Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emaleth ja troche pozmienialam moj przepis...wyszly smaczne,ale nie mam tej foremki do mufiinek i zrobilam w papierkach muffinkowych ale na blaszce i troche sie porezlewalo...a ja wlasnie wrocilam od kumpeli i tez zaraz ide spac....caly dzien w domku w sumie mnie nie bylo 🙂 ale sobie uzylam....a od jutra z moim kochanym we Wrzesni jupi 🙃 🙃

to dobranoc dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek 😉

Aisza... trzymam w takim razie kciuki, żeby już jutro rano pielęgniara z termometrem nie musiała Cię budzic, co najwyżej M na jakieś pyszne śniadanko 😉

Iza, mój od wieczora jakiś taki bardziej ruchliwy niż zwykle... na szczęście nie jest to w moim przypadku takie dokuczliwe jeszcze 🙂

Wczoraj, pisałam to chrzanione sprawozdanie... zrobiłam sobie przerwę, to M od razu do kompa usiadł... i co? i cholera jasna zalał go colą!! 😮 😮 😠 no co byłam zła na niego... suszyliśmy go suszarką i zostawiliśmy na noc do wyschnięcia.. żadnej kopii zapasowej na mailu czy pen drivie nie zrobiłam 😞 ale jak widać działa, ufff 🙂


Emilia1991r napisał(a):
wiecie co ostatnio cos rozmyslam i mam wrazenie ze jednak Bianka ma fifola 😮 duzo osob mi mowi ze wygladam jak na chlopca 😮 co ja zrobie z tymi ubrankami rozowymi co tyle mnie kosztowaly 😮 mam stresa 🥴


Emi, już jednej Blance fifol wyrósł!! wystarczy tych przygód na naszym forum 😉 i tak dobrze, ze ujawnił się dość wcześnie, gorzej, gdybym dowiedziała się przy porodzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ja po wczorajsztch gościach zmęczona , ale szczęśliwa bo się dogadaliśmy i w tym tygodniu jedziemy odebrać łóżeczko z karuzelą i pościelą i ciuszki co prawda większe , ale zawsze to coś 😜
Powiem Wam,że wraz z tym trzecim trymestrem przyszło straszne zmęczenie i jakaś taka słaba jestem.
Energia nadal jest gorzej z realizacją zaraz sapie jak pies . 😞
Ale nie ma się co dziwić w końcu już końcówka i nikt nie mówił ,że będzie łatwo 🙂
Obrzarłam się wczoraj jakbym z miesiąc nie jadła i torta dwa kawałki pochłonełam i jeszcze na dzisiaj został mmmmniam.
Dzisiaj siedzę w domku i ładuję akumulatory może mi się to uda 🙂
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja!!!
Nie wiem jak to jest ale moje dziecko im później zaśnie tym wcześniej się budzi,jeszcze M z pracy wrócił wpakował się do wyrka no i trzeba było wstawać 😜
Powodzenia na glukozie dziewczyny i na prenatalnym Tusia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
mixi ja czuje ze mam wlasnie teraz duzo wiecej energi niz przez dwa trymestry 🙂 oczywiscie juz wstałam bo to moje dziecko mnie zaczelo kopac i to nie leciutko tylko ostre kopniaki 😁 ale tylko patrzyłam na brzuch jak mi wypycha:P tak mi sie wydaje przez te nie normalne sny w nocy....widzialam w nich mojego byłego i jakiegos goscia...ja pitole co za sny 😮 😮 ale kopniaczki uczucie nie no jest nie do opisania 😁 😁
Tusia i Karolka smacznej glukozy i potem rzodkieweczek u Sandry 🙂 🙂 ide cos wszamac i sie ubrac bo Bartek kolo 12 po mnie przyjedzie juz w koncu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po tej pobudce o 5 jestem bardziej wypoczęta niż jak budzę się w późniejszych godzinach 😁

podobno aktywność dziecka po porodzie jest bardzo podobna jak było przez 9mc w brzuchu...
więc od jakiegoś czasu mój mały jest rozbrykany o świcie, popołudniu i jak idę spać... i to się dzień w dzień powtarza... ciekawe jak będzie po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
nie strasz... ja mam wrazenie, ze mój śpi tylko przez chwilę w ciągu dnia 🤪


mój też cały czas w ciągu dnia daje o sobie znać... tylko o danych porach tak solidnie że czasami wytrzymać się nie da i mnie wkurza 😁 cały brzuch dygota itd... 😁 i te intensywniejsze ruchy przypadają na świt, popołudniu, i pod wieczór 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Oki, biore sie bo zaraz sie okaze, ze laski juz jada a ja mam jeszcze sporo do zalatwienia 🙂) a siedze w pizamie przed kompem 😁D


dziewczyny na pewno zrozumieją to że na brzuszku siedziałaś zamiast sprzątać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...