Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasialeczek, Ania to trafiły wam się bardzo oryginalne nazwiska 🙂

Co do zgagi to ja póki co nie mam, ale w piewszej ciąży to pod koniec miałam codziennie.

Posprzatałam sobie trochę, teraz zrobiłam przerwę bo jakoś dziwnie mnie zaczęło boleć w boku lewym, jakby od jajnika i promieniuje na nerkę... Czyżby mnie teraz coś brało 🥴
Jeszcze muszę poodkurzać i obiad zrobić. Ogórkową. Mąż zażyczył sobie placki ziemniaczane ale jak wróci z pracy to sam je będzie tarł bo ja nie cierpię tego robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Karola a masz do odkurzania jakieś dywany?
bo mi mówili że dywanów to lepiej nie odkurzać, bo brzuch za bardzo pracuje
na razie odpuść i odpocznij, odkurzanie nie zając, nie ucieknie 😁


Dziękuję za troskę 🙂 Ale już odkurzyłam, dywan również. Ale założyłam sobie tą szeroką nakładkę i gładko poszło, tylko niestety mniej dokładnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny dziewczyny, zostawić Was na dwie godziny same i już 10 stron naskrobane! 😁
Kinia- Maksymilian zdecydowanie!! albo Sebastian 🙂 to moi faworyci 🙂 Kryspian albo Krystian też są fajne, Kamil, Kubuś, Stasiu, Jasiu, Franuś no po prostu wszystkie cudne! A dla dziewczynki? Proszę, czekam na propozycje, nie ma nic! 🙂
Strasznie Wam wspólczuję wszystkich dolegliwości, mnie ta ciąża wyjątkowo oszczędza- żadnych nudności, wymiotów, zgagi, zaparć, no jedynie bóle głowy.. I skurcze ale to już też na szczęście coraz rzadziej tak że gin ostatnio nawet zmniejszyl mi dawkę duphastonu 🙂
Kasialeczek też proponuję na prezent jakiegoś kaktusa 😁 ludzie mają tupet ale nie przejmuj sie, najważniejsze że znowu sobie pojesz 😁
Karola też słyszałam że odkurzanie w ciąży to raczej nie.. Leż, odpoczywaj, odkurzanie nie zając, poczeka jeszcze te pare miesięcy 😁 albo zmuś męża za te placki 🙂
Ania super zdjątka 🙂
Ok, ładna pogoda, powietrze bez smogu idę na dłuuugi spacer, może po drodze jakaś kawka albo lody... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja powoli się odmeldowuję 🙂 Mężul już w domu, za raz jemy obiad a około 17 ma być Szwagier z Dziewczyną 🙂 Dobrze że zdążyłam sałatkę zrobić bo jeszcze wpadła na chwilę Chrzestna Nikosia z Mężem (przyjechali do Krakowa tylko na weekend na 18tkę siostry).

Miłej reszty soboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey 🙂 jestem jestem czytam na bieżąco co piszecie ale jkos weny nie mialam zeby odpisac :P

Co do imion to u nas bedzie Emilia po babci mojego męża bardzo mi sie podoba a ja tez strasznie kocham wiec zrobie jej wielka radosc 🙂 Jak bedzie synek mial byc Bartosz 🙂 bo juz kiedys maz takie sobie wybral i zostalo ale to ta sie jeszcze przegadac 😁 😁

Ja mam wszedzie napisane swoje panienskie nazwisko bo wszyscy nadal sa w szoku ze jestem po slubie :P a moje krótsze a meza zanim napisze to na portalach mam swoje 🙂 a Ogolnie nazywam sie Sobieralska (trzy razy zawsze sprawdzam czy dobrze napisalam 🙂

ide jesc knedle ze sliwkami 😁 😁 pozniej napisze 😁 😁

Jak doczytam reszte to odpisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola Ty placki trzesz rećznie 🤪 ja wrzucam do robota a jak nie miałam robota to do maszynki do mięsa tyle ze była taka specjalna wkłądka do włąśni ziemniaków :-)

Byłam u mamy na obiedzie bo u mnie w odmu nie ma nic ze względu na remont i zjadłam pyszny rosołek (dostałam cały garnek do domu 🤪 ) i na drugie ziekniaczki z pyszną suruweczką z czerownej kapustki gotowanej z cebulka i porem z kwaskiem cytrynowym mniamik i jajo sadzone 😜 pycha i tera mam brzuch do kolan hahahaha

