Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
a mi sie znow rude marza, ale tez za duzo z nimi roboty...co miesiac najpierw odrosty dekoloryzatorem a pozniej na calosc ruda farba, chyba szkoda wlosow - jak bedzie dzidzia to chyba nie bede miala sil i czasu, zeby pol dnia spedzic w lazience...
Emi mi sie czarne tez podobaja, ale nie podobaja mi sie pozniej odrosty, mialam kiedys ciemny braz na glowie, prawie jak czarny i mimo, ze swoje mam ciemne brazowe, to jak odrastaly to wygladalo jakbym lysiala 😮

a mi znowu ta czerwien sie szybko spiera wiec i tak na jedno wychodzi teraz juz mam tak ochydnie wyblaknete ze szok a czorne mi sie zawsze trzymaly moze trzasne sobie na poczatek jakis braz musze to przemyslec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandra na kiedy masz w planach skorzecin 😁
inirtam to tak jak u mnie ryby nie rusza ale miesko co na obiad jest zawsze jem 😁 chyba ze jest to watrobka albo mielone 🤢 ale za to owocow podjadam dosc duzo i jogurty pije ja nawet mleka nie pije jak juz to dan mleko czekoladowe albo te z mullera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zalałam klawiaturę w laptopie popoludniu i do tej pory nie działa :/ mąż poodkrecal go calego i zostawiliśmy żeby sobie schnal oby jutro zadziałał.
W dodatku moj tel sie wiesza na tej stronie.
Jakieś pechowe dni nastały. Masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
I najlepiej Inirtam... ja chcialam sobie HB podniesc dieta, ale jak mi sie slabo zaczelo robic to kupilam te zelazo. Tymbardziej, ze to nosnik tlenu.


no jak masz hemoglobine 6, to trzeba się trochę wspomóc 😉 ja mam 12,2 i jak na mnie to jest rewelacyjny wynik, bo zawsze miałam niską, tak w granicach 10,5... jak osiągnęłam poziom 11, to wszyscy w gore skakali.... z tym, że ja wyczynowo uprawiałam sport i wówczas powinnam ją mieć na poziomie 13-15...szprycowali mnie różnymi rzeczami, również zastrzykami i nic... odkąd nie trenuję, a to już będzie z 10 lat, nie ma możliwości, żeby mnie ktoś do mięcha zmusił czy do tabletek (do tego, to ja ostatnia...sukces, że folik bralam regularnie, ale to rozwój dzidziusia mnie motywowal 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...