Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka84 napisał(a):
dzis mam na obiad wątróbkę 😜 no to troche zelaza wleci 😁

fuuuuuj ja fileta w sosie z ryzem ale zaopatrzylam sie w kiwi

A ja nie wiem co dzisiaj zrobię na obiad :P jakoś zbytnio pomysłu nie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi i nic Ci lekarz nie powiedział że masz 15kg w przód? Moja by mnie chyba zabiła.
Byłam na mieście, widziałam piękny wózek, z daleka od razu wiedziałam ,że to Roan Marita. Ale jest duży, ma naprawdę dużą i szeroką gondolę,był cały w kolorze jakby takim miętowym.Nie mogę nigdzie na necie tego koloru znaleźć 😞 Mi się właśnie takie typy wózków podobają.Jednak zostanę przy Maricie lub Ballerinie,ale będę zmuszona jechać pewnie do Poznania lub Swarzędza,by na \"żywo\" oglądnąć,choć pewnie nie mają wszystkich odcieni na stanie, a nieraz kolor widziany w necie jest inny niż na żywo i boję się tego.
Tak sobie myślałam, wiem że niektóre z Was mają do siebie numery telefonów,ale fajnie byłoby gdybyśmy wszystkie miały choć jeden lub dwa numery do którejś z wrześniówek, w razie gdy pójdziemy rodzić to można posłać eskę i wtedy któraś z Was przekazałaby na forum tą wiadomość o narodzinach, płci, wadze itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Emi i nic Ci lekarz nie powiedział że masz 15kg w przód? Moja by mnie chyba zabiła.
Byłam na mieście, widziałam piękny wózek, z daleka od razu wiedziałam ,że to Roan Marita. Ale jest duży, ma naprawdę dużą i szeroką gondolę,był cały w kolorze jakby takim miętowym.Nie mogę nigdzie na necie tego koloru znaleźć 😞 Mi się właśnie takie typy wózków podobaj.Jednak zostanę przy Maricie lub Ballerinie,ale będę zmuszona jechać pewnie do Poznania lub Swarzędza,by na \"żywo\" oglądnąć,choć pewnie nie mają wszystkich odcieni na stanie, a nieraz kolor widziany w necie jest inny niż na żywo i boję się tego.
Tak sobie myślałam, wiem że niektóre z Was mają do siebie numery telefonów,ale fajnie byłoby gdybyśmy wszystkie miały choć jeden lub dwa numery do którejś z wrześniówek, w razie gdy pójdziemy rodzić to można posłać eskę i wtedy któraś z Was przekazałaby na forum tą wiadomość o narodzinach, płci, wadze itp.

Mi sie tez Roan Marita podoba, ale jest strasznie duzy. W sklepie sie na niego napalalam. Podobno ma duzo minusow, troche sie o nim na necie naczytalam, ze skrzypi, jest ciezki, nie ma skretnych kólek, ze te kolka sie ciezko sciaga, i cos tam jeszze ludzie pisali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
Emi i nic Ci lekarz nie powiedział że masz 15kg w przód? Moja by mnie chyba zabiła.
Byłam na mieście, widziałam piękny wózek, z daleka od razu wiedziałam ,że to Roan Marita. Ale jest duży, ma naprawdę dużą i szeroką gondolę,był cały w kolorze jakby takim miętowym.Nie mogę nigdzie na necie tego koloru znaleźć 😞 Mi się właśnie takie typy wózków podobaj.Jednak zostanę przy Maricie lub Ballerinie,ale będę zmuszona jechać pewnie do Poznania lub Swarzędza,by na \"żywo\" oglądnąć,choć pewnie nie mają wszystkich odcieni na stanie, a nieraz kolor widziany w necie jest inny niż na żywo i boję się tego.
Tak sobie myślałam, wiem że niektóre z Was mają do siebie numery telefonów,ale fajnie byłoby gdybyśmy wszystkie miały choć jeden lub dwa numery do którejś z wrześniówek, w razie gdy pójdziemy rodzić to można posłać eskę i wtedy któraś z Was przekazałaby na forum tą wiadomość o narodzinach, płci, wadze itp.

Mi sie tez Roan Marita podoba, ale jest strasznie duzy. W sklepie sie na niego napalalam. Podobno ma duzo minusow, troche sie o nim na necie naczytalam, ze skrzypi, nie ma skretnych kólek, ze te kolka sie ciezko sciaga, i cos tam jeszze ludzie pisali...


Ja czytałam,że budka podobno trzeszczy jak się ją opuszcza lub podnosi, a ciężki na pewno jest , skoro jest taki duży.Ja właśnie nie chcę skrętnych kółek bo mi się wózki z nimi nie podobają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny !
ja dzisiaj mam dzień pełen wrażeń jak to na 13 w piątek przystało 😮 rano poszłam oddać krew i mocz, jakaś stażystka była i 3 razy próbowała mi pobrać aż w końcu się wkurzyłam i poprosiłam normalną pielęgniarkę żeby mi pobrała bo zaczęło mi się słabo robić 🤨
no i później pojechałam do dentysty... rozbabrał mi całego zęba że do tej pory czuje pulsowanie... założył po raz trzeci lekarstwo i powiedział że w poniedziałek mam się zgłosić i wtedy będzie wiadome czy usuwamy zęba czy da się go jakoś uratować...
dzień pełen bólu 😞
z tego wszystkiego poszłam się położyć i dopiero teraz się obudziłam... ale czuje się strasznie zmięta 😞
w dodatku mały strasznie się wierci jakby czuł że jest mi źle... bo aż tak nigdy się nie rzucał po całym brzuchu... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
A ja jestem ciekawa jaki wózek ja będę mieć... Bo mama M nie wysłała ani żadnego zdjęcia ani nie powiedziała jaki kolor, nawet nie wiem jaka firma, więc po części jestem lekko przerażona... 🤨

