Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂
Mixi rzeczywiście wesele nieudane. No ale nie wszyscy mają zmysł do organizacji imprez....
Sandro miłej zabawy 🙂
Emi oglądnęłam fimik i czasem zastanawiam się jak to się dzieje, że takie rzeczy są nagrywane? Kto to nagrywa? Czy ona specjalnie to nagrała bo ją kręci znęcanie się nad dziećmi czy to tylko jakaś prowokacja? Na pewno dzieci mieć nie powinna w zasięgu wzroku a co dopiero mówić o jej własnych..... ale takie rzeczy się zdarzają i to zdecydowanie za często 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja po udanych zakupach, koszyk używany za grosze kupiłam i trochę ciuszków 🙂
Co do filmiku to ja nie jestem w stanie nawet go do końca obejrzeć, ryczeć mi się chce i najchętniej to bym tej babie wpierdo.... 😠
Mixi to impreza ostra, wracaj już do swojego domku i łóżka i odpocznij po tych baletach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie z wami i też żegnam na cały dzień... od wczoraj cały czas jesteśmy na rozjazdach no i nie mam czasu nawet nadrobić tego co naskrobalłście...
Troszkę źle sie czuję... nie wiem czy to przez to jedzenie czy przez pogodę, ale trzeba to wytrzymać. Mój synuś coś sie zrobił strasznie nadpobudliwy 😮 rano w południe i wieczór daje mi nieźle popalić...
Teraz uciekam bo jadę z mężem do teściów...
miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj młoda miała gorączkę i ją nosiłam dużo na rękach a wieczorem już mnie brzuch bolał. i wnętrze pipki, tak jak ktoś pisał. dziś jak rano wstałam to też mnie bolała pipka, tzn wnętrze 😁 dziwne uczucie...
dziś byłam w pepco i zrobiliśmy małe zakupki. 3 body 3pack skarpet i koszulka wszystko niby 6-9 m ale wypadaja mniejsze. juto wrzucę foty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się laseczki niedzielnym popołudniem 😉 ja właśnie sciagnełam do domu po weekendowym wypadzie do siostry 🙂

pisałam wam w środę, że mojej kumpeli zaczęła się akcja porodowa... skończyło się w piątek o 13!! dziewczynę wymęczyli, dzieciaka też... najpierw cewnikowanie i oksytocyna na wywołanie, bo po terminie była, a dzidzius tętno słabe... troche pomogło i jak się ruszyło to dali jej znieczulenie, przy którym mało nie zeszła... oprócz słabego tętna malucha to i ją zaczęli tracić :/ więc szybko akcja cc!! na szczescie wszystko się dobrze skończyło, ale maluch nie taki maluch... 60cm i 4320g żywej wagi, a ona drobinka zawsze rozmiar 32 i zero bioder... debile chcieli, zeby naturalnie takiego klocka urodziła!! masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka a ja po szkole już w domku...mnie też niestety czeka cc z tego co wyczytalam w necie...to jest nazywane zespół Fallota...potocznie nazywany 😞 a ja dziś się nasmialam bylam w galerii malta i bylo fajnowo 🙂 🙂 🙂 bo z kumpela ktorej nie widzialam prawie 7 miesiecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalko nie czytaj za dużo w necie, bo tylko się nakręcisz. Niech Ci najpierw lekarz dokładnie określi nazwę tej choroby i wtedy się będziesz dowiadywać co i jak. Inaczej możesz znaleźć jakieś koszmarne choróbska, będziesz się stresować a okaże się, że to nic groźnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Inirtam nie zazdroszczę koleżance. Ale czy jej lekarz prowadzący ciążę nie dawał jej wskazań do CC? Czy ona się nie upominała o to żeby robić cc przy tak dużej wadze dziecka????


nic!! najlepsze jest to, że już w szpitalu z usg wyszło, że maluch ma 3800, potem przyszly jakies studentki i pomiarami ręcznymi(nie wiem, na czym dokladnie to polega) wyliczyły 4100, jednak nikt sobie z tego nic nie robił ;(
no dramat straszny, ale dziś już szczęśliwie do domu wracają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...