Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mixi ja to bym chciała już ale mam jeszcze kilka spraw do załatwienia :P
Właśnie zapisałam syna na 7 sierpnia do chirurga dziecięcego, poza tym muszę jeszcze ten poród w wodzie załatwić 😁 A jeszcze USG bym chciała zrobić żeby sprawdzić co u Małej i pewnie M chciałby być przy tym więc albo w tym tygodniu albo za 2 tygodnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi U mnie w szpitalu są konsultacje z ordynatorem i trzeba przyjść zdaje się ze skierowaniem od lekarza prowadzącego ciążę....

Jeszcze wczoraj dowiedziałam się, że podobno jak poród nie jest bardzo zaawansowany to odsyłają z tego szpitala gdzie chcę rodzić bo mają bardzo dużo chętnych...... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, dokladnie nie ma sie coz dziwic.. U nas na Polnej zdarzylo sie kilka razy jak nic sie nie dzialo, ze dwie doby skonczone i do chaty..;///
A w 3 to praktycznie standard 😉

My zaraz sie ruszamy na spacerek. a moze na plac zabaw... hmmm.. sama nie wiem 😁 Co by tutaj wykombinowac 😁
Mam sterte prasowania i juz dzisiaj ostatni dzien, zeby sie za to zabrac, bo Dariusz koszuli nie bedzie mial do pracy ;//

Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂 dzis pogoda w koncu fajna - slonce swiaci, ale temperatura przyzwoita 🙂

Moja niuńka tez sie kreci caly czas, przynajmniej wiadomo, ze ma sie dobrze 🙂

M. wrocil wczoraj po 19 do domu jakis taki po calym weekendzie zmechacomy na maksa 😁 i o 20 juz padl 😁 😁 nawet nie pogadalismy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was 😁 z rana pomylam juz sobie okna teraz tylko musze zaplacic za wozek i zalatwic kilka dronych spraw 😁
a ja to chyba 9 miesiac zaczynam 🤪 bo teraz leci mi chyba 36 tydzien 🤪 czy mam racje? 😁
dobrze ze juz po remoncie tylko jeszcze drzwi do zalozenia i koniec nie mialabym juz na nic sil 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie. ja dziś zmięta na maksa. ni chce mi się nic i pewnie będzie opierdaling cały dzień.
ogólnie to już nie chce być w ciąży! tak mi ciąży brzuch że normalnie szok :/ dziś amm chyba jakaśś depresje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edith chyba kazda miewa czasem gorszy dzien...glowa do gory, niedlugo juz nie bedziemy nosic tego ciezkiego brzucha 🙂

No w koncu zamowilam wozek 🤪 🤪 oczywiscie prosilam o to od 3 tyg mojego meza, ale cos mu sie nie spieszylo, wiec sama zadecydowalam, bo ile mozna sie prosic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za wsparcie 🙂 na szczęście pogoda tylko 21 stopni i pochmurane więc trochę dychnę. o tej pogody może mi się pogorszyło :/

cały czas piszecie o napięciu, napinaniu brzucha, skurczach, bólach cipki itp. a ja nic takiego nie mam :/ nie wiem czy to dobrze czy źle. czasami czuję tylko pracie na pęcherz, a tak to ogólnie ruchy dziecka,w poprzedniej ciąży miałąm takie bóle, napięcia, a teraz nic. przecież nie jest za wcześnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edith ja też nic nie czuje oprócz ruchów małej , energia mnie rozpiera , spać mogę bez problemów,cały czas bym coś tylko robiła bylyby nie siedzieć bezczynnie .
A tak bym chciała troszeczkę wcześniej urodzić ,ale przy tym dobrym samopoczuciu to coś czuję że przenosze , chociaż wszystko może się zmienić z dnia na dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie, jednego dnia wszystko dobrze, a na drugi dzien skurcze i porod 🙂)
Choc nasze maluchy jeszcze niech poczekaja troszke, co by donoszone byly 🙂

Ja bym chciala Nadie choc tydzien jeszcze do przedszkola poodprowadzac we wrzesniu 🙂 Pozniej niech sie dzieje, co chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cały czas porównuję tą ciąże z poprzednią i coś naprawde w tym jest że każda ciąża jest INNA. ale jedno wiem na pewno przy drugiej ciąży czy kolejnej to już jest dużo trudniej np przy wypoczynku czy pracach domowych. dobra nauka organizacji pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...