Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Deira raczej nie przegapisz 😉
Bo jakby nie patrzec faza rozwierania jest najbardziej bolesna..;// ale tez nie zacznie sie od razu co 5 minut skurcze...

Mixi, powiem Ci, ze moja wlasnie z takiego bardziej nazwijmy 'zimnego chowu" 😉 ale jak widac tez zzyta.. tymbardziej, ze od 4 miechow w domu siedze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe, no to ja tak od 2 dni mam jak Sandra pisze 😉 Brzuch twardy, pobolewa - ale to nic regularnego, więc się nie przejmuję. Zresztą dziś idę na KTG i zobaczę co się zapisze. Znając moje szczęście to przez pół dnia będzie mnie pobolewać, a maszyna zapisze płaską kreskę 🙃
Spakowałam torbę do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
Figlareczka napisał(a):
szczesliwamama napisał(a):
ciekawa jestem ile waży Bianka od emi, skoro jest taka duża dziewczynka, że aż 60 cm ma 😉 😉


zapewne duzo:0 ja mysle ze ponad 4kg.


hehe no to faktycznie by klocuszek był 🙂 a nie wiecie czy normalnie rodziła czy cc? moj tez bedzie pewnie maluszek duzyyyy ;D


nie wiem 🙂

niech napisze eska do Emilki -Doti to bedziemy wiedziec czy cc czy sn i jaka waga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za informacje 🙂 Muszę się pilnować, bo od kilku dni mam jakieś skurcze, ale to raczej jeszcze te przepowiadające, bo po nospie mi przechodzi. A że zaczęłam 38 t.c., to tym bardziej muszę być czujna. Narazie Mała się tak rozpycha, że czasem już nie wiem, czy to skurcze, czy to ta mała akrobatka pilates uprawia w brzuchu, hehe 😁

Skończyłam prasowanie i nogi mi w d... wchodzą. Chwilę odpocznę i idę zabrać się za łazienkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Dostalam info od Pestki, ze jest na porodówce! 🤪 🤪 🤪
Dostala bóli w nocy po zabawie sutkami i skurczy i po 6 pojechali. Rozwarcie ma 5 cm, przebili jej wody plodowe, pisze ze strasznie boli, ale maz dodaje jej otuchy 🙂 laski no to trzymamy kciuki 🙂


Wow, SUPER! A tak się dziewczyna bała wywoływania, cc i innych cudów 😁 A tu proszę 🙂 Nikola podjęła decyzję 😁 Trzymamy kciuki!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Dostalam info od Pestki, ze jest na porodówce! 🤪 🤪 🤪
Dostala bóli w nocy po zabawie sutkami i skurczy i po 6 pojechali. Rozwarcie ma 5 cm, przebili jej wody plodowe, pisze ze strasznie boli, ale maz dodaje jej otuchy 🙂 laski no to trzymamy kciuki 🙂


A tak nie chciała próbować żadnych rzeczy przyspieszających poród i proszę - metoda z sutkami zadziałała 😁 No to trzymamy kciuki, wreszcie się dziewczyna doczekała. Jeszcze trochę i będzie miała swojego maluszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Dostalam info od Pestki, ze jest na porodówce! 🤪 🤪 🤪
Dostala bóli w nocy po zabawie sutkami i skurczy i po 6 pojechali. Rozwarcie ma 5 cm, przebili jej wody plodowe, pisze ze strasznie boli, ale maz dodaje jej otuchy 🙂 laski no to trzymamy kciuki 🙂


no to ekstra!! a tak sie bala, że będzie mieć cc
Pestka, trzymamy kciuki za Ciebie i Nikolę - oby poszło szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymaj się Pesteczko i powodzenia życzę .
Czyli mam rozumieć ,że na dziś już limit wykorzystany skoro parami 😞
Chyba muszę pokombinować coś z tymi sutkami , ale to takie zmudne i nudne 🤔
Moja Wiki grzebie mi w pipce rękoma, albo to jej główka bo tylko tam ją czuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie położnej. Fajna babka, musiała wszystko dokładnie wytłumaczyć 😉 pewnie jakby to było pierwsze dziecko to bym tego tłumaczenia potrzebowała hihihi jeszcze mi chciała Małą kąpać o 11 ale że okno otwarte, nie nagrzane w pokoju to się nie upierała jak powiedziałam, że z kąpielą nie mamy problemów 😆 Dowiedziałam się że szew mi się już rozpuszcza i dlatego trochę drażni... niech już dziad wyłazi 🤨 Następna wizyta w poniedziałek.
Jutro po to zaświadczenie pojadę i załatwiać papiery do becikowego i zawieźć szefowi dokumenty do macierzyńskiego.

Pesteczko trzymamy kciuki żeby szybko poszło!!!!!

Emi urodziła SN a Bianka waży 3860g! 🤪 Nie dziwię się że było ciężko.... Emi właśnie bierze się za pierwszą zmianę pieluszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixi ja chętnie w parze z Tobą urodzę.. np jutro? co Ty na to? 😉

Super, że dziewczynom się akcje rozkręciły 🙂
ja już mam dość.. jakiegoś doła złapałam, wkurza mnie ten ból podbrzusza... sama już nie wiem, czy to skurcze są czy nie, do tego pipka jakby mnie piecze od środka, młody chyba tam mocno napiera... co chwila chce mi się sikać i zmienia mi się wydzielina na wkładce... raz jest gęste, raz rzadkie... żółtawe lub przezroczyste...glutowate lub jak zwykły śluz... do tego wszyscy dzwonią i się pytają czy już coś się dzieje... przecież do cholery, jak będzie się działo to dam im znać... ://
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
initram 😘 wybierz się dziś na dłuższy spacerek i może coś ruszy. W końcu szyjkę już chyba masz skróconą, więc połowa za Tobą 😉 a co do wydzielin to też mi się zmienia. Raz luźne raz gęste 🤔 no cóż.... oby to tylko znaczyło że coś się dzieje.


połaziłam trochę po sklepach.. zaraz wezmę się za sprzątanie, bo kumpela ma wpaść po pracy i korci mnie, żeby łóżko w sypialni przestawić, ale raczej sama nie dam rady, więc pomęczę M, jak wróci z pracy... a może fugi w łazience wymyję 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Inirtam ok rodzimy jutro . 😁
Ciekawe czy nam się to uda jeszcze mamy pół dnia i całą noc więc różnie to bywa. 😉
U mnie poki co cisza nic się nie zapowiada na porod 😞


mixi... u pestki też się nie zapowiadało, więc jest szansa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...