Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monkado napisał(a):

Ilka właśnie też sie zaczęłam poważnie zastanawiać czy wychodzić dziś na miasto przez te zamachy.. 🤔 ja to wógle strasznie bojąca dupa jestem 🤢 a tak myślałam że jakby ktoś nam chciał jakąś bombę zrzucić to pewnie "wyleci" albo warszawa albo kraków..

Ja też tak pomyślałam, Warszawa Kraków albo Wrocław...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado Ty mnie lepiej nie strasz.. z tym Krakowem bo też z domu nie wyjdę 😜

U mnie dzisiaj pulpety w sosie pomidorowym, wczoraj zrobiłam na 2dni 🙂 A jutro planuję tylko byle jaką zupę zrobić bo po południu będzie grill, przyjeżdża mój kuzyn z dziewczyną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z powrotem ale tylko na chwilę, zaraz jedę do babci i parę spraw załatwić w mieście.
Kinia oklask dla Nikosia, dzielny chłopczyk 🙂 no i dla Frania oczywiście, taką radochę mamie sprawił 😉
Marlena witam na forum!
Byłam dziś w pracy odwiedzić wszystkich ale miło tak zajrzeć z "doskoku" 🙂 Komplementów się nasłuchałam, wyściskali mnie i mam jeszcze lepszy humor niż rano 🙂 Nawet kilkoro uczniów się pytało kiedy wracam bo już by chcieli, żebym z powrotem ich uczyła ☺️ nic milszego nie mogłam usłyszeć.To chyba ta pogoda 27 stopni i cudowne słonko robi swoje. Ja jutro też mam grilla ale muszę jeszcze posprzątać mieszkanie dziś bo jutro mnie pół dnia nie będzie. No i chyba mięso też pomarnuje, żeby przez noc poleżało.
Wiecie co, chyba te zdjęcia naprawdę niewyraźne wyszły, mam wrażenie że inne osoby oglądamy, ale dziękuję za miłe słowa. Niestety nogi mi dokuczają i puchną coraz bardziej 😞 Też macie taki problem? Ja polewam je chłodną wodą rano i wieczorem i chyba troszkę pomaga, ale jak się takie temp utrzymają to biada mi 😞
O Ukrainie nie słyszałam, zaraz poczytam.

Karola moja konstrukcja się dziś super sprawiła, co jakiś czas musiałam spodnie podciągnąć ale tak jak Monkado pisze, tak jak to zwykle jest ze spodniami, że się przesuwają w ciągu dnia. Jestem zadowolona bo przynajmniej będę mogła jasne nosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro albo w niedzielę wyjeżdżam na tydzień majowy do Rodziców i nawet nie będę miała jak Was poczytać, bo nie mają internetu 😞 Ale prognoza pogody jest obiecująca i patrząc na dzisiejsze już pustki, to mam nadzieję że się nie rozpiszecie i 100 stron zaległości sobie nie narobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po długim spacerku zakończonym krótką wizytą u moich Rodziców 🙂 za raz Mężul będzie więc idziemy jeszcze na chwilę przed dom, pracuje w zamknięciu więc chce się nacieszyć choć chwilkę powietrzem 😉 A cieplutko nadal jest 🙂 🙂

Ilka miłego pobytu u Rodziców 🙂

Nie wiem czy jeszcze dzisiaj zaglądnę bo już mi brakuje sił a co dopiero później 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie i ja wieczorem 🙂 caly dzien mam do dupy plakac mi sie chce o byle co doslownie :/ i zazdroszcze wam dziewczyny tej pogody bo u mnie to gowno a nie pogoda jest :/
jutro mnie pewnie nie bedzie caly dzien bo jade na roczek do mojej chrzestnicy 😁 i juz nie moge sie tej malej krolewny doczekoc 😁 a juz tak fajnnie sama chodzi, ze jest prze cudna hehe 🙂 zamowilam jej torta na roczek jutro rano jade z mama odebrac ciekawe jak wyszedl 😁 taki mnie dzis skurcz w prawej rece zlapal, ze boli az do teraz nawet nie wiedzialam, ze skurcze w rece moga zlapac 😁 😁 😁 haha
ktoras pisala o puchnieciu kostek mam to samo i nie zaleznie od pogoda troche pochodze ii postoje na nogach a kostki mi sie robia jak balony 🙂 ale juz taki urok ciazy 🙂

