Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do pielęgnacji pępka, to w szkole rodzenia położna mówiła, że najnowsze zalecenia są takie, żeby nie przemywać spirytusem, jeśli nic się z tym pępkiem nie dzieje, tylko wietrzyć, a przy kąpieli delikatnie go obmywać wodą i wysuszyć
octanisept chwaliła jako dobry środek, ale mówiła, żeby kupić i użyć dopiero jak z pępuszkiem coś się zadzieje,np. nie będzie się goił albo zacznie nieładnie pachnieć itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, Ty to jesteś taka diablica wcielona 😁 😁 😁 Mąż chyba jest zachwycony? 😁 Fajnie masz, że tak możecie sobie poszaleć. Ja czasem mam wrażenie, że mi pewne części ciała się zrosną i zarosną pajęczyną zanim zaczniemy z moim M znowu korzystać z ich uroków 😜 Bo po cesarce to też będzie pewien techniczny problem... 😮 No ale dla chcącego nic trudnego jak to się mówi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja po wizycie u gin .Wszystko ok mała odwrócona główką w dół oczekuje na wyjście 🙂
Szyjka długa na 2 cm. zamknięta.
Wizyte następną mam za 4 tygodnie ,a jakby co to do szpitala 🙂
Zrobiła mi posiew z pochwy i odbytu na bakterie i dostałam skierowanie na krew i mocz .
Przez 5 tygodni przytyło mi się 1,6 kg więc nie tak dużo zwarzywszy na śmieciowe jedzenie które jadłam na wczasach ,niemówiąc o gofrach mmmmmmm. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kochane, żeby tylko M chciał korzystać z tego mojego podwyższonego libido... Dziś już tylko odpoczynek zwłaszcza że M na nocki będzie chodził więc go przez tydzień prawie widzieć nie będę.
Deira teoretycznie nie powinniśmy tak szaleć przy mojej miękkiej szyjce z rozwarciem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
co do stanika ja stawiam na zwykly bez fiszbin jakos przezyje i tak nie mam zamaru karmic pierscia zbyt dlugo to raz dwa ktoras wspominala ze te z fiszbinami znieksztalcaja biust 😮
poza tym mam do kupienia sporo innych rzeczy
koszule podklady majtki muszle laktacyjnetantum rosa podobno sie przydaje pokrowce na przwijak przescieradlo koldre posciel jeszcze z 5 tetrowych pieluch i kilka flanelowych jeszcze jeden recznik dla malej z kapturem wanienke odiwedzic apteke i kupic sol morska do noska syropek podklady pampersy mam 4 paczki chusteczek do pupy zastanawiam sie czy kupic jeszcze kilka jak myslicie?? tak wiec sporo jeszcze mam do kupienia i to nie wszystko 😮

a wiecie cos na temat czegos takiego do pepuszka jak octenisept ? tez sie podobno przydaje


U nas w SR polecali Octenisept,to samo położna.....więc kupiłam.Nadaje się zarówno do odkażania razy po nacięciu,jak i do pielęgnacji pępuszka maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Oj Kochane, żeby tylko M chciał korzystać z tego mojego podwyższonego libido... Dziś już tylko odpoczynek zwłaszcza że M na nocki będzie chodził więc go przez tydzień prawie widzieć nie będę.
Deira teoretycznie nie powinniśmy tak szaleć przy mojej miękkiej szyjce z rozwarciem :P


Jeśli nic się nie stało, to najważniejsze 🙂 Byleby do 37 tc, potem można już oczekiwać ze spokojem konsekwencji małych szaleństw 😜

Emilia a co miałoby się stać, jeśli nie ma przeciwskazań lekarskich? W jeszcze jedną ciążę raczej nie zajdziesz, hihi 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
deira kiedys cos slyszalam ze sperma ma w sobie jakies zw.chem ktore nie sprzyjaja dziecku 😮


No ale przy prawidłowej ciązy (zamknięta szyjka itd), wydaje mi się, że dziecku raczej nic nie grozi. Ja wiem, że są kobiety uczulone na białko ze spermy, ale to bardziej objawia się wysypką, jeśli jakaś jej ilość znajdzie się na skórze kobiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
deira kiedys cos slyszalam ze sperma ma w sobie jakies zw.chem ktore nie sprzyjaja dziecku 😮


No ale przy prawidłowej ciązy (zamknięta szyjka itd), wydaje mi się, że dziecku raczej nic nie grozi. Ja wiem, że są kobiety uczulone na białko ze spermy, ale to bardziej objawia się wysypką, jeśli jakaś jej ilość znajdzie się na skórze kobiety.

a tego to juz nie wiedzialam czyli nie powinna zaszkodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Doti: diablico 🙂.U nas posucha,(lekarz zakazał),ale nadrobimy kiedyś 🙂


Mamusiak, łączę się w bólu 😉 U nas też celibat absolutny od początku ciąży 😞 Nawet nie próbujemy się pomiziać bardziej jednoznacznie, bo mogą nam hamulce puścić a wolałabym uniknąć przedwczesnych skurczy macicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Emi, skad ty zes to wziela 🙂)

Dokladnie moge przyspieszyc porod, ale ogolnie jest prostoglandyn tak malo, ze w zdrowej ciazy nic sie dziac nie powinno...
Dziecko mnie skulo kajdankami ;//

sandra nie pamietam juz czy w tv ogladalam czy ktos mi to mowil nie mam pojecia 😁
widzisz trzeba bylo nie zadzierac z Nadia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
dziewczyny a u mnie przeciwskazan do seksu nie ma, ale za to checi brak 🤨


Karolka, chęci wcześniej czy później wrócą 🙂 A wtedy nadrobicie zaległości 😁 U mnie jest odwrotnie - chęci są, i to jakie, ale zakaz postawiony... I gdzie tu sprawiedliwość? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
karolka84 napisał(a):
dziewczyny a u mnie przeciwskazan do seksu nie ma, ale za to checi brak 🤨


Karolka, chęci wcześniej czy później wrócą 🙂 A wtedy nadrobicie zaległości 😁 U mnie jest odwrotnie - chęci są, i to jakie, ale zakaz postawiony... I gdzie tu sprawiedliwość? 😜

checi to mialy niby wrocic po I trymestrze, w II bylo troszke lepiej, ale w III to juz nie ma opcji 🤨 co najwyzej pieszczoty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Doti: diablico 🙂.U nas posucha,(lekarz zakazał),ale nadrobimy kiedyś 🙂


Mamusiak, łączę się w bólu 😉 U nas też celibat absolutny od początku ciąży 😞 Nawet nie próbujemy się pomiziać bardziej jednoznacznie, bo mogą nam hamulce puścić a wolałabym uniknąć przedwczesnych skurczy macicy 😁


Ooooo,to miło że nie jestem "słomianą wdową" na tym forum.........ale spoko,spoko......nadrobimy z nawiązką i może spotkamy się na kolejnym wątku 2013,albo 2014 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...