Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
Gratulacje dla nowych mamusiek !!
Ja myslalam ze dzisiaj wyjde z tego cholernego szpitala ale zostawili mnie do jutra. Jak do jutra bede w dwupaku to mnie wypuszcza bo powiedzialam im ze wole poczekac na rozpoczecie akcji porodowej w domu... Lekarz twierdzi ze to na dniach ale ja tak wcale nie uwazam bo czuje sie dobrze a te skurcze sa do wytrzymania 🙂 zobaczymy...

Ciekawe ktora bedzie kolejna 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixi to dalej zabieraj się za przysiady, zbiegni kilka razy po schodach i zaraz będziesz na porodówce 😜
isa ale fajnie już wiesz przynajmniej, że nie musisz długo czekać 😉 ciekawe czy Szymek się pośpieszy i wyjdzie już dziś. czy da Ci do domu wrócić 😉 Pewnie jak wrócisz do domu i zaczniesz się ruszać to akcja może szybciej się potovczyć niż jak leżysz w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
60cm


Mój syn jak się urodził miał 59 cm, a teraz ma 192 cm i jeszcze rośnie ha ha

Ale miałam kiepską noc, moja dziewczynka tak mi się cisnęła na kość łonową, że gwiazdy widziałam, trochę skurczy było a teraz cisza, chyba zasnęła.

Gratki dla Emi, Pauli i Natali !!!!

A co z agn36 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bardzo chętnie mogłabym być następna 🤪

już mi się nudzi i męczy mnie to czekanie, wszystko gotowe a tej mojej córci w ogóle się nie spieszy na świat

kurcze może zacznę coś działać, bo na razie to nic nie robiłam żeby przyspieszyć akcję.. ale może te przysiady chociaż... hmmm

tylko jak ja mam dłuuuugą szyjkę i żadnego rozwarcia to pewnie nic to nie pomoże 😠 😠 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci Sandra ,że moja córka cały pobyt w przedszkolu te wszystkie lata zawsze robiła mi rano cyrki i musiała być siłą odrywana od mojej nogi przez nauczycielkę .
Wtedy ja też na początku wychodziłam z przedszkola i ryczałam jak bóbr bo nie mogłam tego znieść .Ale niestety takie są dzieci ,jak jest dziecko zrzyte z mamą to niestety bardziej to przezywa niż te co jest z zimnego chowu jak to moja kumpela mowiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hha dziewczynki 🙂
dzwonił mój mąż (geodeta) z jakiejs budowy, jak się czuje i czy nie mam zamiaru się dziś "rozpakować" bo musi teraz jechac gdzies w pizzzdziu daleko na jakaz budowe na wytyczenie budynków jakies 100km od katowic, (1,5 godz w jedna strone) co zagłuptas, tak jakby nie wiedział, ze w kazdej chwili wlasciwie moge zaczac rodzic, mimo, ze nie podejzewam, zeby to było takei hop siup to wolalabym miec komfort psychiczny, ze jest gdzies w poblizu a nie pedzi w razie czego z trasy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
hha dziewczynki 🙂
dzwonił mój mąż (geodeta) z jakiejs budowy, jak się czuje i czy nie mam zamiaru się dziś "rozpakować" bo musi teraz jechac gdzies w pizzzdziu daleko na jakaz budowe na wytyczenie budynków jakies 100km od katowic, (1,5 godz w jedna strone) co zagłuptas, tak jakby nie wiedział, ze w kazdej chwili wlasciwie moge zaczac rodzic, mimo, ze nie podejzewam, zeby to było takei hop siup to wolalabym miec komfort psychiczny, ze jest gdzies w poblizu a nie pedzi w razie czego z trasy... 😞


ahh ta praca....

Moj tez ciagle dzwoni...nawet jak siedze u Rodzinki--czy u mnie oki..czy brzus nie boli czy skurczy nie mam..ahhh ci Faceci....


fajnie ze Mamy kolejna dziecinie Wrzesniowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zabrałam się i zmobilizowałam sentymentalnie do zrobienia w końcu drzewa genealogicznego naszej rodziny (osobno meza, osobno mojej i naszej) nie zmiesci sie niestety na jednym arkuszu ;( a jest tego, że uuuu.... trochę muszę uzupełnić jak moja babcia mi przypomni co i jak i babcia od mojego M. Mam zamira ambitnie cofnąć się, aż do pra pra dziadków i pra pra babć ;D żeby poźniej nie pogubić się jak nasz maluszek będzi ekiedyś chcial poznać swoich przodków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja brzusie i mamusie 🙂
ja wlasnie czekam na dziewczyne od baby buddies.. taka akcje maja ze do 3 miesiaca po urodzeniu przychodzi dziewczyna i pomaga przy dziecku, doradza itp.. 🙂 a zaczynaja juz z ciezarnymi, szczerze to jestem zadowolona z niej, fajna dziewczyna sie trafila i to co chcem wiedziec zawsze powie 🙂 😉
pogoda znow dopisuje, M ma wkoncu wolne wiec spedzimy dzien razem.. 🙂 poki co zrobilam juz dwa prania 😁 czeka nas wizyta u poloznej o 14 dzis , 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, oświećcie mnie 🙂 Czy te pierwsze skurcze, z tzw. I fazy porodu, czyli trwające około 30 sekund co jakieś 20 minut - czy one są bolesne, czy można je przegapić? Jak się je odczuwa? Pytam się, bo ja mam nakaz od gina, że przy tych skurczach mam już pędzić do szpitala, żeby nie dopuścić do tej najbardziej boelsnej fazy porodu, bo mi się blizna na macicy może rozejść. A boję się, że mogę to przegapić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figlareczka napisał(a):
szczesliwamama napisał(a):
ciekawa jestem ile waży Bianka od emi, skoro jest taka duża dziewczynka, że aż 60 cm ma 😉 😉


zapewne duzo:0 ja mysle ze ponad 4kg.


hehe no to faktycznie by klocuszek był 🙂 a nie wiecie czy normalnie rodziła czy cc? moj tez bedzie pewnie maluszek duzyyyy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...