Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a ze szpitalem mam nadal metlik ten lekarz u ktorego bylam prywatnie kojarzy mnie wlasnei ze szpitala fajnie by bylo jak by on mogl odebrac mi porod nie wiem naprawde czym blizej to ja tym bardziej nie zdecydowana


tylko zebys akurat na tego lekarza trafila... 🙂 decyduj sie kochana, bo jak Cie Bianka zaskoczy to nie bedziesz wiedziala w ktora strone jechac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a ze szpitalem mam nadal metlik ten lekarz u ktorego bylam prywatnie kojarzy mnie wlasnei ze szpitala fajnie by bylo jak by on mogl odebrac mi porod nie wiem naprawde czym blizej to ja tym bardziej nie zdecydowana


tylko zebys akurat na tego lekarza trafila... 🙂 decyduj sie kochana, bo jak Cie Bianka zaskoczy to nie bedziesz wiedziala w ktora strone jechac 😁

nie sadze zeby chciala mnie zaskoczyc 😁 raczej to ona bedzie zaskoczona jak pod przymusem kroplwoki bedzie musiala kierowac sie do wyjscia 😁
ide polezec w goracej wodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski, a ja czyms teraz wogole dojade na cytadele?? ;//
Mi odpada jutro i piatek..

A w jakich godzinach, bo ja do 13 musze odberac Nadie z przedszkola, wiec moge albo od ranca 🙂) albo po 13 🙂

Aishe pewnie napierdziela i w szpitalu siedzi 😉)

Pestka,nie pij tej Bavarii. ja dzi cierpie na kaca caly dzien przez to ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia ja również gratuluję i trzymam kciuki za mamę.
Karolka ja też piję herbatkę z liści malin, 1 łyęczkę zalewam wrzątkiem i po 10 min wypijam, przyznam szczerze, że mi bardzo smakuje 🤪 oczywiście musi być posłodzona 😁
A ja jutro rano mam ktg w szpitalu, w którym zdecydowałam się rodzić i muszę jechać taki kawał 🤨
Zobaczymy, co mój doktorek powie 🤨 Jak na razie nic nie boli, brak skurczy, nic nie leci 🤔
Ech, mogłaby ta moja mała również zdecydować się już na wyjście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra mi piatek tez nie pasuje, a reszta dni ok 🙂 na cytadele dojedzie sie tramwajem 4 i 10 🙂 ale jesli nie cytadela to moze byc inne miejsce, byleby dojazd byl dobry i nie trzeba by duzo lazic 🙂

Agn ja wlasnie pije ta herbatke, bez cukru i tez nie jest zla, zle wygladala i pachniala jak sie zaparzala, teraz jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki 😉 czyli kolejny przyspieszacz 🙂 hehe... ja całe życie piję w zasadzie tylko herbę malinową, a jak zwykłą, to często z sokiem malinowym... i jeszcze nie urodziłam, więc pewnie na mnie nie podziała 😁 😁 😁 ale jak będę w desperacji po terminie, to pewnie się skuszę na te liście 😉 😜

a jednak nie powinnam pić... przez endometriozę... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja planowałam do diety dołączyć niedługo taką herbatkę i kapsuły z olejem z wiesiołka, ale widzę, że są przeciwskazania przy mięśniakach i cesarskim cięciu.
No cóż, zostawię więc decyzję Natalce. Niech to będzie jej pierwsza samodzielna decyzja w życiu, kiedy chce wyjść 😁 No chyba że przegnie w drugą stronę - będzie wyjęta na siłę, hehe 😁
Ale po cichu liczę, że jeśli to coś, co ze mnie dziś wyleciało to czop, to odliczam w dół od 14 do 0 😁

Natalia, bądź dzielna i czekamy na wieści o nowym obywatelu tego świata - Majeczce 😁

A ciekawe co tam u Aiszy... 🙂 Ma ktoś z nią kontakt np. telefoniczny, żeby smsa wysłać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...