Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
melduje sie 2w1 😁 bylam na zakupach z M pozniej z babcia i tak mi zlecial czas ze szok 😮
pestka tez bym sie niezle wkurw*** a moze i nawet sie wkur*** po jutrzejszej wizycie no nic NIkusi sie nie spieszy tak jak i mojej malej nie chca nas ogladac jeszcze.
Zastanawia mnie to samo co Ciebie czy dostane oxy jak sie wstawie do szpitala w srode mam rozwarcie 1.5 cm ciekawe czy doczekam sie tulenia malej do konca tygodnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi byłam przerażona jak zobaczyłam, ile ze mnie wyleciało 😮 Oczywiście telefon do swojego gina a on na to, że jest ok, nie mam się czym martwic i jeśli do jutra krwawienie nie ustąpi to do szpitala. A jeśli ustąpi to czw/piątek jak napisał w skierowaniu...
Choć oboje mamy nadzieję, ze do tego czasu się rozpakuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pestka nic innego nam nie zostalo 😮 oby nas male zaskoczyly 😁
doti teraz ty sie mozesz posmiac z nas 😜 😜 😜
wkurwil mnie M ze mam ochote go uderzyc mielismy jechac do tesco po woda sie skonczyla i cos na kolacje kupic bo nie ma nic poza jogurtami a on mi oznajmia ze nie wie za ile wroci wiec jak sie zaraz wkurwie juz do reszty to sie ubiore i pojde sama po ta zgrzewke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
A ze mnie się śmialiście jak chciałam rodzić 😜 przynajmniej fałszywych alarmów nie macie....

Ale ja już po terminie, a wiesz jak to jest po terminie....
Do terminu byłam spokojna 🙂
Nastawiłam się na to co mi powiedziała ostatnim razem,że do 8 września urodzę, a tu masz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam weny pisac... 🙂)

Pestka, nie powiedziane, ze sie nie ruszy nic. Ja tez nie mialam rozwarcia ani nic z Nadia, a po oxy skurcze w kosmos 😉)
U nas w szpitalu dwa razy probuja z oksytocyna, jak nic sie nie ruszy , nie ma jakichkowiek oznak porodu, ani nic co by go sugerowalo to cc.
Nie przejmuj sie poki, co bo moze sie cos ruszyc i za chwile..

Ja jak bede w poniedzialek to podpytam gina czy nie fundnalby mi masazu szyjki w gratisie na wizycie 🙂 choc nie wiem,c zy on stosuje takie praktyki 🙂) hehe 🙂

Ja dzis tez sie nalatalam...Po KTG wszystko w porzadku 🙂)
A na zebraniu w przedszkolu siedzialam 2h...;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to o czym oni wam tam 2h gadali 😮 😮

a mnie M po schodach gania hahaha... szliśmy na spacer, to mi zabronił do windy wchodzić, hehe... bidulek stresuje się juz jak nie wiem, i chyba po prostu chciałby mieć poród już za sobą... apetytu nie ma, ciągle się tylko dopytuje, czy juz rodzę... zwariował, a mi się smiać z niego chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Maluch moze schodzic nizej i uciskacjeden z nerwow...

Ja bede pewnie tak okolo 13 40 na przystanku Armii Poznan, wiec jak macie ochote to mnie zgarnijcie 🙂)

Ja bede szczepic tylko na podstawowe


Sandra podjedz na przystanek "Pasieka", to jest drugi przystanek po Armii Poznań, tam bedziemy jutro na Ciebie czekaly z Tusią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze skoro malutka schodzi nizej to moze w koncu w pt dowiem sie na wizycie, ze chociaz cos minimalnego zaczelo sie dziac 😉

Mnie Sandra przekonala do szczepionki na te pneumokoki, gdyby Ula nie szla miedzy dzieci tak szybko to pewnie bysmy sie na ta szczepionke nie zdecydowali. Co do szcepionki na rotawirusy nie jestem przekonana, dlatego nie bedziemy jej brac. Tez nie jestem pewna tych wszystkich szczepien, czy to naprawde jest bezpieczne i czy nie zaszkodza zamiast pomoc... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...