Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie po Nadii zapowiadal ze tyle bedzie pil, ze to ze tamto 🙂) I chyba z nikim suma sumarum sie nie napil, a okazji wiele bylo,bo az tydzien w szitalu bylysmy.. wiec teraz przy drugim to juz wogole nie bedzie opcji..
Bo do pracy bedzie chodzil normalnie , no i dzieckiem w domu trzeba sie zajac...odwiezc i przywiezc z przedszkola... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurna, naczytałam się jak idiotka w necie jakichś mądrości o bólu wątroby w ciąży i znowu zaczynam schizować 😮 I zaczęłam oczywiście przypisywać sobie wszystkie możliwe objawy jakichś dziwnych schorzeń 🤢
Idę też już spać, bo jeszcze coś znowu znajdę w necie 😜

Sandra, ja jutro też mam wizytę u gina, Na 14.30 i przyznam, że lekko się stresuję, choćby tym bólem w okolicach wątroby i wynikami krwi, któych jeszcze nie znam. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Musi być ok 🙂

Dobrej nocki, dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Ledwo na oczy patrzę bo noc ciężka przez te bóle...do tego synuś o 5 rano przyszedł i mówi "mamo robię się strasznie głodny! przynieś mi płateczki w dużej misce z mlekiem" No i trzeba było się ruszyć....
Dziewczynki trzymam mocno kciuki za wszystkie wizyty! Na pewno będzie dobrze wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!!

ja wczoraj specjalnie się przeciągnęłam do północy z nadzieją, że dłużej dziś pośpię... a tu dupa, od godziny juz nie śpie... jednak nic tak nie przyspiesza metabolizmu, jak trema przed wizytą 😜 hehe 😜 😁
już wczoraj wieczorem zaczynałam trochę schizować, dziś od rana nie myślę o niczym innym... zrobiłam sobię listę "dolegliwości" i pytań do ginki, co by o wszystkim pamiętać... tylko, że ta wizyta dopiero o 16... muszę wyleźć z domu, żeby czas szybciej zleciał... M jeszcze śpi, więc pewnie zaraz oblecę do lidla, biedry i pewnie jeszcze gdzies... bo w lodówce światło i lód 😜

Sandra, współczuję tej osy... mnie kiedyś, podczas jazdy rowerem, pszczoła w usta użądliła i to od wewnętrznej strony 😮 szczęscie, że jej nie połknęłam... ale angelina była ze mnie przez dwa dni 😁 hehe

Deira nie czytaj tych wszystkich internetowych mądrości, bo oszalejesz z obawy, że to to czy tamto 😜 zapewne dzidziuś Ci jakoś taka się ułożył, że czujesz ten dyskomfort czy ból "okołowątrobowy" 😉 na pewna powodów do zmartwien brak 😉

Isa ja to swojemu zapowiedziałam, żeby wybił sobie z głowy jakieś pępkowe... przez całą moją ciąże sobie dobrze hula, bo wie, że zawsze po niego pojade, przywiozę... niech sobie nie myśli, że ja będę w szpitalu sama, a on w najlepsze będzie się bawił... to jest taki zabawny koleś, że na zastępstwo za siebie mógłby mi swoją mamusię do szpitala przysłać, ale tego rozwiązania to bym mu nie wybaczyła... ani jej ani mi nie byłoby to na rękę 😜 hehe stwierdził, że w takim razie tydzien później coś zrobi dla kumpli 😁 😁 😁 w naszym 37 metrowym mieszkaniu, hahaha...
narzeczony mojej kumpeli zarzekal się, że musi być pępkowe dopóki nie spędził z nią dwóch dni na porodówce, jak obuchem w łeb zadziałało... odechciało mu się na dobre 🙂

Pauleczka a z racji tej krótszej nogi, to Ty nie masz przypadkiem skoliozy? tylko jeszcze pytanie, czy noga faktycznie jest krótsza, czy tylko rzekomo, z racji skrzywienia miednicy.. różnica polega na tym, że albo skolioza jest efektem krótszej nogi albo rzekomo krótsza noga efektem skoliozy... w każdym razie po ciąży idź do dobrego specjalisty i zajmij się tym, bo to może być poważne w skutkach w przyszłości...
Doti przy jednym centymetrze to też pewnie skrzywienie boczne... a te promieniujące bóle od kregosłupa, to może ucisk na nerw w wyniku skrzywienia... tudzież rwa... no chyba, że dokucza Ci reumatyzm... najlepsze są ćwiczenia w wodzie, pływanie na plecach, na boku... jest jeszcze jedna bardzo ważna zasada przy wzmacnianiu mm grzbietu, trzeba pamiętać o wzmacnianiu brzucha i przede wszystkim zacząć od odpowiedniego rozciągnięcia mm przykurczonych, też jakiś ortopeda czy rehabilitant powinien Ci pomóc, przygotować ćwiczenia czy coś..

na pewno nie może tego tak zostawić... wiem, że przy dzieciach nie myśli się o tym i jak jest dobrze, to po co w ogóle się tym zajmować, ale za parę lat (oczywiście nie życzę Wam tego) bóle będą się nasilać, a ze skoliozami żartów nie ma, bo wpływają nie tylko na układ kostno-mięśniowy, ale też krwionośny, oddechowy, nerwowy... i niosą poważne konsekwencje...

to się pomądrzyłam 😜 😎 😁 😁 😁 ale to w trosce o Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
a my dziś zaczynamy 36tc, czy jak kto woli, 9 miesiąc 😜 😁 i zostało równo 5 tygodni 😮


no dokładnie to samo wczoraj mężowi mówiłam, że od dziś 9 m-c 🤪 🤪
więc ma być gotowy bo teraz to nie znamy dnia ani godziny...
muszę torbę do szpitala uszykować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂 wstalam sobie przed 8 😁 a noc koszmarna mialam takie bole brzucha skurcze czy co ze nie wiem piszczalam doslownie jak sie przewracalam myslalam juz ze rodze 😮 nale melduje sie 2w1 ide zaraz odebrac wyniki do banku na chwilke pozniej zus i lekarz zobaczymy jak sytuacja wyglada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Mnie wczoraj w nocy i rano bolał brzuch jak na miesiączkę, czy tak objawiają się skurcze przepowiadające?? Powiedzcie mi bo nie wiem, a do lekarza za tydzień idę dopiero.
Wszystkie ubranka już wyprane, zostało tylko wyprasować.
Mąż w tym tygodniu będzie rozkładał łóżeczko,więc już wszystko prawie gotowe 🙂
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Emi,ja Cie nie mam chyba w znajomych.. bo nigdy nie widze Twoiich fotek...

Mnie tez czysci od rana ;//


mnie wreszcie 🙂 więc się cieszę ☺️ 😁

ale ja to jednak głupek jestem... do tej pory nawet w wyszukiwarkę nie wpisywałam hasła "hipotrofia płodowa", żeby sie nie nakręcać niepotrzebnie... a dziś, jak juz wizyta niebawem, to mi się zachciało... człowiek to jednak z nudów głupoty robi :/ :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, najczesciej tak jest. ale jesli te bole sa dlugotrwale i nasilajace sie nalezy skonsultowac je z gineklogiem,bo moga tez prowadzzic do porodu przedwczesnego...

Ja do kapieli nic nie kupuje, tylko zel z szamponem i balsam po kapieli... i zaryzykowalam i wzielam z jakiejsc firmy co nie znam.. zobaczymy czy sie sprawdzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...