Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
udało mi się przysnąć, jakoś przed 5 chyba... o 4.40 patrzyłam ostatni raz na zegarek... niestety tylko do 6.40 bo M do pracy wstawał i pan hałas w dupie ma to, że chciałabym trochę pospać... rano obudziłam się znów ze skurczami, zjadłam śniadanie, no-spa, prysznic i przechodzą, więc nawet ich nie monitoruję...
mixi... dwa dni to luksus, hehe... gdyby mnie tylko dwa dni trzymało, to o czopkach bym nie myślała 😁 😁 😁 😁 hehe... ale przy normalnym trybie pracy jelit, to i dwa dni mogą być dołujące i "obciążające", więc współczuję 🥴
u mnie z kolei, mimo, że wciągnęłam wczoraj całą tabliczkę czekolady (pierwszy raz w ciąży) to mnie w nocy przy tych skurczach trochę przeczyściło... nie wiem na ile to efekt wczorajszego czopka, ale czuję się lekka jak motylek 😁 😁 😁 😜:P

Natalia, trzymam kciuki, żeby udało Wam się wszystkich lekarzy jak najszybciej załatwić, żebyście już mogły zdrowe wrócić do domu, do Bartka 🙂

Madzia, Wam też życzę szybkiego powrotu do domu 🙂

Mamusiak powodzenia na wizycie!! i obyś nie miała już szyjki 😜 😉

a ja zamierzam się po te kalosze dziś wybrać 🙂 jadę do factory, więc może jak będą jakieś atrakcyjne ceny to i maluchowi coś kupię... urodzi się maluch, to skończy się latanie po sklepach, zostaną zakupy przez internet... i dlatego chciałabym to załatwić przed jeszcze teraz 🙂 chociaż przymierzyć, żeby znać rozmiar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Część
Ciekawe co u emi?
Mamusiak daj znać po wizycie!
Madzia mam nadzieję ze już za moment bedziecie w domku!
Natalia najwazniejsze ze Majeczka jest pod czujnym okiem lekarzy. Napewno wszystko będzie dobrze i niedlugo bedziecie w domu.
Initram współczuję nocki!

Dziewczyny jak macie skurcze takie przepowiadajace, lub poprostu takie na ktore nospa działa. To czy wasze maluszki sie przy nich ruszają;?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂 My po pobudce o 7. Noce są cudowne 😁 Dziś Lusia zjadła o 22, później obudziła się o 1, 4 i o 7. Jak dla mnie rewelacja, biorąc pod uwagę, że od 7 jeszcze nie spała porządnie, tylko co godzinę szuka cyca... 🤔
Czekam na położną, ma być między 10 a 11 a później lecę załatwiać becikowe. Może się uda tak żeby mi dziś położna to pismo wystawiła o tym że byłam pod opieką gina, bo nie poprosiłam lekarza a nie chce mi się do Krakowa zasuwać po to.... Pamiętajcie Kochane żeby to sobie odebrać na wizytach!!!!!
Później jeszcze do apteki bo wkładki laktacyjne się kończą... a miałam 2 paczki po 50 szt! Idą jak woda... 🤢 🤢

Kochane życzę Wam powodzenia na dzisiejszych wizytach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu u mnie praktycznie non stop się maluch wierci, skurcze nie mają żadnego wpływu na niego...

Doti jakie masz te wkładki? chodzi mi o te z "funkcją" zmiany w żel 😜 ja dostałam w spadku od znajomej jakieś Lansinoh... podobno świetne, ale jak patrzyłam w sklepie, to szalenie drogie... 🤢

o takie: http://allegro.pl/lansinoh-wkladki-laktacyjne-60-szt-xxl-paka-i2591135391.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj miałam skurcze, ale czułam ze to te przepowiadajace. W każdym razie brzuch strasznie sie napinal, i tak przez dwie godziny mały sie nie ruszył 😞 wszystkiego próbowałam ale on ani drgnal. Jak skurcze zaczęły przechodzić to on zaczął sie ruszać dopiero. Nie wiem czy to normalne 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu normalne maleństwo podczas skurczu jest ściskane delikatnie przez macice więc nie wykonuje żadnych ruchów .
Moja mała jak mam dzień ze skurczami to wogule jest spokojniejsza lub całkiem zwariowana można wyczuc ,że dziecko zachowuje sie inaczej niz na codzien.
No ja już po czekam na efekty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo, to ja tez sie czuje Niekulka 🙂

Ooo matko,wlasnie spojrzalam jakie mam wlosy na nogach 🙂 Trzeba to ogarnac przed poniedzialkiem 😁 bo mnie z gabinetu wypedzi 😉 aaaaa, jutro ide do dentysty 🙂 Troche mi glupio,bo to ta co kiedys ja przez telefon opierdolilam 😉 Chyba bdzie bolalo...

Ciekawe czy moje dziecko wyje czy sie czyms zajela?? 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam ja "uwielbiam" wkładki Penaten, ale te J&J też zamieniają wilgoć w żel. Nie zwróciłam na to wcześniej uwagi. Z tym że od J&J naprawdę zostają kłaczki na sutkach 🤢
Wysłałam M do apteki a ja sobie pojadę załatwiać papiery jutro na spokojnie, dziś pada i nie bardzo mi się chce 😉

Emi urodziła!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki i Mamuśki 🙂
Ja od 6 na nogach, ale potem pojechałam do urzędu miasta złożyć wniosek o nowy dowód. Mam nadzieję, że nie będą mi robić problemów, że spóźniłam się prawie 6 tygodni, hehe 😉
A zaraz zabieram się za prasowanie, potem ogarnę łazienkę i garderobę. A potem dzień lenia 😁

Natalia, biedna ta Majeczka. Jeszcze trochę ją czeka spotkań z lekarzami, ale dobrze że jesteście pod profesjonalną opieką. Już niedługo na pewno wszystko dobrze się skończy i Maja będzie w 100% zdrowym maluszkiem 🙂
Madzia, trzymam kciuki za to abyście dziś wyszli z domku 🙂
Karolka, udanego dnia z rodzicami 🙂
Inirtam, współczuję nieprzespanych nocy. Wiem jaki to ból budzić się koło 3 i nie móc zasnąć. Ja prawie rzygałam z niewyspania... 😞 Odpukać, od kilku dni śpi mi się dobrze 🙂
Marylu, ja od jakiegoś czasu mam prawie przez cały dzień te przepowiadające i moja Mała ciągle się rusza. Chyba niespecjalnie podobają się jej te skurcze 😉

Dziewczyny, powodzenia na wizytach, samych dobrych wiadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira, raczej nie beda robic problemow.. 😉) Moj inteligentny maz ma dowod niewazny od marca 2012... i oczywiscie po nowy mu ciagle daleko ;//

Natalia, na pewno rozszczep wargi utrudnia Wam karmienie, ale dobrze, ze malutka je z butli 🙂)
Masz ja przy sobie czy caly czas na neonatologii???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...