Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
wlasnie z kosmetykami trzeba uwazac na date 🙂
w ogole jakie pampersy trzeba kupowac ? od narodzin ?


wiem ze huggies maja specjalnie wyciecie na pepek te 2-5kg wiec nie trzeba wywijac
no a co do firmy pampers to nie wiem bo widzialam tylko dwa rodzaje dla niemowlat 2-5kg, 3-6kg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na allegro wychodzi ok 36-40zł za paczkę 43szt pampersów 2-5 kg. A to paczka średnio 5 dni licząc, że dziecko zużywa 9 pieluch na dobę....Pampersy wycięcia na pępek nie mają, ale to nic nie przeszkadza 🙂
Pati myślałam że to taka emulsja do mycia a nie do wlewania do wanienki 🙂
Emi jak to jakie pampersy? Odpowiednie wagowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My używaliśmy Dada i mogę je polecić, ale chyba tylko do rozmiaru 3 opłacają się cenowo. Później pampersy można znaleźć na promocjach w dobrej cenie większe ilości a Dada niestety nie.
Pestko my specjalnie z mężulem kontrolowaliśmy ile tych pampersów idzie 🙂 Średnio to jest zmiana pieluchy przy okazji każdego karmienia... a że karmi się średnio co 3-4 godziny to niestety pieluszek ubywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z hugghisow nie bylam wogole zadowolona, jakos sie zbrylaly, no a dwa mloda uczulaly...
Dada uzywalam i jak najbardziej za jestem...

A co do emoliium to nie polecam uzywac jesli dziecko nie ma pronlemow skornych, bo jakby takie wystapily to pozniej bedzie ciezko je zwalczyc ;//
Emolium to kosmtyk dla atopowcow, wiec nie wiem czy sens go uzywac na zdrowa skore... ale to juz indywidualna decyzja...
Ja na samiutkim poczatku wlewalam nadii do kapieli troche oliwki i po kapaniu nie trzeba bylo skorki natluszczac...

A co pepuszka fajne gaziki Leko, albo spray Octenisept, szczegolnie jesli ktos bedzie mial planowane cc, bo tego jest dosc sporo i okolo 30zl, do samego pepka szkoda, bo sie zmarnuje... ale jesli bedzie rana po cieciu, to fajnie wplywa na gojenie...

Ale mam humor nieciekawy...Od 4 lat mieszkamy praktycznie sami.. moja babcia wpada tylko na weekendy (2> w mesiacu,bo pracuje.. a dzis mi dzwoni ze pracuje tylko do konca maja....Nie wyobrazam sobie na nowo mieszkania z kims...Nie mowiac. o tym, ze zostanie jej sama emerytura i nie mam pojecia jak z finansami.. a przeciez do pradu, gazu wypadaloby zeby sie dolozyla chyba..;// Ehhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Ja dziś strasznie zalatany dzień miałam. Najgorsza ze wszystkiego wizyta u ortodontki i wymiana drutu. Nic nie mogę gryźć a glodna jestem, chyba sobie zrobię kaszke dla dzieci 😉
Z polecenia mojej siostry wiem ze dobre są pampersy premium care w białej paczce. Są bardziej delikatne od zielonych a wiadomo ze na taka pupcie delikatna chce sie jak naj łagodniejsze rzeczy przykładać 😉
Oliwke to wiem ze bede stosowqc bambino, dzieci super po niej pachną sama też czasem jej używam łącznie z kremem bambino. No i napewno proszek jelp.
Co do mycia to nie mam pojęcia, siostra używała oilatum, emolium ale jej mały miał problemy ze skórka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to warto bedzie przetestowac te z biedronki 😁 ja w czerwcu rusze juz chyba zkupowaniem pampersow 😁 tylko musze sobie obliczyc ale sadze ze takie 2-5 kg to chyba przez caly miesiac sie ne zdzadza ? czy mi sie wydaje ile srednio na dziecko przybiera na wadze w 1 miesiacu zycia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...