Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mama mowi ze wracaja dzis z dzialki, mama umeczona i sie nie odzywa:
N: Babciu, a czemu nic nie mowisz?
M: Bo jestem bardzo zmeczona
N: A czemu zmeczona taka?
M: Bo caly dzien bylysmy na dworze...
N: zazenowana dosc mocno: To ja nie wiem kto bedzie ze mna gadal w takim razie 😉)

Po kim ona to ma? 🙂

po MAMUSI ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem dziewczyny 🙂 wiec u lekarza bylam 4 godziny...weszlam dopiero o 17:30 potem mała zasnęła..i lekarz kazał zjeść słodkie 😁 no i potem weszlam o 18:50 i do 19:40 mnie trzymał....wiec wada serca nie jest groźna,ale jeszcze chce mnie wysłać do kardiologa dzięcego i po porodzie dalsze leczenie małej u kardiologa i stwierdzi czy operacja odrazu po porodzie czy jakos spozniej...eh dziewczyny już dzisiaj Was nie czytam....jestem zmęczona jak nigdy 😮 😮 hehe ale wiadomość i 3 lekarz potwierdził na 100000000000000000000000000000000% dziewczynke 😁 😁 😁 😁 😁

dobranoc:*
dzieki dziewuszki za spotkanie było bardzo miło z Wami 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka TAK 😁 😁 😁 jednak moj przyszly mąż jest kochany 😁 😁 ale co z tego jak mi sie nie chce...nie no ide się polozyc....nie wytrzymuje.....a jadlam ten deser dlatego,że obżarłam się tymi bułkami i pastą łososiową 😁 i to dlatego.....dobra ide

pa do jutra laski 🙂 jutro wstawie to zdjecie 🙂 jakies.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry spiochy 😉

Wvczoraj wleciala mi wielka oblesna mucha i dopiero dzisiaj z rana udalo mi sie z nia zrobic porzadek 😉)

Dzisiaj wrzucilam sobie w suwaczek date porodu i zostalo mi tylko badz az 125 dni 😁D
Jeszcz troche i spadniemy na liczbe dwucyforwa do oliczania 🙂)

Doti chyba najwczesniej ma termin?? jak dobrze pamietam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczątka- u mnie niestety nieciekawie. Po czwartkowej wizycie wylądowałam w szpitalu- niestety szyjka macicy się skraca- ponad to wykryli cukrzycę, Wczoraj musiałam wyjść ze szpitala bo miałam dwa ostatnie egzaminy na uczelni, których nie mogłam zawalić. Podejrzewam, że teraz szpital będzie dmoim drugim domem- tak przynajmniej powiedział ordynator 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję Małgosia,a tu jeszcze tyle tygodni przed tobą.No ale dzidzia najważniejsza i jak trzeba to trzeba.Zaopatrz się w jakieś książki krzyżówki i może laptopa żebyś miała z nami kontakt 😉
Trzymamy kciuki żeby było dobrze!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...