Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alicja1987 napisał(a):
Daria Antek to mój dobry kolega, a kiedyś sąsiad, nie tylko on jest naszym wspolnym znajomym, ja z kolei chodzilam z Agą G. do klasy 🙂)

Kasialeczek -Ty jesteś potężna baba... nie pytaj o mnie bo ja juz przed ciaza bylam przy sobie a teraz- ach...

test wyszedł 45 chłopiec, 55 dziewczynka....

Daria trzymaj się tam!!!
Rosi, tez sie naczytalam o tej pomidorowej i dzis zagoscila na stole :PP

Dziewczyny mam pytanie, jaki kompleks witamin bierzecie?? ja kupilam prenatal dha ale mi sie wydaje ze tam za duzo rodzajow tych witamin nie ma ;/


ja biorę pharmaton matruelle, jeden rodzaj na całą ciążę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Alicja już kiedyś o tym pisałyśmy z tego co pamiętam pojawiły się Prenatal, Pregna plus, Femibion. Prenatal z tych trzech jest najtańszy ale mi np. nie służył i teraz jem Pregna plus i czuję się super po tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi na prywatne narazie mnie nie stać (jakoś wytrzymam ten miesiąc), ze względu na wady genetyczne w mojej rodzinie muszę jechać tam gdzie byłam poprzednim razem, na dokładne usg a mój gin nie robi dokładnych a mieszkam w małym miasteczku to i wyboru nie ma, muszę jechać do olsztyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a powiedz mi kasiulek jaka pogoda u Was, bo jutro właśnie do Olsztyna się wybieram a to jest przecież koło podbiegunowe Polski 🙂 i się zastanawiam czy jeszcze zima czy może już czuć wiosnę tam też. U nas dziś +7 było a wiem, że w Olsztynie w nd śnieżyce okropne były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂

Daria trzymaj się tam mocno, na pewno wszystko wyjdzie na prostą i podrasują Ci wyniki w szpitalu 🙂

Dziewczyny powiedzcie mi tak się ostatnio zastanawiałam nad tym czy ginek w czasie ciąży robił Wam już badanie piersi? bo mam miejsce w karcie ciąży na to badania. Ale jeszcze go nie miałam. W sumie to już dawno nie miałam tego badania. Tak się zastanawiam czy jakby coś się działo to sama pewnie bym nic nie wyczuła.

Chwila relaksu i trzeba się brac do roboty żeby weekend mieć wolniejszy 🙂 sezon 🙂
Ach mi wczoraj z tego testu wyszło że dziewczynka na 73 % a ja przecież synka bede mieć wiec pic na wodę fotomontaż ten test ale chociaż się pośmiać można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej :-) ja biorę Pharmaton Maturelle tak jak tosiaa dziewczyny niestety moje zaparcia są uparte... i naet czop mi nie pomógł... wypiłam kawę może ona mnei ruszy bo jak wcześniej pijałam przed ciążą to zawsze działało 🥴 znowu brzuch twardy i chyba z 10 cm większy w obwodzie...

dostałąm p ierwszą partie (pudło po robocie kuchennym) wyprawki dla naszej córeczki :-) a w sobotę mam dostać nastęne takie pudło :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
ale się wkurzyłam, kupiłam na allegro spódnicę używaną jeansową, wymiary sprawdziłam i są ok
w aukcji napisane stan idealny, i co przysyłają mi spódniczkę z tak rozciągniętym pasem, że będzie dobra ale w lipcu 😞
Oczywiście zadzwoniłam do Pani sprzedającej, że wysyłam jej zwrot, bo to co widzę mija się z opisem w aukcji, a ona że zwrotu nie przyjmie, bo nie musi,
mam sobie przeczytać regulamin allegro, bo licytacja i osoba prywatna sprzedająca to nie musi zwrotu przyjmować, o ewentualnej dobrej woli mowy nie ma
jak już mi nerwy przejdą to coś jej wysmaruję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam robione badanie piersi na pierwszej wizycie, bo gin się śmiał, że później będą bolały i ciężko będzie zbadać.
A moje o dziwo nie bolą wcale... Też tak macie? Oprócz tego, że z rozmiaru 75b wskoczyłam na 75d to jest ok! 🙂 Ciekawe czy kupię stanik jak mleczko się już zbierze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja się boję kupować właśnie z takich powodów na allegro. Raz kupowałam telefon, zaznaczyłam jaki chcę kolor, a dostałam zupełnie inny. Później zamieszanie z odsyłaniem i znowu czekanie na nowy telefon... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pies Was ganiał, 25 stron miałam do przeczytania!! 😲

