne lozeczko mamy w malym pokoju a mosses basket na dole w salonie i tak sie zastanawiam ze jak nie bedzie chciala spac w kolysce albo szybko wyrosnie to bedziemy mieli problem 🙂

po meczu nastroje smetne wiec zbieramy sie do lozka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Magdad wszystkiego najlepszego-sto lat i latwego porodu 🙂
Kurcze ale zla jestem na ten mecz 😞, no coz tak bywa trudno.
Czrnyloczek kolyska extra 🙂
Ja dzisiaj cos nie bardzo chyba sie strulam czyms, mialam taka biegunke ze myslalam ze z kibelka nie wyjde 😞 kurcze mam nadzieje ze do jutra minie-wiem ze to nic dobrego taka biegunka.
Milej nocki dziewczyny spijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Magdad - spoznione ale szczere sto lat!
Suuperbaba ja pakuje w reklamowki foliowej a ciuszki do wyjscia zostawiam przygotowane w domu i tesciowa przywiezie (bo maz bedzie tam spal ze mna). A ciuszki na pobyt zapewnia szpital 🙂
Wczoraj zrobilismy sobie z mezem spacerek nad jeziorkuem, potem wrzuce foto, a wieczorkiem mecz 🙂 no niestety juz ostatni w wykonaniu naszych...
Kolyska fajna sprawa ale my mamy lozeczko w tym samym pokoju wiec bez sensu 😉
milej niedzieli mamusku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamuśki po długim czasie. Teraz będę zaglądała regularnie. Niestety chyba nie dam rady wszystkiego poczytać z ostatniego tygodnia więc na bieżąco bedę z Wami 😉 Mi smutno... właśnie godzinkę temu mąż odwiózł moją siostrę i chrześniaka na lotnisko 😞 tak ten tydzień szybko minął, fajnie było, tyle radości... No i jeszcze ten mecz wczorajszy... szkoda, miałam wielką nadzieję. Buziaki dla Was Kochane !!! muszę się troszkę położyć bo cały tydzień mój chrześniak (11 m-cy) budził nas o 5 rano 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki,

Ja dopiero się obudziłam, po prostu szok 😲 Musiałam widocznie odespać wczorajszy smutny mecz. I śniło mi się, że zaspałam do ginekologa!

Monia najważniejsze, że miałaś miły rodzinny tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂
Magdad wszystkiego dobrego i szybkiego i bezbolesnego porodu zyczę 🙂
Ja wczoraj byłam u rodziców na wsi ale było tak duszno że ledwo żylam dobrzę że dziś troszkę wietrzyk u nas wieje.
Moje dziecko też leży na prawym boku glówką w dół i się strasznie rozpycha w bok szok jak czasem brzuch mi podskakuje 😉
Ogólnie smutek trochę jest po wczorajszym meczu 😞
Ja dziś sama bo M na mecz w siatkę pojechał wieć dodatkowo smutno mi dziś aż musiałam mu wygarnąć że nie dość że cały tydzień siedzę w domu sama to jescze dziś gra i cały dzień z głowy 😠 więc powiedział że jak wróci to na obiad mnie zabierze więc choć tyle wskórałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie nieraz myślę, że straszna szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy, bo mogłybyśmy się spotykać podczas nieobecności mężów i by nam się tak czas nie dłużył 🙂
Moja Ada też mnie kopie i rozpycha w prawy bok i to bardzo boli. A jak jest ułożona, to nawet nie wiem, ale chyba jeszcze zmienia pozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki!

Mój Antoś też zmienia pozycje i czasami to aż się dziwię kiedy on się przemieścił bo raz mam np. wypięty brzuch po lewej stronie i tam kopie i się napina potem go przez dłuższy czas nie czuję a jak już znów zaczyna się ruszać to jest po prawej więc się czasem przemieszcza tak niepostrzeżenie 🙂 ale w poprzek też się potrafi ułożyć i wówczas go czuję po obu stronach.
Ostatnio coś w nocy spać nie mogę i potem w ciągu dnia odsypiam.

