Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zmykam do spania bo jakaś "wypluta" dzisiaj jestem, na dodatek cały czas myślę o tej czwartkowej wizycie.. Już nie mogę się doczekać i mam ogrooomną nadzieję że gin pozwoli mi na troszkę więcej niż samo leżenie 🥴

Dobranoc Brzuszki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny , ja wrocilam wlasnie ze szkoly rodzenia i jedyne co dzis zapamietalam to, to , ze porod to najnaturalniejsza rzecz w swiecie i trzeba to poprostu przezyc a i najlepiej rozum zostawic przed porodowka bo tak sie najlepiej rodzi 😜 😜 😜ciekawe w czym myslenie przeszkadza?jaka sadzicie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ale miałyście wenę dziś 🙂 Ale udało mi się wszystko przeczytać tyle, że już nie mam siły odpisywać 😞
Ania super wieści obyśmy wszystkie zawsze tylko takie miały.
Monkado kiedy życzenia mamy Ci składać?? 🙂 Bo to w tym tyg, nie?

Ojej ale mi gorąco od tego laptopa, idę zaraz spać bo jestem padnięta.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstawać spiochy 😁 ja juz od 4 (u was 5) na nogch nie moge spac wyslala mojego do pracy zjadlam juz sniadnko a teraz szukam jakiegos filmu, zebym mogla sobie poogladac 😁 mam nadzieje, ze wszystkie dzis dobrze spia 😁
kurcze u nas jest taka ladna pogoda w tym tygodniu a mnie cos migdalki zaczynaja bolec :/ niema to jak pogoda sie zrobila a ja bede chorowac... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka co za ranny ptaszek z Ciebie 😁
ja od 6 na nogach, pojadłam i idę sadzić ogórasy na ogródek,
bo później będzie masakra żeby wyjść na słońce
a później ulubione zakupy 😁 normalnie mi się dzisiaj śniły
miłego dnia śpioszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja dzisiaj wyjątkowo wcześnie bo Mężul później jechał do pracy, obudziłam się i już nie mogę zasnąć 🙂 Ale widzę że są tu już ranne ptaszki 😜

Dzień już zapowiada się upalnie także znów będę zdychać 😁

Smerfetka sama nie wiem w czym przeszkadza myślenie na porodówce, może żeby za dużo nie myśleć że boli 😁 😁 😁

Ania życzę owocnych zakupów i oczywiście wstaw fotki co kupiłaś 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja od 6.30 na nogach, tzn spać nie mogę. Mój plan na dzisiejszy dzień - prasowanie ubranek Bobika 😉 Pewnie do wieczora mi się zejdzie.
A wieczorem gin i filmik o Jasiu 😁
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie i ja dzis rano 🙂
nie spie juz od 6 ale nie chcialo mi sie zwlec z lozka 😜
nie odzywalam sie wczoraj caly dzien bo bylam na badaniach i dopiero jutro wyniki do odbioru, pozniej pojechala do kolezanki bo uziemiona w domu jest (palucha u stopy zlamala)jak przyjechalam do domu zjadlam obiad, ziemniaczki z kefirkiem 🙂 i jaksie polozylam to usnelam, przebudzilam sie o 22 poszlam sie wykapac i znow lulu, bylam wykonczona, przede wszystkim tym upalem 🙂 dzis nie robie chyba nic, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
ja mam dzisiaj dzieciaki siostry( dobrze ze jest mama) u nas duszno że szok i chyba będzie padać

jeżeli chodzi o dzieci to zawsze chciałam mieć trójkę ale nie tak od razu ale wyszło inaczej i też jest dobrze 🙂
a wczoraj oglądałam ekspres reporterów i tam było o rodzinie 2+ 21 razem z rodzicami 23 osoby (11 córek i 10 synów) to dopiero dużaaaaaaaaaa rodzina 🙂 babka mówiła że rodziła co roku tylko raz było dwa lata różnicy, 13 dzieci już nie mieszka z nimi, zostało tylko 8 (i ma już 11 wnucząt)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ide do gin w piatek i mam problem bo bede musiala powalczyc z maszynka, wiec napewno sie nawygimnastykuje;p
jesli chodzi o ilosc dzieci ja bym chciala tez 3miec to tak minimum 🙂 jak bog da to moze byc nawet 4 😜 ja mam 3 rodzenstwa i sama tez zawsze chcialam miec duza rodzine, tylko problem jeden jest moj mezul wspominal cos tylko o 2 🙂 ale mysle ze go przekonam , bo jesli chodzi o roznice wieku miedzi pierwszym a drugim dzieckiem to przekonal sie juz ze co najwyzej 2 lata 🙂 wiec z iloscia tez moze dopne swego;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam 🙂
ja mam dzisiaj dzieciaki siostry( dobrze ze jest mama) u nas duszno że szok i chyba będzie padać

jeżeli chodzi o dzieci to zawsze chciałam mieć trójkę ale nie tak od razu ale wyszło inaczej i też jest dobrze 🙂
a wczoraj oglądałam ekspres reporterów i tam było o rodzinie 2+ 21 razem z rodzicami 23 osoby (11 córek i 10 synów) to dopiero dużaaaaaaaaaa rodzina 🙂 babka mówiła że rodziła co roku tylko raz było dwa lata różnicy, 13 dzieci już nie mieszka z nimi, zostało tylko 8 (i ma już 11 wnucząt)


to babka niezla praktycznie pol zycia w ciazy byla 🥴 🤪 ja bym chciała miec dwojke dzieci, ale to zycie pokaze jak bedzie bo od moja rodzina jest baaaaardzoooo mala a od mojego to ona ma tyle, ze polowy nie zna bo jego mama i tata mieli jakos po 9-8 rodzenstwa i u nich w rodzinie normalnie, ze ma sie duzo dzieci... minim 4 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ja też się postanowiłam zameldować z rana bo później znowu czytania 20 stron będzie 😉

Jeśli chodzi o dzieci to ja też chcę dwójkę, a jak się trzecie zdarzy to też się będę cieszyć 😉

U mnie też dziś upał już są 23 st chyba, w mieszkaniu nie ma czym oddychać 😞 Zaraz idę do sklepu po kilka rzeczy i miałam w planach iść na ryneczek po truskawki ale nie iwem czy dam radę, wczoraj mnie strasznie brzuch po południu bolał.

Widzę, że coraz więcej dziewczyn bierze się za ubranka, ja się tak czaję jak czajnik 😉 i powstrzymuję sama siebie, żeby jeszcze trochę wytrzymać.

Kurcze, wiecie co odwaliłam?? Tak przebierałam w pościelach, tak się na wzór nie mogłam zdecydować, że w końcu kupiłam zły rozmiar 🤪 Mam 100x135 i nie wiem teraz czy mi zamienią bo paragonu już nie mam 😞 Muszę poszukać jeszcze na allegro bo i tak jedną jeszcze muszę dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania daj znac jak pozakupach 😁 tez bym schecia poszla tylko, ze tak mnie bola nogi i postanowilam sie dzis nie ruszac dalej niz ogrodek 😁 unas jest dzis 21C (8rano) jak na szkocje to tu prawie jak na jakies majorce haha 😁

ilka daj znac jak bylo u gin 🙂 i jak ci tak dobrze pojdzie te prasowanie to moze ja moje podzuce 😁 bo jeszcze nic nie zrobilam hhaaha 😁
wczoraj dosalam jeszcze podlo ubranek dla chlopca wiec mam zestaw i dla chlopca i dla dziewczynki 🙂
ciezko tak nie wiedziec co bedzie sie mialo... ale jaka bede miec pozniej niespodzianke hihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...