Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam u mnie tez slonko swieci....i musze powiedziec ze mnie obudzilo ale nie jestem na nie zla 😎tez czekam na wiosne.wczoraj bylam na basenie i tak sie zastanawialam co czuje moj "Filip"jak plywam i jestem w wodzie 🤔bardzo dobrze mi to zrobilo polecem dla mamus ktore maja bole plecow.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hey dziewczyny 🙂 juz po przeprowadzce 😁 gdyby nie moja siostra to bym siedziala dalej i nie wiedziala za co sie wziac ;p tyle tego bylo ze na poczatku sie zalamalam ale siostra ze szwagrem wszystko pomogli bo maz w pracy pozniej w szkole a ja sama bym w glowe dostala ;p na biezaco wszystko czytalam co pisalyscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje okna też są strasznie brudne bo na Boże Narodzenie nie myłam bo ja w ciąży a mąż chorował przed świętami więc go nie goniłam żeby umył, ale teraz przed Wielkanocą się nie wywinie 🙂
Ostatni raz myłam je w październiku i wyglądają okropnie, prawie nic przez nie nie widać...

Właśnie wróciłam z Frankiem z małego spacerku, byliśmy w sklepie bo masło i chleb. Ostatnio przyzwyczajam Franka do chodzenia za rączkę, bo jest już za duży na wózek. Ciężko to idzie bo on się puszcza i idzie w przeciwnym kierunku, ale dzisiaj, odpukać szło całkiem nieźle i nawet nie zdążyłam się zdenerwować 😜

Daria wszystkiego dobrego na nowym mieszkanku!

A jak tam żyje nasza panna młoda? 😁

Co dzisiaj na obiad macie? Ja od mamy dostałam strogonowa i chcę jeszcze krupnik ugotować żeby Młody miał co zjeść. A tak w ogóle to się dzisiaj objadłam pomelo i chyba już mam wstręt do tego...bo mi nie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć przyszłe Mamusie.
To moja idealna ciąża wysłała mnie na przymusowy wypoczynek.
Skrócona szyjka i ciąża zagrożona. Leżenie i jeszcze raz leżenie.

Na całe szczęście maleństwu nic nie dolega i mocno mnie kopie.....i to jak.
Do tego już wiemy,że będzie dziewczynka 😁

Dbajcie o siebie i ściskam mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂

Ależ mnie dawno nie było... masakra ile mam do nadrobienia (chyba ze 150 stron) ale mialam ostatnie 2 szalone tygodnie, a w sobote nastał kres mojej wolnosci heh. Wszystko odbylo sie bez wiekszych komplikacji ale emocje i strach odebrały mowę... (sukienka kupiona tydzien wczesniej okazala sie ciut przyciasna w sobote ;/) a no i w koncu zdecydowalismy sie na obiad dla najblizszej rodziny w restauracji, teraz dzialamy z mieszkaniem. Dzięki dziewczyny za gratulacje i zyczenia, no i za slowa wsparcia przed calym tym kieratem :*** W środę mamy połówkowe (czy wiecie, że dopiero teraz czuje naprawde wyrazne ruchy) lepiej późno niż wcale... Miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja wszystkiego najlepszego Wam życzę, już całej Trójce 🙂 Koniec wolności, ale będą inne przyjemności 😉 A!! Widziałam na fb Twój tort, chyba z panieńskiego 😁 Ale się uśmiałam 😁 Pomysłowe masz koleżanki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Karola87 napisał(a):
Wy tak o truskawkach, śliwkach a ja bym zjadła takie domowe pierogi ze świeżymi jagodami polane śmietaną 🙂 🙂 🙂 ale muszę do lata poczekać na nie.
Dziewczyny ale mnie ostatnio krzyż boli, szok! szczególnie w nocy...
co to będzie za kilka miesięcy to nie wiem.
My dziś z mężem na kolację zjedliśmy pizzę z szynką i pieczarkami, i mnie akurat ten smak pasuje 😜

Tosia i jak smakował "pan kot" 😜 😉 bo ja zrobiłam w piątek z sosem truskawkowym i mnie nie smakowało to wcale, więcej nie zrobię.

Kasialeczek czyli na wyprawkę od bratowej nie masz co liczyć? To po co się deklarowała że wam odda?

