Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Dziewczyny,czy Wy tez czujecie ucisk na krocze?.W dodatku mnie kłuje krocze jakby mi ktos tam igly wsadzal...... 🥴

od czasu do czasu ja to mowie zawsze ze czuje parcie lekarzowi tez o tym mowilam dzieciaczki schodza co raz nizej ale na szczescie z moja szyjka wszystko ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio mega nieprzyjemnie ;// ale tak juz teraz bedzie 😉 Choc mozna wspomniec lekarzowi, jesli nie bada ginekologicznie na kazdej wizycie, zeby zwrocil uwage,
Ten ucisk, juz mi przyopmina powoli, ze warto sie wziac za zakupy : Ale poki co relax 😉) hehe 🙂) Teraz Nadii kupie wyprawke, a w sierpniu dla malutkiej 😉

No , dziecko padlo 😉\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
ooo - Sandra wróciła 🙂 dobrze, że Cię tam nie wywiało nigdzie.

Natalia trzymaj się!

wczoraj jakiś mega dół ciążowy mnie złapał - chyba mi się rozstępy zrobiły - na razie wygląda to jak takie mega widoczne żyły, ale wydaje mi się że to jednak może być rozstępem :/ bez sensu - tak o siebie dbałam, brzuszek nawilżony i nic to nie dało :/
poza tym tak mnie plecy bolały ze masakra. Maż mnie zaczął masować i stwierdził, że spuchła mi z tyłu prawa strona, tam gdzie mnie najbardziej bolało... esz... normalnie prawie się popłakałam z bólu :/ i jeszcze Maluszek się jakoś tak dziwnie układał, co też bolało....więc ogólnie miałam dość!
ale chociaż w nocy udało mi się trochę pospać, a dziś nowy dzień i mam nadzieję będzie lepiej...

miłego dnia wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂
moj M wczoraj zobaczyl moj brzuszek, to stwierdzil, ze jakos tak mi nizej zszedl 🙂 to chyba dobrze 🙂
A co do krocza, to ja juz od dluzszego czasu odczuwal bole, jak nie wnetrze kaczki mnie boli, to teraz wlasnie przewaznie taki nieprzyjemny ucisk czuje... i przy obracaniu sie w nocy z boku na bok strasznie mnie boli... ale juz sie zaczelam przyzwyczajac do tego dyskomfortu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ja na szczęście teraz nie mogę na nic narzekać poza niezaspokojoną chcicą na mojego M 🤪 i czekoladę 😁 Skurcze znów się pojawiły ale nie są bolesne więc mam nadzieję, że to tylko BH.. a pojawiły się pewnie przez to że zaniedbałam branie magnezu 🤨 Ale ruszać się mogę, nie czuję takich bóli jak wcześniej. Tylko jak za dużo połażę to zaczyna miednica dawać znać o sobie ale to znam z poprzedniej ciąży 🙂 Jest dooobrze 😉
U nas dziś rano 9*C na termometrze i rosi deszczyk taki drobniutki. Na pogodę nawet nie liczę więc biorę się za wypełnianie ochraniacza a później końcówka prasowania. Czy ktoś mógłby przyspieszyć czas żeby był już koniec lipca? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja też już na nogach.
Mi wczoraj dokuczały skurcze nawet dość często tak co 2 godzinki ,ból z tyłu pleców i brzucha jak na okres ,ale zgoniłam to na całodzienne leżenie w łóżku 🙂
Zobaczymy co będzie dzisiaj jak się powtórzy to chyba pojadę do swojej lekarki .
Dzisiaj jadę z mężem zobaczyć naszą chrześnice ,która przyjechała za Szwecji mam po niej dostać ciuszki bo mała we wrześniu będzie miała roczek.
Jeszcze muszę dzisiaj zamówić na allegro podgrzewaczi termoopakowanie na butelki bo wszystko zakupiłam z tomme tipe i się wkręciłam bo te butelki mają specyficzny kształt więc już wszystko z niej kupię.
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się i ja 🙂
dzisiaj zaszalałam i pospałam do 9 😉 a teraz idę coś zjeść i uciekam do dentysty, w sumie ząbek już nie boli ale muszę zakończyć jego leczenie bo później nie będzie czasu...
a pogoda niczego sobie, pochmurno, czasami słonko zaświeci ale ciepło...
miłego dnia brzuchatki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Widzę że wszędzie "pogoda siadła" 🙂.Może to i dobrze.........Chwila chłodku nikomu nie zaszkodzi-a zwłaszcza ciężarnym 😁.

Znowu wstałam z tym uczuciem ciągnięcia i kłucia.Z tego co mówicie-trzeba będzie się przyzwyczaic-bo to kolejna dolegliwośc ciąży 🙂.

Też bym chciała przyspieszyc czas,ale na końcówkę sierpnia 😉

Właśnie zjadłam śniadanko bogate w żelazo: pieczywko pełnoziarniste,jajka,ser żółty i kakao 🙂.Jutro idę robic badania........Ciekawe czy moja anemia się zmniejszyła.Ponoc w tym czasie (8 m-c) nasze maluszki ostro z nas ciągnał żelazo,( i nie tylko).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Dobry 🙂a ja wstalam niewyspana 😮 obudzila mnie 3 letnia chrzesniaczka 😁 a teraz siedze i sama nie wiem co robic 😁 wybiore sie do szpitala bo kolezanka lezy na patologii a u mnie slonko zza chmurek 😁


Jak było gorąco to było źle. 😉
Jest chłodno-też źle. 😉
Dogodzic Wam Dziewczyny 😁 😁 😁 😁

Co jest koleżance?.Ja leżałam 2 razy i już bym nie chciała tam wracac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj jadę do szpitala. Miałam iść 4 tyg. po wyjściu ze szpitala jak byłam, ale kurde jakoś nie było mi po drodze... Więc dzisiaj muszę spiąć dupsko i pojechać na kontrolę 🤔 nienawidzę szpitali...

U mnie też troszkę właśnie słoneczko wyszło 🙂 ale wolę już jak jest chłodniej niż upał... Bo wtedy to już normalnie czasem nie wyrabiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...