Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak tych niuni jest 20 to niezauwazasz, ze to niunie , tylko potwory 😉
Podchodzisz do dzieci tak bardzo hmm... nie wiem... ale inaczej sie nie da, bo majac ich tyle niestety musi byc dyscyplina jakies zasady, kary itp.. inaczej by na glowe nam wlazly...

Ale nie zniechecam cie zebys sie nie stresowala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przespałam pół dnia dzisiaj... Strasznie bolał mnie brzuch u dołu i sen mi się przydał bo przeszło... 🤨 Zrobiłam z mamitą gyros i mega mi pachnie 😎 chyba przed snem jeszcze sie skuszę na skibacza i miseczke tego przysmaku ☺️
Dobranoc brzusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki ja już nie śpie od 6:30 z babcią gadałam...a od 4 siusianie co godzine...eh dlaczego? wczoraj oglądałam porodówke na TLC i był poród w wodzie i się tak zastanawiam nad nim...czy może w wodzie by nie było lepiej 🙂 ale to kwestia do przedyskutowania z moim Kochanym 🙂 miłego dzionka...pije kefirek i jem bułeczkę z sałatą,pomidorkiem i serem cammebert niewiem czy dobrze robie...z tym cammembertem..hmm 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/dsc02576f.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7086/dsc02576f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A co pochwalę się 🙂
Witam dziewczynki,
Wczoraj byłam na usg wieczorem i mój maluszek ma 7 cm, wszystko z nim oki. Wygina się jak wariat i ciąglę macha raczkami, ale jeszcze za wcześnie żeby płeć okreslić 😞
Miłego dnia Wam życzę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki ! 🙂
Ja już jestem po codziennych porannych robótkach domowych... nie ma to jak isc spac o 20 😁 i wstac o 6 rano żeby wytransportować męża do pracy 😜
Dzisiaj musze zaglądnąć do mojej ukochanej pracy ... na szczęście mam o tyle dobrze że pracuje w domu... w elastycznych godzinkach 🙂

Igus... sliczny bobasek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
dzis sie mieli okreslic, ale podobno zrobia to do konca tygodnia 😮 a atmosfera fatalna, bo duzo stresowych sytacji. Pracuje w kancelarii rzeczoznawców, teraz nie ma duzo zlecen i osoby, które sa zatrudnione na wlasna dzialalnosc trzesa dupami. W tamtym tygodniu zwolnily ot tak sobie kolezanke po 5 latach lojalnej pracy. ja na szczęście mam umowe o prace na czas nieokreslony, wiec nie mam co sie bac, ale mimo to atmosfera fatalna...


to ze masz umowe na czas nieokreslony to i tak moga Cię zwolic w kazdej chwili, tylko musisz byc na wypowiedzeniu.
wiem bo sama tak mialam tez myslalam ze mi nic nie zrobia a tu masz. na szczescie znalazlam inna lepsza prace. tylko ze mam umowe na 2 lata, które kończą sie 31 października ( miedzy innymi dlatego poszlam od razu na zwolnienie)czyli jak BOBO bedzie mialo 2 miesiące= albo spowrotem do pracy albo siedzieć o niczym, a jak podrośnie do innej pracy

chyba u mnie skończy sie spanie na brzuchu bo juz mi niewygodnie napieram na pęcherz za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie 🙂

Edith na szczęście nie jestem na wypowiedzeniu, teraz w ciąży raczej nie mogą mi wręczyć wypowiedzenia, poza tym powiedzieli, ze będą mi trzymać miejsce... oby to była prawda, lepsza taka praca niż żadna jak się ma kredyt mieszkaniowy na głowie 🤨

Igus piękne maleństwo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
i mnie denerwuje brak rozwoju tam 😞((
nie po to 4 lat studiow robilam, zeby zarabiac tak sieszna kase... i dupska myc 🙂)

Ale wiesz praca 8 h, od pon =pt, babcia mi wypadnie, dzecko do pracy zawsze moge wziac...
ale tak za 2 -3 lata bede szukac juz w szpitalu


No jasne, są plusy i minusy, jak w każdej pracy,ale to praca dla super cierpliwych i opanowanych osób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 myślam że nie musze doddawac ze w ciąży Cie nie mogą zwolnic... trzymać miejsce będą bo muszą. Chodziłomi o to że mimo że ktoś (nie w ciąży) jest na umowie na czas nieokreslony to i tak moze zostać zwolniony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
karolka84 myślam że nie musze doddawac ze w ciąży Cie nie mogą zwolnic... trzymać miejsce będą bo muszą. Chodziłomi o to że mimo że ktoś (nie w ciąży) jest na umowie na czas nieokreslony to i tak moze zostać zwolniony


A no to wiadomo, nie łudzę się, ze jestem nietykalna 😉 tylko jak sie ma umowe na czas nieokreslony, to sie ma okres wypowiedzenia, w moim przypadku 3 miesiace, a Ci z wlasna dzialalnoscia leca od razu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam , właśnie zjadłam drożdżóweczkę z serkiem i czytam wasze wieczorne newsy 😁
Co do zabobonów to ja też nie wierze , chociaż mi przy córci nie wyszedł pępek i mam nadzieję ,że i teraz nie wyjdzie 🙂
U mnie dzisiaj piękna pogoda więc spacerek popołudniowy murowany .
Idę dzisiaj z córką na bilans do lekarza .
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystko zależy od pracodawcy... jak są normalni i nie robią na złość to można pociągnąć L4 przez jakiś czas (np. przy końcu ciąży) później na wychowawczy chwile i można z powrotem wrócić na to samo stanowisko...
ale takich pracodawców w dzisiejszych czasach ze świecą szukać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie na wychowawczy nie ma szans... ale znajomy prawnik poradzil mi, zebym 2 tyg przed powrotem z macierzynskiego złozyła podanie o redukcje etatu do 7/8. Pracodawca musi to zaakceptowac, bo to jest w zamian za wychowawczy, i wtedy mam 12 miesiecy dodatkowej ochronki przed zwolnieniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
U mnie na wychowawczy nie ma szans... ale znajomy prawnik poradzil mi, zebym 2 tyg przed powrotem z macierzynskiego złozyła podanie o redukcje etatu do 7/8. Pracodawca musi to zaakceptowac, bo to jest w zamian za wychowawczy, i wtedy mam 12 miesiecy dodatkowej ochronki przed zwolnieniem 🙂


eee.... widzę że Ty strategię dalszego działania masz już opanowaną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie... 😉 jeśli tylko można i się da, to nie ma się co nawet zastanawiać nad czymś innym.
A w szczególności jak macie ten kredyt na mieszkanie to tym bardziej musicie się trzymać pracy ... wiem coś na ten temat, ale na szczęście my mamy to już za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny 🙂
Karolka widzę, że będę musiała skorzystać z Twojej strategii. Na mnie również czeka miejsce w korporacji i też mam umowę na czas nieokreślony, warto skorzystać z 7/8 etetu, muszę o tym poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...