Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gdzieś czytałam, że seks lepiej sobie odpuścić na miesiąc przed terminem więc jeszcze trochę czasu mamy, żeby zaszaleć... Chociaż jeśli o szaleństwa chodzi to nie wiem jak u Was, ale u mnie dość skromnie - taka jestem niezdarna, że śmiech 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam
Przepraszam, że wchodzę w Wasz wątek, ale może ktoś skorzysta.
Mam do sprzedanie zabawki, nowe bajki, ubrania dziecięce, damskie, książki itd.
Np:
smoki LEGO DUPLO od 4,99
zestaw: żołnierzyki, samochody, czołgi, helikoptery itd ponad 200elementów od 9,99
bajki Frankliny i inne od 4,99

zapraszam

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25191115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała ostatnio tak sie rozleniwiła że szok.Teraz dopiero trochę się rusza. I nie kopie, tylko delikatnie się wierci 🙂 W dzień bardzo mało daje o sobie znać, aż zaczynam się obawiać jak naliczę 10 ruchów dziennie,które od piątku będę musiała liczyć i zapisywać w tabelce.heh.W sobotę aż zaczęłam się denerwować jak tak jej nie czułam.Na szczęście tata miał Pepsi, dałam kilka łyków,choć nie przepadam za tym, ale momentalnie ją poczułam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka, jeszcze się zdziwisz, ile tych ruchów naliczysz 😜 jak dzidzia będzie mieć fazę, to 10 ruchów będziesz miała na 10sek 😜

a propos... moje dziecko mnie bije!! tak się jakoś usadowił ze dwie godziny temu, że momentami kopy są baaardzo nieprzyjemne, eh... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
Mój mąż tez nie chce się kochać ;/ ale to od początku ciązy... ;/ kochamy się średnio 1 na 1,5 miesiaca... tragedia. tłumaczy to, ze sie boi, ale nie jestem przekoana moze ma obrzydzenie do mnie


coś Ty nie możesz tak myślec...kobiety w ciąży są podobno atrakcyjniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
szczesliwamama napisał(a):
Mój mąż tez nie chce się kochać ;/ ale to od początku ciązy... ;/ kochamy się średnio 1 na 1,5 miesiaca... tragedia. tłumaczy to, ze sie boi, ale nie jestem przekoana moze ma obrzydzenie do mnie


coś Ty nie możesz tak myślec...kobiety w ciąży są podobno atrakcyjniejsze 🙂


Ale niestety tak się właśnie czuję... nie atrakcyjna to mało powiedziane...
poza tym, zmienił się nie do poznania, jest nerwowy, ma humory gorzej jak kobieta przed okresem czy w ciąży, szybko sie denerwuje, co mnie doprowadza do szału, bo to treaz o mniei dzidziusia powinien dbać, a nie denerwować mnie dodatkowo bo... postawiłam ultimatum by rzucił palenie, z powodów zdrowotnych i finansowych... może jeszcze to spowodowało, że nie ma ochoty na bliskość ze mną... przepraszam, ale musiałam się wyżalić ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
szczesliwamama napisał(a):
Mój mąż tez nie chce się kochać ;/ ale to od początku ciązy... ;/ kochamy się średnio 1 na 1,5 miesiaca... tragedia. tłumaczy to, ze sie boi, ale nie jestem przekoana moze ma obrzydzenie do mnie


coś Ty nie możesz tak myślec...kobiety w ciąży są podobno atrakcyjniejsze 🙂


Ale niestety tak się właśnie czuję... nie atrakcyjna to mało powiedziane...
poza tym, zmienił się nie do poznania, jest nerwowy, ma humory gorzej jak kobieta przed okresem czy w ciąży, szybko sie denerwuje, co mnie doprowadza do szału, bo to treaz o mniei dzidziusia powinien dbać, a nie denerwować mnie dodatkowo bo... postawiłam ultimatum by rzucił palenie, z powodów zdrowotnych i finansowych... może jeszcze to spowodowało, że nie ma ochoty na bliskość ze mną... przepraszam, ale musiałam się wyżalić ;(

nam zawsze mozesz sie wyzalic ochrzan meza albo odbadz z nim rozmowe powiedz co ci lezy moze to pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...