Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Łe, nie załapałam się na 4000 stronę...
Ja moim znajomym w pracy mówiłam, ze mają zrobić zakłady, kiedy się młody urodzi 🙂 P. Maciej popatrzył na brzuch okiem magika i stwierdził, ze to będzie niedzielne dziecko - tylko nie kreślił o którą niedzielę mu chodzi, hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
ładnie sie dzieje dzisiaj z tymi bobaskami 🙂 szkoda Tylko ,ze Moj synek nie chce mi zrobic prezentu imieninowego,a mojej siostrze urodzinowego 🙂, choc w sumie dzien sie nie skonczyl, tyle ze ja mam wrazenie, ze zawsze bede z brzuchem chodzic heh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pękają te wrześniówki aż miło 😁 Ciekawe, czy takie tempo utrzymamy do końca, czy w pewnym momencie przyhamujemy 😉
Ja bym bardzo chciała maksymalnie do 20.09 mieć już to za sobą 🙂

Doti, niech dziewczyny przy okazji podadzą Ci do tabelki informacje, w którym t.c. urodzily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bezsensu juz teraz odstawiac.

Ja jestem tez ciekawa jakie wyniki mi wyjda, bo od kilku dni juz nie robie buraczanego, bo ciagle kuchnia upier... 🙂)
Zobaczymy 🙂

padlam ostatnio pisalismy pismo z Darkiem o przyspieszenie terminu rozprawy, ze wzgledu na ciaze itp itd 🙂 Bylam chyba w 32 tygodniu 🙂)
Wieci na kiedy termin,na 20.11 🙂)
Sad stwiedzil, ze da mi czas, zebym doszla do siebie po porodzie 🙂 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki!!!

Doti, September dzięki za pamięć 😘
Właśnie wróciłam ze szpitala, nadrobiłam was w międzyczasie.
Cały dzień mi zajęli 😠 Myślałam, że może już w końcu coś się zacznie a tu d...pa 😠
Nic się nie zmieniło od ostatniej wizyty, następna podróż na IP w niedzielę 🤔 Po badaniu dostałam tylko krwawienia, które już ustępuje. Skurczy brak 😞 Chciałabym już urodzić 🤨
Napewno, jak się coś u mnie zacznie to dam znać Tobie Doti i Karolce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I to 5 miesiecy czekac ;// gdzie uplywa nam czas w innym Sadzie, gdzie jeszcze wniosku nie mamy zlozonego o termin rozprawy ;/// Ehhh...

Debilizm, no ale pewnie chodzi tez o, to zeby oboje rodzice wiedzieli, ze dziecko reprezentowane,bo rozne sytuacje w zyciu.. no ale tak czy iak idiotyzm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...