Miłej niedzieli Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Dodi - masz racje...szkoda, ze rozsiane po Polsce i swiecie jestesmy:/
Karioka - dobrze, ze wroci na obiad i jeszcze sobie gdzies pojdziecid..brakuje mi takiej normalnosci:/

Ja dzis tez sama od 13 do 21.30:/ Moze tylko na chwile odwiedzi mnie siotra meza...mi dalej slabo i ledwo zyje:/ Wczoraj troche juz spanikowalam i musze pogadac z ginka, ze cos jest nie tak ze ja zero sil i ciagle slaboi byle jak 😞 A z drugiej strony tp jak ciagle lezei te pogody srednie..to moze tak moze byc:/ Nie wiem ale nerw mnie przez to lapie, bo sil pod prysznic nawet nie mam 😞 No i wczoraj plakalam z paniki przed cc i przed szpitalem w ktorym tak dlugo bede...ja Was podziwiam Kobietki, ale ja nie wiem jak ja wyrobie tyle bez domu, meza i kotkow!!! 😞
Walizka czeka na spakowanie, ale ja bez sil a maz nie ma czasu uprasowac mi ciuchow...ech! Dzis goraco...wiaterek chociaz wieje 🙂
Megi - odezwij sie jak sie czujesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj maly ulozony glowka do gory, ewentualnie w prawy bok, juz sie raczej nie przekreci i zostaniew tym ulozeniu do porodu... Nie przejmuje sie bo i tak by byla cc ale strasznie kopie mnie nozkami na dole i to boli, tak samo zebra bola i nie moge spac, no ale coz, uroki ciazy 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dzionek mamusie?
Moj maly to pewno sie jeszcze rusza w kazda strone,ale poweim wam, ze nawet jak juz wiedzialam , ze ELla byla ustawiona glowka w dol, to w sumie i tak nie bylam w stanie stwierdzic po kopniakach. CIagle czulam ja "wszedzie" , wiec ja nie wnioskuje tak czy siak. Moze sobie jeszcze fika swawolnie 🙃
Ja wczoraj przegapilam chrzcina bratanka, jk zwykle..no bo w Polsce, to nie dalo jak. Tak mi zle z tego powodu, bo zawsze mnie wszystko omija....No i fakt, byloby wysmienicie tak kolo siebie mieszkac, co! Jak wpadniemy do Polski, to kto blizej, to nie popuszcze, zgadamy sie na kawe i ciacho!
Monia, jak ja CIe dobrze rozumiem....ja to mam tak, ze czasami nie potrafie sie wrecz do onca cieszyc wizyta, bo od razu mysle, ze bedzie rozstanie...no ale, mialas fajny tydzien! A co do wczsnego wstawania, to rozgrzewka! 😜
Moja mala tez o 5 wstala , ale ja wrzucilismy do nas do wyrka i pospala jeszcze chwile. A dzisiaj dzien taty, wiec Luke jeszcze chrapie a my zrobimy jakies wypasione sniadanko. A potem na plaze nad jezioro :-)
WIecie, mialam sen, ze jakas dziewczyna mi do mojego Luke zaloty robila a ja obok. Normalnie sie usmialam rano 😁 ale we snie to taki nerw mi sie wlaczyl, ze szok. I byla jatka. A potem sie obudzilam i sie otrzasnac nie moglam, hehe. 🙂 😉 To pewno przed jego nowa praca kto wie z kim bedzie pracowal 😜 No dobra, juz sie musze zamknac, bo naprawde, bidny spi niwinny a ja tu takie glupoty wypisuje!
Dorotka, minie szybko...nawet jak sie bedzie dluzlo, to dojdziesz do wniosku, ze szybko minelo, jak juz HELENKA bedzie! Ma sens?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...