w Niedziele wskakuje mi 30 tydzien 😮 🤪 🤪 🤪 niech ten czas szybciej leci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wlasnie skonczylismy grila bylo dzisiaj naprawde pieknie i nawet sie troche opalilam a wieczor byl u nas bardzo cieply i od tego slonca moj partnet zapomnial kluczy i zatrzasna drzwi tak wiec musielismy sie jeszcze do mieszkania wlamac: 😮 😮 😮zycze spokojnej nocki i kolorowych snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane
nie było mnie wczoraj, bo odcięli mnie od świata - czytaj brak internetu,
a jak nie mam internetu, to nie mam telewizji, radia, kompletnie nic,
książki mi zostają, nad którymi nadal nie mogę się skupic
ale już jestem wśród żywych, po śniadanku Was poczytam,
mężulek pojechał do pracy na 6 i od 5.30 już nie śpię, no i oczywiście mi się nie chce,
niunia mi wariacje wyczynia, coś mi się wydaje, że jej główkowe ułożenie w środę to był tylko taki epizod 😁, bo co chwilę jest inaczej, a szczególnie wieczorkami i w nocy,
z czwartku na piątek znowu nie spałam od 3.30, bo się bawiłyśmy w ganianego 😁

zmykam powiesic drugie pranie, bo jedno już dzisiaj zrobiłam (oczywiście tara i dawaj 😁)
no i muszę do sklepu iśc po śniadanko i obiad bo lodówa świeci pustkami

No i zapomniałabym PIERWSZA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂

jejku o tej porze to jak noc dla mnie a tu spać nie mogę 😲 cóż od 6 rano się przekręcam w łóżku i już nie mam siły wiec wstałam 🙂
Aniu dzisiaj razem będziemy od rana zasuwać 😜

pogoda zapowiada się cudna... wiec szlenstwo będzie 🤪

wczoraj kupiłam 1,5kg truskawek i wszystko pochłonęłam masakra i co chwila na siku do toalety ☺️ no i poszłam na spacer ze znajomymi do chinczyka i nie obeszło się bez mojej ulubionej zupy pekinsko-pikantnej MNIAM

Kinia brava i oklask dla Nikosia za spanie na łożu królewskiem 😁
Karola brawa i oklask dla Frania ze dał "kupę" powodów ku radości mamy 😁 😎
Ilka zgagi współćzuję... 😞 a masz migdały? a jak nie to renie jest bezpieczne nawet lekarz mi zalecał w razie W więc ja biorę toż to mięta sama 🙂

plan na dziś.... ===>>>ZAKUPY GRILLOWE<<<=== 😁 😁 😁 JEJKU JUZ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ JEDZIEMY JUTRO NA DZIAŁĘCZKĘ Z MOJĄ SIOSTRĄ SZWAGREM I CHRZEŚNICĄ 4,5 LATKĄ NO I MĄŻ ZAPOMNIAŁA BYM O NIM ☺️ ☺️ ☺️ chłopy będą świętować sukces szwagra a mi jak zwykle przypadnie rola przysłowiowego Krzysia czyt. kierowcy..... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia bo oberwiesz, dopiero co wróciłam ze sklepu a Ty mi o tostach,
i co uważasz że pójdę jeszcze raz 😁
ja na śniadanko robię kanapki z polędwicą, serkiem żółtym, pomidorem i ogórkiem,
czyli stały zestaw 🙂 no i muszę na tarasie stolik umyc bo będę jeśc na dworze,
pogoda super, słonko świeci,

smacznego brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...