Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aisza to już nie mieli jej gdzie położyć,straszne to ale na ciebie i twoje samopoczucie nie wpływa za dobrze.
Ja to zawsze ryczę jak mi ktoś powie że poronił bo dla mnie to nie do wyobrażenia jest,co trzeba przeżywać tym bardziej jak się chciało i starało o dzidziusia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... zabrałam mojego Synala na wieczór na polko i mam nadzieję, że grabienie trawy tak go zmęczyło, że przynajmniej spać będzie grzecznie.... Wcześniej wyszliśmy kawałeczek przed M jak wracał z pola od ciotki, wprosiliśmy się na wóz i Mateusz u M na kolanach "kierował" lejcami. Jak auto przed nami wyjeżdżało z bramy to próbował zrobić "prrrr" co wyglądało komicznie, bo język na brodę wysuwał i cały się opluł 😁 Na kolacje pożarł miseczkę czereśni i kilka truskawek.....
Córunia boksuje mnie po brzuchu. Ułożona jest główką w dół, więc zakładam że rączki ćwiczy hehehe Nogami tylko czasem wpycha się pod żebra, ale to baaaardzo rzadko. Ciągle czuję uderzenia na dole z lewej strony.

Aisza współczuję przeżyć 😞

Sandro mimo wyposażenia uważaj na siebie i na Dzidzię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti ja mam tak samo zawsze z lewej ale czasami to czuje ja i po prawej i na środku i to nie na dole tylko na wysokości pępka,a jak leże na prawym boku to mnie łupie z aż boku brzucha i ręki nie kładę,bo się boje że ja bede dusić...a ja muffinki zrobie jutro rano by cos zostało,a teraz na kolacyjke pomidorek w kosteczkę z jogurtem naturalnym i na deserek wędzona ćwiartka z kurczka:P uwielbiam 😁
Emaleth robiłaś muffinki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...