Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam sie i ja....
Pierwszy dzien na zwolnieniu ;// Chlip, chlip ;// Nam nadzieje, ze szybko sie przyzywczaje 🙂

Co do stanikow, ja mam cycki jak melony ;(( praktycznie zawsze byly wielkie, a etraz to juz wogole ;( I tez nie moge dobrac stanika dobrego... W sumie z tych co mam dobre sa dwa i tak je przepieram i nosze w kolko... skocze dzisiaj zobaczyc...

Mysle i mysle jak to ciezko bedzie, jak babcia do domku wroci, choc to czas letni wiec moze bezie na dzialce urzedowac... ale obie mamy ciezi charakter.. no coz musze sie nauczyc z nia zyc... W koncu to my mieszkamy u niej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heheh, no juz Darek sie smial, ze mam zadzwonc, ze od czerwca jednak wracam do roboty 🙂) Hehehe....

No ciezko nawet w takich najzwyklejszych codziennych rzeczach... ja oszczedzam prad, a ona tyle lat mieszkala u kogos i wiecie nie placila za nic.. to mnie szlag trafia... bo sie nie przejmuje tym, ze TV caly dzien gra...
albo wlezie sobie do mnie do pokoju stoi w drzwaich is ie patrzy 🙂) Ale licze na ro, ze jak bedzie dlugo w domu to juz odechce jej sie ze mna gadac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No troszke na pewno, bo wiesz.. zawsze moge choc do sklepu wyjsc..
Ale chyba suma sumarum rachunek jest ujemny 🙂)

bo na dluzszy czas to nie bardzo, bo to maluchow prababcia, wiec wiez tez juz swoje latka ma... 😉) ale nie ma co sie na zapas denerwowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Od poczatku czerwca, ale licze ze pomieszka troche i pojedzie na dzialke... jak bedzie ladna pogoda 😁


hehe- a może już w czerwcu będzie ładna pogoda :P

Dziewczyny a jeszcze w sprawie pieluch mam pytanko odnośnie Waszej opinii o pieluchach wielorazowych...bo ostatnio mi zachwycona koleżanka polecała...i tak sobie właśnie od rana przeglądam o co chodzi... macie może jakąś wiedze w tym temacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry ja nie tak dawno wstala...oczywiscie juz od rana kopniaczki czas zacząc 🤪 🤪 ja bede miala tylko 10 pieluszek tetrowych a reszta papmersy...a potem dada 🙂 i tez mam biedre pod nosem 🙂 dzisiaj jade z mamuska po akt urodzenia do urzedu i zapytac jakie tu sa terminy ślubow na czerwiec,bo we Wrześni jest tylko wolny 23 czerwca...
miłego dzionka 🙂 u mnie sloneczko świeci 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja to mam pecha . Wczoraj poszłam spać o 16 godzinie i o 9 rano wstalam , chciałam spać dłużej ale moja genialna córka nabrała balonów z wesela i jak jeden strzelił to myślałam ,że zawału dostanę .
Niby długo spałam , ale czułam ,że jeszcze troszeczkę bym dała radę .
Widzę ,że temat pieluch się zaczął . Muszę też zacząć się rozglądać za jakimiś promocjami bo potem będzie płacz jak nie będzie . Ja na początku pampersy będę używała jakoś do nich mam największe zaufanie z moją córką z 8 lat temu używałam pieluch tych happy ale teraz nie wiem jak tam się sprawują czy nadal są dobre .
Dzisiaj muszę skoczyć na zakupy bo lodówka pusta tylko masło na półce leży 🤪
Słoneczko świeci więc chyba przyjemnie będzie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
i to raczej tania sprawa nie jest....


no niby nie jest, ale właśnie koleżanka mi tam wyliczała, ze i tak przez ten czas "pieluchowy" więcej wyadałaby na pampersy... no ale te wielorazówki to jeszcze prać trzeba, więc dodatkowo-woda, prąd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
inirtam napisał(a):
i to raczej tania sprawa nie jest....


no niby nie jest, ale właśnie koleżanka mi tam wyliczała, ze i tak przez ten czas "pieluchowy" więcej wyadałaby na pampersy... no ale te wielorazówki to jeszcze prać trzeba, więc dodatkowo-woda, prąd..


buffy i tak pewnie na jedno wychodzi,a co wygoda to wygoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 😉
ja od rana na nogach i muszę jeszcze jechać kilka urzędowych spraw pozałatwiać 😮 nienawidzę stania w kolejkach i niemiłych babek za biurkiem, no ale mus to mus.
Wczoraj bardzo późno wróciliśmy i na dodatek mój mąż sie rozchorował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! nie śpię od 4.30 ale dopiero o 9 zwlekłam się z łóżka, wczorajsza komunia mnie wykończyła... nienawidzę takich imprez gdzie siedzi się godzinami za stołem i nic poza tym, a że pogoda wczoraj była nieciekawa to nawet nie było można się przespacerować

macie jakieś sposoby na skurcze łydek w nocy? ja biorę magnez, ale jakoś nie pomaga
w nocy taki mnie chwycił bolesny i długi skurcz, że do tej bory czuję pobolewanie tej prawej łydki, swoją droga to jest ciekawe, że zawsze kurcz łapie mnie w prawej, jeszcze nigdy w lewej - tez tak macie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie, że dałaś rade z tą glukozą 😉 ja w przyszłym tyg też musze sie wybrać-już sie boję... a kazali Ci godzinę czekać w laboratorium??

Pati na skurcze jeszcze mogę polecić ćwiczenia rozciągające i masaże łydek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam mieć zrobioną na kolejną wizytę, także myślę, że w przyszły piątek się wybirę... musze tylko zadzownić i zapytać czy pozwalają tą cytrynę wcisnąć, bo słyszałam że niektóre laboratoria się nie zgadzają :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tą glukozę to chyba pojdę zrobić w czwartek lub piątek . Wyniki dostaje się od razu czy też trzeba czekać ? Przy okazji mam do zrobienia mocz i morfologię .
Skórcze łydek miałam dopiero dwa razy z tym ,że raz w obu nogach w tym samym momęcie koszmar potem miałam takie uczucie jakby mi się mięśnie w łydkach skórczyły nie mogłam postawić całej stopy na ziemi tylko na palcach 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja: )
widze ze rozmawiacie o glukozie, ja mam wizte 7 czerwca na glukoze i sie boje.. 🙂

powiedzcie mi cos czy tylko ja tak mam, czy to w ogole normalne
wczoraj polozylam sie spac o 21;30 i nie moglam w ogole zasnac, cala noc po prostu przewracalam sie z boku na bok nawet oka nie zmruzylam a o 4 wstalam do pracy, jedyne co zasnelam to od 3;30 do 3;50 i wstalam, ta noc byla w ogole nie przespana, mala nie kopala w ogole w nocy az sie wystraszylam ze moze cos nie tak .? 😲
w dzien jestem spiaca jak nie wiem co, ale staram sie nie spac, tylko odpoczywam , przychodzi 21-22 znow jestem mega spiaca, klade sie do lozka i nie moge zasnac, jak zasne to o 24 i budze sie co 2 godziny takie spanie jest u mnie.. ;/ nie wiem czy jak pojde do endokrynologa teraz w srode powinnam powiedziec o tym ze nie spie zbyt dobrze czy co ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...