Rosi krewetki? oj nie lubię, w przeciwieństwie do mojego męża 🙂 za to za szczawiówką przepadam 🙂

Dziewczyny taką ambitną muzykę jak Mozart puszczacie swoim maluszkom ? Nasz jest zmuszony słuchać MTV bo starszy braciszek tylko przy takiej muzyce wygina śmiało ciało 😁 😁 😁

No dobra, trzeba sobie zaaplikować maść do oka i iść ziuziu! Dobranoc!



wszystkim smakowało, a ja najadłam się gotowaniem 🙂)) sos karmelowy- średniawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
właśnie wróciłam z pracy i pada dzisiaj ze zmęczenia, jakiś kiepski dzień mam
cały brzuch mnie boli, ale to od zaparcia 😞
Kinia wracaj szybciutko do zdrowia, wiosna idzie, szkoda leżenia w domu 🙂
Alicja jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🙂
i jeszcze jedno : JA CHCĘ TORTU 😁 😁 😁

Która to taka chętna do mycia okien, żadnego mycia dziewczyny, teraz to mamy odpoczywać 🙂

Ok biorę się za gotowanie obiadku bo się najadłam po przyjściu ciastek i na razie głodna nie jestem
a robię sobie dzisiaj barszczyk czerwony,
mój mężulek wraca dopiero w środę późnym wieczorem i sama urzęduję
CHATA WOLNA 😁 😁 😁 wpadniecie ? 😁

do wieczorka
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Witam się i ja 🙂
właśnie wróciłam z pracy i pada dzisiaj ze zmęczenia, jakiś kiepski dzień mam
cały brzuch mnie boli, ale to od zaparcia 😞
Kinia wracaj szybciutko do zdrowia, wiosna idzie, szkoda leżenia w domu 🙂
Alicja jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🙂
i jeszcze jedno : JA CHCĘ TORTU 😁 😁 😁

Która to taka chętna do mycia okien, żadnego mycia dziewczyny, teraz to mamy odpoczywać 🙂

Ok biorę się za gotowanie obiadku bo się najadłam po przyjściu ciastek i na razie głodna nie jestem
a robię sobie dzisiaj barszczyk czerwony,
mój mężulek wraca dopiero w środę późnym wieczorem i sama urzęduję
CHATA WOLNA 😁 😁 😁 wpadniecie ? 😁

do wieczorka
pa
ja się piszę na imprezkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zamieszanie z tymi oknami 🙂 Dziewczyny wiem, że nie można się forsować, ale ja już myłam trochę przed Bożym Narodzeniem ☺️ ale tak z głową. Tylko z poziomy podłogi oczywiście (żadnego wchodzenia na stołki, parapety itp) a że wysoka jestem to nie miałam jakiś problemów i w żółwim tempie, tzn. jednego dnia z tej strony za dwa dni z drugiej, a resztę (gdzie trzeba skakać po parapetach) mężulek umył. Ale dzięki za troskę.

Coś mnie też bierze bo gardło pobolewa, więc od rana cytrynka 🙂 Wiecie co jest dobre na gardło? Tantum verde w sprayu, działa tylko miejscowo dlatego w ciąży można go używać a naprawdę pomaga.

