Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam laseczki z dostawką 😁

ale pogoda do bani... chciałam pranie kocyków i pieluch zrobić Kajkuśowych ale chyba sobie daruje...
mała ma czkawkę od pół godziny i brzucholec podskakuje 😁 no a do tegfo się jeszcze wierci wiec rewelacja... i statnio jej wiercioszki to juz nie do przyjemnych należą tylko raczej do bolących 😮 😉
z brzuchem jak narazie ok od rana jeszcze nie twardniał 🙃 i mam nadzieję ze tak zostanie przed snem tylko dwa razy więc też spoko

ja też bym coś zjadła takiego pysznego hmmm jednak chyba skuszę się na wyjście...

Tosia, Monkado dzisiaj wskoczyłyśmy w 9 okienko 🤪 🤪 🤪 🤪 stawiamy ciacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak zaraz nie wyjdę z domu to oszaleję,
muszę wyjśc trochę do ludzi, odchamic się, pomalowac, wypachnic 🙂
kończę kawkę i biorę się do roboty, żeby chociaż trochę do ludzi byc podobnym 😁
idę do Urzędu podatki zapłacic, bo to niedaleko i do sklepiku naszego, może będą mieli kremówki 😁

Moja mała też mnie dzisiaj skopała, dzisiaj brany był pod uwagę prawy bok,
Kamilka jest cały czas albo z lewej strony i nóżki prostuje w prawo,
albo na odwrót, nigdy nie jest po środku i nigdy nie kopie mnie pod żebrami
już sobie ją wyobrażam, wiecznie ułożona w literkę L
i jak mi ktoś powie, że dziecko w brzuchu nie ma miejsca to mu nigdy nie uwierzę,
mojej jest chyba wygodnie z wyprostowanymi nogami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale to fakt te ostatnie miesiace to prawie w domu siedzimy i nic tylko dresy i wyciagniete koszulki..moj sie dziwi ze jak jedziemy do sklepu na pare minut to ja sie maluje i szykuje to mu tlumacze ze chociaz chwilke che wygladac jak czlowiek 😆 😆ciekawie jak to bedzie pozniej przy dziecku czy bedziemy mialy troche czasu...zawsze to kwestia organizacji ale nie wiem czy dam rade 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam ochoty dzis na rzadne wyjscia, mialam jechac do miasta kupic czesc do czajnika ale nie chce mi sie wychodzic z domu, doluje mnie ta pogoda:/
chyba sobie zrobie galaretke z bita smietana na poprawe humoru

nie wiem co na obiad zrobic..ale chyba nic nie bede robila mam troche zupy pomidorowej i golabki wiec trzebo to zjesc;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już sami, Mama poszła do pracy, Nikoś smacznie śpi a ja chyba zrobię sobie ucztę czereśniowo - truskawkową 😁 😁

Fajnie że Rosi może jutro wyjdzie 🙂 Już nie możemy się doczekać!!! 🙂

Kasiulek świetnie że rana Patryka prawie się zagoiła 🙂 🙂 😘

Monikas ja też na spuchnięte nogi stosuję zimną wodę 😁

Kasialeczek, Monkado, Tosia gratuluję 9 okienka!!!!! 🙂

Co do siedzenia w domu to ja też mam dość, ileż można?! Na szczęście jutro wizyta więc okazja do "wypicowania się" 😁 😁
I przyznam że na początku jak urodziłam Nikosia to nie mogłam się ogarnąć, zero malowania, ubrania byle jakie bo w domu, dobrze że chociaż się kąpałam 😁 😁 😁 Duży wpływ miały na to nieprzespane noce, bo Nikoś budził się co 20-30min więc w dzień kiedy On spał to i ja spałam, a poza tym po tej stracie krwi byłam dość mocno osłabiona a Nikoś jeszcze skutecznie wysysał ze mnie resztki energii 😁 Na szczęście długo to nie trwało i później już na prawdę byłam sexy Mama 😁 Nawet na weselu byliśmy z miesięcznym Nikosiem, tylko że to było takie wesele - przyjęcie w domu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodam jeszcze że mieszkaliśmy u moich Rodziców więc moim jedynym obowiązkiem była opieka nad Nikosiem, resztę Mamusia za mnie robiła 😁 No teraz już tak kolorowo nie będzie, sami, dwójka Dzieci i caaały dom na mojej głowie, a Mężul w pracy cały dzień. Na szczęście Rodzice fajnie zaplanowali sobie urlopy z myślą o moim porodzie. Mama ma od 9 lipca do końca, a Tata przełom lipca i sierpnia 🙂 Także nie muszę się martwić kto zaopiekuje się Nikosiem jak My pojedziemy rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu to musisz spróbować koniecznie tego chlebka 😜

Kinia no to faktycznie rodzice poszli Wam mega na rękę z tym urlopem 🙂 no u mnie mężul moze dostanie tydzień bezpłatnego a tak to teście mają urlop od połowy do końca lipca ale nie wiem czy jadą gdzieś czy nie... pewnie nie 🙂 zeby mogli wnuczkę jak najszybciej zobaczyć bo jak się przeterminuję to dopiero po powrocie by widzieli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek głównie chodziło o to żeby był ktoś kto weźmie Nikosia jak pojedziemy rodzić, bo Mężul też bierze sobie prawdopodobnie tydzień wolnego jak już urodzę. A nie wyobrażam sobie że ja zaczynam rodzić i muszę kombinować komu zostawić Nikosia żeby Mężul mógł ze mną jechać 😲 Dlatego teraz jestem spokojna i bardzo wdzięczna Rodzicom że ustalili urlop "pode mnie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...