Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też myślę, że byłoby już widać 🤔
Mój powiedział na początku , że jak będą bliżniaki (a na pierwszych usg były dwa pęcherzyki) to ucieknie do Ameryki 😁 😁 😁
Chociaż póżniej jak widział małżeństwo z trójeczką w wózeczku to powiedział, że to strasznie sympatyczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja przy tej pogodzie też sie cieszę, że od razu na L4 zwiałam tylko szkoda, że tak piekielnie nudzę się w domu 🙂
A co do świąt to ja od jutra przez całe swięta mam teściową na głowie bo teściu zmarł w październiku i nie chcemy zeby sama siedziała a mieszka 100 km od nas. Dobrze, że chociaż na sniadanie wielkanocne jedziemy do mojej siostry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igus, no jasne, ze trzeba ja przygarnąc, to to jest calkiem inna sytuacja. Moi tescie tez sa ok, ale tylko na jeden dzien, bo pozniej to mnie maksymalnie wkurzaja. My jedziemy do nich na trzy i pogoda na dodatek ma byc brzydka i trzeba bedzie z nimi siedziec w domu, a juz mielismy zaplanowane wycieczki plenerowe we dwoje 🤨
bedzie psycha zryta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolka kochanie moja teściowa też nie jest zła, ale tak jak Twoi dobra na jeden dzień 🙂 Tym bardziej, że w tygodniu Arti jest do wieczora w pracy a w weekendy studiuje. Prawie w ogóle go nie widzę wiec też chciałabym pobyć z nim a nie zajmowac sie teściową. Ale cóż takie jest życie i trzeba pomóc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba rzadko się zdarza, by było idealnie 🙂 moj tez na dluzsza mete nie trawi moich rodziców, a w tamtym roku wszystkie swieta spedzalismy u nich, wiec teraz kolej na tesciów. odkad jestem w ciazy to podwójnie mnie dobijaja 😮 no ale czego sie nie robi dla męża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...