jak by mi tesciowa wybierala to tez bym byla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka mi się też ten wózek podobał - koleżanka go ma i jest zachwycona, wozi w nim już drugie dziecko. ale u nas odpadł z tego samego powodu co u Karoli - za duży po złożeniu i nie mieścił się w bagażniku. gdyby nie to pewnie byśmy się zdecydowali na niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
A ja jestem ciekawa jaki wózek ja będę mieć... Bo mama M nie wysłała ani żadnego zdjęcia ani nie powiedziała jaki kolor, nawet nie wiem jaka firma, więc po części jestem lekko przerażona... 🤨

jak by mi tesciowa wybierala to tez bym byla 😁

Hahaha w nadzieji trzyma mnie jeszcze to, że za tydzień z nim przyjedzie i jak będzie jechać do siebie to przyjadę dopiero i go zobaczę 😁 a poza tym jeszcze wózka znajomym nie oddaliśmy więc zobaczymy czy spodoba mi się bardziej od tego pożyczonego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
Pestka mi się też ten wózek podobał - koleżanka go ma i jest zachwycona, wozi w nim już drugie dziecko. ale u nas odpadł z tego samego powodu co u Karoli - za duży po złożeniu i nie mieścił się w bagażniku. gdyby nie to pewnie byśmy się zdecydowali na niego

Ja też wolę mniejszy wózek chociaż Roan Marita bardzo mi się podoba. M miał samochód w combi, więc nie byłoby problemu ale wjechał w ścianę na parkingu i sprzedał... 🤨 teraz ma Sejkola więc miejsca nie za dużo na większy wózek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
buffy85 napisał(a):
Pestka mi się też ten wózek podobał - koleżanka go ma i jest zachwycona, wozi w nim już drugie dziecko. ale u nas odpadł z tego samego powodu co u Karoli - za duży po złożeniu i nie mieścił się w bagażniku. gdyby nie to pewnie byśmy się zdecydowali na niego

Ja też wolę mniejszy wózek chociaż Roan Marita bardzo mi się podoba. M miał samochód w combi, więc nie byłoby problemu ale wjechał w ścianę na parkingu i sprzedał... 🤨 teraz ma Sejkola więc miejsca nie za dużo na większy wózek...


my mamy yarisa i niestety bagażnik malutki 😞
no a Marita miała jeszcze ten plus jest mega dużo kolorów do wyboru 🙂

ciekawe co Ci ta teściowa przywiezie za wózek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
widze ze temat o wozkach sie kreci, my kupilismy taki ;
http://www.wozki-mikado.pl/mikado-ox-ford.html
i tak samochodu poki co nie mamy wiec z tym problemu nie ma :p

Ładny 🙂 ale mnie osobiście jakoś się 3-kołowe nie podobają. Ale wiadomo - każdy ma inny gust 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja juz w domku , odebrałam wózek i kupiłam jeszcze pare drobiazgów 🙂
Zostało mi tylko do kupienia : podgrzewacz do butelek i termoopakowanie .
No i oczywiście muszę się wziąść za siebie.
Mam pytanko czy macie może dobrego sprzedawce na allegro , bo chcę kupić koszule do szpitala i te wszystkie higieniczne rzeczy ?
Teraz czas się wziąść za pranie rzeczy i układanie w szafie , a sił coraz mniej 🥴
Widziałam ,że pisałyście o anemi , powiedzcie czy macie jakieś konkretne objawy przy anemi ,czy uda się to wyczuć w organizmie?
Bo ja już od dwóch miesięcy nie miałam robionych badań i się troszeczkę zaczełam martwić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Hej ja juz w domku , odebrałam wózek i kupiłam jeszcze pare drobiazgów 🙂
Zostało mi tylko do kupienia : podgrzewacz do butelek i termoopakowanie .
No i oczywiście muszę się wziąść za siebie.
Mam pytanko czy macie może dobrego sprzedawce na allegro , bo chcę kupić koszule do szpitala i te wszystkie higieniczne rzeczy ?
Teraz czas się wziąść za pranie rzeczy i układanie w szafie , a sił coraz mniej 🥴
Widziałam ,że pisałyście o anemi , powiedzcie czy macie jakieś konkretne objawy przy anemi ,czy uda się to wyczuć w organizmie?
Bo ja już od dwóch miesięcy nie miałam robionych badań i się troszeczkę zaczełam martwić 🤔

ja sie czulam wspaniale i nadal sie tak czuje nic mnie nie boli poza zmeczeniem nic nie dolega po wynikach wyszlo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie lubie wozkow co maja z tylu kola wielkie a z przodu takie maluskie ze ich nie widac albo w ogole wozki o malych kolach a tu w UK wiekszosc mamus ma takie wozki albo te wielkie travel system graco one to sa ogromne 😮, a ten nam przypadl do gustu no i jest 3w1 takze go chapnelismy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...