No niestety kuzynka nie popisała się inteloigencją mówiąc tak ale mam nadzieję ze perfumy ją uczulą 😠 trochę złośliwe no ale cóż... dobrze ze była promocja w Yves Rocher 🤪 a dla dziecka lalkę Barbie informatyczkę :-)

no knedle jak kuchnia bezie to napewno w domu zagoszczą może i na dobre 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pysznosci mialyscie mmmm.. ja tylko rybka ziemniaczki i brokuly bo weny nie mialam.
Ladne imiona wybralyscie dziewczyny. a czy ja juz pisalam ? ze u mnie bedzie Olivier? chyba tak 🙂

ja jestem taka wymeczona po basenie ze mi sie na zakupy nie chcialo jechac i mezus sam sie wybral 😆 ogladam to pozegnanie Whitney .... szkoda kobiety...
ok narazie zmykam bo mezus juz jest trzeba sprawdzic co za pysznosci przyniosl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Witam mamusieki :-)

ale ładnie tabelka am się kształtuje póki co każda Panienka ma Kawalera :-)

ale miałam se hohohoh 🤪 najpierw ze byłam u lekarza i bez sprawdzania sprzętam powiedział ze mamy córkę a później go zapytałam jak to zrobił to powiedział ze ma w oczach USG 🤪 no i umówiłam się do innego lekarza i powiedział ze syn 😮 haha a później że ogromny samolot się rozbił niedaleko Naszego domu i leciałam tam jak jakiś społeczniak zobaczyć co i jak ☺️

Dzisiaj idziemy na 30 urodziny kuzynki meza i 7 urodziny jej córki... ale wiecie co to jest bezczelność zaprosilibyscie kogoś mówiac ze dużo osób odmówiło to Was zapraszamy?? Bo ja bym darowała sobie takie dopowiedzenie nigdy Nas nie zapraszali na urodziny córki ani swoje a tu bach w tym roku całą rodzinę...

Dziewczyny czym się kierujecie wybierając imiona??

Kinia oby bóle już Ci odpusciły 😞

iekawe co u Darii coś zamilkła 😞


co do zaproszen niemartw sie nasza kolezanka przestala utrzymywac kontakty bo zmienila towarzystwo poznala jakiegos chlopaka i wychodzila za maz i kiedys spotkalismy sie na miascie i wiadono nikt nikogo nie musi zapraszac tym bardziej skoro nie utrzmujemy kontaktow tak? a ona do nas o hajtam sie za tydz dzis jest moj wieczor panienski ja nie masz co t=robic to wpadnij bo mamy miejsce w aucie bo jedna sie pochorowala 😮
no coz jednak mialam co robic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj robię domowy schab gotowany 🙂 Ostatnio naszło mnie na taką prawdziwą wędzona szynkę (mój tato robi przepyszną), ale że nie uwędzę sobie to chociaż zrobię schabik domowej roboty 😁 A tak poza tym mam bardzo leniwą sobotę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monikas miałam dokładnie to co Ty na obiad- rybka, ziemniaki i brokuła 😁 ostatnio rybka u mnie króluje bo w dalszym ciągu nie mam ochoty na żadnego rodzaju mięso a rybkę jako tako toleruję 🙂
Ojej ale knedle bym zjadła 🤪
Ilka mój mąż tak samo mówił że jak będzie chłopak to będzie z nim na piłkę chodził 😁
Kinia- imiona bardzo ładne ale Emilka, Maja, Lena są już w rodzinie (mam dużą rodzinę) a Amelka mnie nie przekonuje 🙂 chyba zostanie Hania 🙂
A ja już po spacerku, było bosko - prawie bezwietrznie i od czasu do czasu nawet słonko wyszło 🙂 a w drodze powrotnej wstąpiliśmy do kawiarni i zjadłam gorące wiśnie z lodami i bitą śmietaną, pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie dla dziewczynki podoba imie amelia albo vanessa dla chlopca sama nie Wiem... I niestety plci do konca ciazy nie bede wiedziec taka niespodzianka ale Ktos mi juz powiedzial ze wygladam na chlopca 🙂


Knedle mialam jakos nie dawno Bo mama mi przywiozla moj nie lubi wiec mialam wszystkie dla siebie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGATKA mówią ci ze wygladasz na chlopca czyli ładnie? bo tak sie niby mowi a ze dziewczynka odbiera urode ale wogole sie to nie sprawdza; ja z nadią jak bylam w ciazy mialam idealną cere,fajnie wygladalam a teraz jak mam miec chlopca to mam ciagle jakies wysuszenia na twarzy,pryszcze i wogole gorzej wygladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no zazwyczaj tatusiowie czekaja az pojda z synkami na mecz pilki moj maz za to czeka kiedy dziecko bedzie mogl nauczyc jezdzic czolgiem 😁: oczywiscie jak bedzie corka tez ja czzeka ta lekcja 😁 hehe 🙂 no nasza dzidzia to pierwszy wnuk w rodzinie meza no u mnie 2 bo bratu sie w styczniu syn urodzil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niby na dziewczynke sie ma cera zmienic a na chlopca sie pork irks czy jakos tak. Podobno tez jak ma sie wieksza ochote na slodkie to dziewczynke a kwasne chlopiec wiec nie Wiem. Moim Zdaniem nic sie nie zmienilam z twarzy a z Jedzeniem jest ze moge jesc slodkie I kwasnym przegrysc I na odwrot. Moim Zdaniem co ma byc to bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...