No więc tak:
Smerfetka ja akurat mdłości już nie mam od ponad dwóch miesięcy, współczuję że nadal cię męczą. I ja akurat wolę jak wózek ma 4 koła a nie 3 🙂

Daria nie martw się, wszystko będzie dobrze, podleczą was w szpitalu i ani się obejrzysz a będziesz już w domku! Przynajmniej porobią ci wszystkie potrzebne badania. Dawaj nam znać z telefonu co u was 🙂

Ilka gratuluję synka, duży chłopiec już z niego 🙂 a Imię Franciszek akurat mogę polecić, na prawdę ładne imię 🙂

Ania, Alicja szkoda, że nie dowiedziałyście się jeszcze co wasze dzieciątka kryją między nóżkami. Ale najważniejsze że zdrowo rosną 🙂

Kasialeczek taka twoja uroda w ciąży że po całym dniu twardnieje ci brzuch, ja też tak miałam w pierwszej. A spróbuj na zaparcia kupić sobie syrop Lactulosum! Co do pępka to nie wiem co to może być za ból, ja też nie raz przy pępku czuję jakby mnie coś kuło lub szczypało.

Monkado trafiłaś na wyjątkowo wredną i egoistyczną teściową, oj nie zazdroszcze 🤔 Strasznie późno masz te wizyty u gina!

Morskooka mnie lekarz również ani razu piersi nie zbadał...

Ania współczuję nieudanego zakupu spódnicy,szkoda bo tylko pieniądze wydane na darmo. Co za chamskie babsko że nie chce zwrócić kasy!

Któraś z was pytała o witaminy w ciąży, ja w pierwszej i w tej ciąży biorę zwykły Falvit Mama. Mój lekarz powiedział że najważniejsze aby w składzie był jod.

Co do chrzcin to ja pomyślałam sobie że zrobimy we wrześniu, oczywiście jeśli do tego czasu zdążę się doprowadzić do "jakiegoś" wyglądu.

Oj powiem szczerze, że nie zazdroszczę wam tego urwania głowy z wózkami. Ja również mam ten co Kasiulek Tako Jumer X i sobie chwalę, więc w tej ciąży mam jeden problem z głowy. Wiadomo że co chwila wychodzi nowy-lepszy model, ale jakby się tak chciało być na bieżąco to wózek kilka razy na ciążę trzeba by kupować 😜

Oj a ja dzisiaj miałam pracowity dzionek, od rana sprzątałam i robiłam babeczki z budyniem,śnieżką,galaretką i kiwi bo koleżanka mnie odwiedziła. Posiedziałyśmy sobie do wieczora, Franka o 8 położyłam spać a teraz w końcu odpoczywam, zaraz nowe odcinki Kuchennych Rewolucji więc będę miała co oglądać 🙂
A wczoraj ze znajomymi byliśmy na pizzy i w kinie. Polecam film "Big Love" 😉 Działa na psychikę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Błękitna ja teraz to w porównaniu do pierwszych 3 miesięcy czuję się rewelacyjnie 🙂
brzuchol pobolewa, ale to wieczorkiem jak już jest mega napompowany przez zaparcia które mnie męczą i wzdęcia, rano to normalnie brzuszka nie mam 🙂
no i ten mój lewy jajnik się odzywa, ale ponoć to normalne, jeśli nie boli za bardzo
no i jeśli do dolegliwości można to zaliczyć to mam mega suchą skórę,
moja cera dotąd mieszana teraz jest taka sucha, że używam kremu z aa tłustego a on ekspresowo się wchłania, balsam kupiłam też z aa do skóry suchej i atopowej, trochę dziwny ma zapach, ale dobry jest

A jak u Ciebie samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o badanie piersi to ja też nie miałam, ostatnio chyba jakieś 1,5 roku temu. Teraz tylko moja gin pytała mnie czy mam jakieś problemy.
Ania ja ostatnio na allegro kupiłam sobie spodnie dresowe, też miałam obawy czy będą dobre i wcześniej wysyłałam maila z pytaniem czy można wymienić w razie jak coś. Można było, ale nie było jednak takiej potrzeby. Ja też już tylko w legginsach chodzę, bo w żadne się nie mieszczę. A te co zamówiłam, to nawet wyjść na spacerek do adidasków jak już przyjdzie wiosna będą całkiem fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się narobiło 🙂
nigdy nie lubiłam śliwek suszonych, a teraz jak muszę je jeść to powiem Wam że nawet niezłe są 😁
ciekawe tylko czy coś mi z brzuszkiem pomogą
a co do spódnicy to jeszcze spróbuję z panią sprzedającą porozmawiać nie o regulaminie allegro, ale o przepisach kodeksu cywilnego i rękojmi, zobaczymy co pani cwaniak powie na to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...