Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No dziś wcześniej skończyłam 🙂
Natalia udanej majówki,baw się dobrze!!!
Dzonatalie płatnego macierzyńskiego jest 9 mc,możesz zostać rok w domu ale pozostałe trzy są niepłatne,przez pierwsze 8 tyg będą ci wypłacać 90% twoich tygodniowych zarobków a potem 129 funtów tygodniowo plus 85 mc child benefit na dziecko.Tu masz link do wszystkich zasiłków i co trzeba zrobić żeby dostać http://www.benefity.org.uk/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ! 😉
Ja jak zwykle... wtedy kiedy można leniuchować i spać do woli to ja robię pobudkę o 7 rano.
Wczoraj obżarłam się grillowanymi przysmakami że aż maleństwo podskakiwało 😁
teraz trzeba wypić kawkę i zaplanować z mężem jakiś wypad 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
ja wlasnie wrocilam z pracy, wstawilam pranie i
oj jak wszystkie dobrze macie dzis wolne i pewnie piekna pogode tez macie..
tutaj niestety pada. pada, i pada 🤢 dzis jak jechalam do pracy rowerkiem to jak dojechalam wygladalam jak zmokla kura, cale spodnie mokre, kurtka no doslownie bylam przemoknieta tak mocno padal deszcz, na szczescie jak wracalam z pracy to taki leekki deszczyk..
maz w pracy a ja sama w domu.. jem sniadanie 😁 milej majowki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
Ja dziś pierwszy raz pospałam sobie dłużej 🙂
Udanej majówki dziewczyny! obyście miały dużo słońca bo tak jak dzonatalie pisze w uk to ciągle pada.
brzuchol gratuluję córeczki 🙂
emaleth spróbuję dziś poszukać dentysty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Brzucholku gratulacje!! 🙂

Dzonatalie u nas piękna pogoda - tak piękna, że się na powietrze wyjść nie da bo tak strasznie praży :/ W cieniu jeszcze się da wytrzymać, ale co jak cienia jest tylko tyle co parasol przy stole ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Brzuchol gratuluje córeczki 😁
A ja jutro kolejna wizyta u gina, ostatnio coś mam je chyba za często 😮 Ale muszę jechać, bo L4 się kończy 😁 Jadę na chwilę na budowę, zobaczyć postępy, miłego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 😉

Wczoraj caaały dzień na świeżym powietrzu i dziś zapowiada się powtórka z rozrywki, trzeba korzystać, bo w piątek ma być tylko 20 stopni 😜 hehe, a w sobotę tylko 22 🙂

do wieczora mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju ja nie wiem jak Wy możecie cały dzień na tym upale wysiedzieć...chyba że gdzieś w cieniu albo przy wiaterku 😲 u nas tak praży, że się nie da... ja jeszcze w cieniu mogłabym książkę poczytać, ale mój synalek nie usiedzi na dupce a szkoda żeby ganiał po tym słońcu.
Za to teraz się zastanawiam jak to zrobić, żeby paznokcie u nóg pomalować 😁 ciężko będzie dosięgnąć hahaha a popołudniu w ruch idzie depilator bo trochę zarosłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza ja przy poprzedniej ciąży nauczyłam się golić miejsca intymne "na czuja" ale z nogami będzie nie lada wyzwanie. Poprzednim razem chodziłam ciągle w długich spodniach, bo rodziłam na początku marca więc nie było upałów a teraz szkoda się męczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki mialam chwile by do Was napisac...Bartek jechal po ciotki a ja miesko fryzurke i zaraz salatke bede robic....jednak majowka bez gosci tylko dzis cala chatka gosci,potem idziemy na koncert...w czwartek jedziemy na caly dzien nad jeziorko jak nie bedzie padac,a jutro oczywiscie Bartek do pracy 🥴 to trzymajcie sie milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie przyszla moja przesylka z ebaya a mianowicie reczny laktator tommee tippee
odkupilam od goscia ktory sprzedawal praktycznie nowke, odpakowalam i wszystkie rzeczy sa nowe zapakowane tylko 2 rzeczy chyba tylko uzyl, ale dopatrzylam ze chyba zapomnial dolaczyc zakretki do butelki ktora laczy sie z pompka zeby pompowac mleko, najwazniejszej chyba czesci, napisalam do niego czy moglby mi to doslac bo bez tego niestety uzywac nie bede mogla, czekamy na odpowiedz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie przyszla moja przesylka z ebaya a mianowicie reczny laktator tommee tippee
odkupilam od goscia ktory sprzedawal praktycznie nowke, odpakowalam i wszystkie rzeczy sa nowe zapakowane tylko 2 rzeczy chyba tylko uzyl, ale dopatrzylam ze chyba zapomnial dolaczyc zakretki do butelki ktora laczy sie z pompka zeby pompowac mleko, najwazniejszej chyba czesci, napisalam do niego czy moglby mi to doslac bo bez tego niestety uzywac nie bede mogla, czekamy na odpowiedz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...