Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja sobie pospalam,oczywiscie co mnie tylko moglo obudzic to moja kochana córeczka 😁 ale dobrze,bo zaraz po tym Bartek dzwonil....a ja glos zaspany myslal ze placze,a ja spalam.....chciał mi powiedziec ze zmienia prace...Ale jak to ślicznie powiedzial....ze względu że już niedługo będziesz moją żoną nie chcę sam podejmywać decyzji i proszę Ci o pomoc...hahaha 😁 😁 głupol...jednak zostaje u mamy do piatku bo nie ma sensu bym jechala na jeden dzien i tak bedziemy wracac w piatek tu zalatwiac sprawy wszystkie z tym ślubem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ale jestem złaaaaa 😠 😠 😠 mam najbardziej popieprzonego chłopaka na świecie 😮

Co znowu kochana?? 😮

Przyjechał po mnie jak się umawialiśmy, ale musiałam zjeść obiad bo byłam mega głodna. Zleciało 20 minut i zeszłam. Wycofał, miałam wejść do samochodu a on z tekstem "dalej kurwa właź!" więc się wkurwiłam, zapytałam czy jest pojebany i powiedziałam "na razie" Później krzyczał "Marta prosze. Dalej chodź" Wróciłam się a on "Kurwa jebnięta jesteś?" Więc powiedziałam mu "nara", on odpowiedział "nara" i pojechał z piskiem opon 😠 Jestem mega mega zła ale jednocześnie z tej złosci się poryczałam. Bo ja już nie daje rady z tym wszyskim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...