Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inirtam współczuję koleżance,pewnie skutecznie ją odstraszyli i pozostanie przy jednym maluszku. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło!!!
Ja właśnie dziś kupiłam taki koszyk za 5 funtów w idealnym stanie 🤪
A i drzemeczkę zaliczyłam 3 godzinną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane połóg trwa 6-8 tygodni a to raczej nie są 3 miesiące 😁 Z reguły chyba nie powinno się uprawiać seksu do czasu aż nie ustanie krwawienie i plamienie po porodzie. Dużo zależy też od nacięcia, od tego jak się rana goi no i od samopoczucia kobiety.
Seks przed samym porodem też nie jest jakoś specjalnie zabroniony, ale trzeba pamiętać, że stymulacja sutków powoduje wydzielanie się jakiegoś tam hormonu a on może powodować skurcze macicy. Do tego sperma ze względu na jej skład właściwości prowadzące do skracania albo zmiękczania się szyjki macicy. Najlepiej chyba ograniczyć współżycie od 34 do 38 tygodnia żeby nie urodzić za wcześnie a później już można szaleć 😁
Te kołyski są śliczniutkie i bardzo bardzo bym taką chciała, ale koniec końców kupiłam przecież okazyjnie łóżeczko i już nie będę niepotrzebnie pieniędzy wydawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam libido bez zmian, za to mój mężul chodzi napalony 24 godziny hahahaha mówi że to przez to że mi cycki urosły i taka piękna jestem w ciąży 😁 😁 😁
Aaaaa no i poczuł dziś wreszcie naszą Księżniczkę!!!! Ale on nie może przykładać ręki do mojego nagiego brzucha, bo zwykle ma ręce cieplejsze od mojego ciała i Mała chyba to wyczuwa bo się uspokaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeczytalam gdzies kiedys, ze po 1. trymestrze kobietom przewaznie wzrasta libido, no wiec sie ucieszylam, ze wszystko wroci do normy. A tu 21. tydzien i bez zmian...no moze jest troszke lepiej, bo i samopoczucie jest lepsze niz na poczatku, no ale srednio z tym seksem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Przeczytalam gdzies kiedys, ze po 1. trymestrze kobietom przewaznie wzrasta libido, no wiec sie ucieszylam, ze wszystko wroci do normy. A tu 21. tydzien i bez zmian...no moze jest troszke lepiej, bo i samopoczucie jest lepsze niz na poczatku, no ale srednio z tym seksem...


Karolka, ja mam taki sam problem... i też tak czytałam, a co gorsza mój M też czytał i w pierwszym trymestrze niecierpliwie czekał na drugi... a tu poza ponętnymi piersiami nic się nie zmieniło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
i szczerze wam powiem, ze zaczełam się zastanawiac nad poradą seksuologa 😞

myslisz, ze to cos pomoże??


nie wiem... jeśli miałabym wiecznie mieć jakieś wymówki albo specjalnie klasc się wczesniej spac, to mogłabym z tego skorzystać.... mam nadzieję, że to tylko przejsciowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas jest odwrotnie, ja mam ochotę i potrzeby wielkie a mój mąż trochę unika seksu bo mówi, ze boi się, że zrobi maleństwu krzywdę, więc muszę ja przejmować inicjatywę i paradować w seksi bieliźnie, żeby nie był w stanie się wykręcić hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...