Ala gratulacje! Już się dopytywałyśmy co chwile o Ciebie 🙂

Zrobiłam szczawiową na obiad było pycha 🙂 A potem mnie wzięło na ciasto ( już nie pamiętam kiedy coś piekłam 🤢 ) i tak się objedliśmy z moim M, że słów brak. Zrobiłam babeczki z truskawkami, bitą śmietaną i gałką lodów straciatella 🙃 Oczywiście nie muszę dodawać, że moje postanowienie nie jedzenia słodyczy nie przetrwało 4 dni ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 u mnie znowu ladna pogoda 12 stopni az czuje sie ta wiosne 🙂 tak mowicie o tym myciu okien, ze nie wolno az mi sie glupio zrobilo jak czytalam, Bo ja juz moje okna umylam I sie nie moge nacieszyc jakie sa czysciutkie hehe na swore wytlumaczenie mam to ze okna mam nisko tzn parapet zaczyna mi sie tak od ud wiec wysoko nie musialam podnosic rak 🙂 I tak od dzis mam 2 tyg. Urlopu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też słyszałam o tym myciu okien, na swoje już patrzeć nie mogę ale mam bardzo wysoko obsadzone a ja bardzo niska z kolei jestem 🥴 Na Boże Narodzenie siostra przyjechała i umyła, to może teraz też ją namówię 😁 Kobietom w ciąży podobno się nie odmawia, to wykorzystam to 😁
Byłam dzisiaj u dentysty i mój Mały dał mi w ciągu godziny tyle kopniaków że hej! Ale to dobrze, przynajmniej nie myślałam o tym co lekarz robi tylko o moim Maluszku 🙂
A propos ćwiczeń, ja dziś kupiłam już adidaski, bo zapisuję się na fitness dla ciężarnych, ale z Wami też chętnie się pogimnastykuję 😁 Jeszcze tylko czekam na spodnie z allegro 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anusia- to leż grzecznie w łóżeczku, nie przemęczaj sie, w końcu nie chcemy żeby Dzidzia urodziła sie przed lipcem 🙂
Alicja- super że wszystko sie udało, jeszcze raz gratulacje 🙂 co do ruchów to powiem Ci że ja tak samo dopiero od paru dni czuję je na prawde wyraźnie i często bo wcześniej to tyle sie musiałam naprosić tą moją Córcie żeby mnie chociaż ze 2 razy dziennie kopnęła.. A teraz to wiercipiętka z niej rośnie 😁
Kinia wracaj szybciutko do zdrowia i oczywiście do nas 🙂 oklask dla Ciebie 🙂
Ania ja też chętnie wpadnę 🙂 w końcu nie mam daleko, wezmę ze sobą margarynę to upieczemy jakiegoś torta i obowiązkowo zrobimy knedle które dalej chodzą mi po głowie 😁 😁
Rosi gratulacje tych 4 dni bez słodkiego 😁 ja jeszcze sie trzymam ale ja w sumie zrezygnowałam z samej tylko czekolady, a że pączek czekoladą nie jest... ☺️ 😁 jeśli chodzi o ćwiczenia to potrzebowałabym kogoś z bacikiem nade mną bo inaczej to nie ma szans 😜 a poza tym w krzyżu mnie łupie, stopa mnie boli, w brzuchu uwiera, piersi ciążą, ręce puchną, nie no na prawdę nie ma sensu sie dodatkowo torturować 😁
Ale skusiłyście mnie tymi wyprzedażami i chociaż chciałam iść na pierwsze zakupy dopiero w maju to jednak nie potrafiłam sie powstrzymać i tym oto sposobem moja Córunia ma swoją pierwszą sukieneczkę, bodziki i spodenki 🤪 ale rzeczywiście już dużo poprzebieranych rzeczy i nie ma w czym wypierać, czekam więc na wyprzedaże wiosenne 🙂
U mnie dziś na obiad gołąbki były w sosie pomidorowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monkado bidulko jedna, nie no jak tak ledwo żyjesz to nie ma co się jeszcze narażać 😉 oj widzę Ania, że krucho z tą naszą ekipą ćwiczącą będzie 😁

Oglądam incepcję na dvd i muszę szybko wrócić bo zapomnę o co chodziło, taki pokręcony ten film, nie do końca chyba dla nierozgarniętej kobiety w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 kurcze nie wiedziałam że podnoszenie rąk do góry wiąże się z takimi powikłaniami o jakich piszecie.. człowiek całe życie się uczy 🙂 ja wreszcie mogę się wyłożyć 🙂 Musiałam machnąć nadgodziny w pracy. Potem niemiecki w szkole językowej i już się zrobiła 21sza. Cały dzień o kanapkach.. a już się przyzwyczaiłam przez ten tydz do ciepłych obiadków.
Anusia jak mus to mus z tym leżeniem najważniejsze że z dzidziusiem wszystko ok!!
buźki na dobrą nockę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po drzemce 🙂
szkoda tylko że znowu trwała 3 godziny 🙂
powinnam teraz natychmiast usnąc bo jutro muszę jeszcze wcześniej wstac
wybieram się do lekarza rodzinnego, czy Wy w czasie ciąży macie iśc do rodzinnego? bo mnie lekarz wysyła, no to idę, chociaż mi się nie chce i mam nadzieję, że tych kichających nie będzie za dużo,
bo nie liczę na to, że ktoś mnie przepuści w kolejce, a żeby byc pierwszą i wejśc o 8 to chyba musiałabym byc w przychodni o 6 (tzn. przed przychodnią, bo od 7 czynne)

W środę mam wizytę i gina i już nie mogę się doczekac 🙂
może w końcu moje dziecko się ujawni 🙂
a poza tym niepokoi mnie coś to moje kłucie w jajnikach, coś dzisiaj za bardzo kłuje
i w ogóle całe podbrzusze mnie pobolewa, a do tego brzuchol od zaparcia

Ok ponarzekałam trochę idę się kąpac i spanko 🙂
Do jutra dziewczyny, może będę mniej narzekająca 🙂
kolorowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...