Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inirtam trzymamy kciuki!!! 😘 😘 😘

Deira fajny misio, wlasnie tez cos musimy kupic, chcielismy jakis znaczek z imieniem małej, ale na razie sie wstrzymujemy, bo ja to ciagle mam w glowie, ze moze nam psikusa zrobi i plec zmieni 🤔 😁 😁

Kurcze obawiam sie, ze jak Ulka sobie jeszcze z 2 tyg posiedzi w brzuszku to do 4 kg dobije 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Inirtam trzymamy kciuki!!! 😘 😘 😘

Deira fajny misio, wlasnie tez cos musimy kupic, chcielismy jakis znaczek z imieniem małej, ale na razie sie wstrzymujemy, bo ja to ciagle mam w glowie, ze moze nam psikusa zrobi i plec zmieni 🤔 😁 😁

Kurcze obawiam sie, ze jak Ulka sobie jeszcze z 2 tyg posiedzi w brzuszku to do 4 kg dobije 😮 😮


Nie wiem jaką dużą masz córkę w tej chwili, ale mój gin twierdził, że pod koniec ciąży dziecko zwalnia tempo wzrostu. Jeśli zmierzył Wojtka w 37 tyg i wyszło 3400-3500g, to obliczył, że w 40 tyg powinien mieć 3800-3900g, tak 100-150g na tydzień przybiera. W przyszły czwartek idę znów na USG (chyba, że urodzę) i zobaczymy czy jego liczenie się sprawdziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki USG ma spory margines błędu jeśli chodzi o wagę maluszka, więc się nie sugerujcie tym 😉
Ja znów mam ciśnienie zabójczo niskie jak na mnie 95/65.... piję kawkę i staram się nie zasnąć na siedząco. Za pół godzinki budzę M i usypiam Mateusza i sama się położę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam, trzymam kciuki kochana!!! 😁

Karolka, z tym imieniem na samochodzie to przemyślcie sprawę. Może lepiej jakiś napis typu "jedzie z nami księżniczka" albo coś w ten deseń. Po co wszystkim (w tym jakimś degeneratom) ogłaszać publicznie jak dziecko ma na imię. Tak dla bezpieczeństwa dziecka lepiej unikać takich sytuacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski 🙂

widze ze o jedzeniu rozmawiacie.. 🤪
ja ostatnio kupilam polskie ptasie mleczko i wsunelam pol opakowania sama.. 😁
generalnie po wczorajszej wycieczce do Londynu padlam , wszystko mnie bolalo i skonczylo sie na paracetamolu bo juz nie moglam wytrzymac.. cala noc nie spalam..
a teraz zasypiam na siedzaco.. 😜

zadna dzis nie rodzi ? 🤨 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
czesc mamuski 🙂

widze ze o jedzeniu rozmawiacie.. 🤪
ja ostatnio kupilam polskie ptasie mleczko i wsunelam pol opakowania sama.. 😁
generalnie po wczorajszej wycieczce do Londynu padlam , wszystko mnie bolalo i skonczylo sie na paracetamolu bo juz nie moglam wytrzymac.. cala noc nie spalam..
a teraz zasypiam na siedzaco.. 😜

zadna dzis nie rodzi ? 🤨 😁

rodzi Inirtam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio taką zrobiłyście mi ochotę na naleśniki, że musiałam je dzisiaj zrobić 😁 nasmażyłam jak dla wojska 😁 teraz tylko je pochłaniam...

Małgosia ja też korzystam póki mogę... i zajadam wszystko to co za niedługo będe musiała odstawić... ;/
Doti współczuje tego męczenia się z tym ciśnieniem ;/ u mnie na szczęście wszystko się unormowało i mam książkowe 😉 więc nie mam co narzekać... zobaczymy jak będzie później.
może jakaś aktualizacja naszej tabeleczki ? 😉

przyszedł czas na Tymków 😁 więc się sprężajcie dziewuchy bo wstrzymujecie kolejkę 😁
coś Pati ucichła... 🙂
ciekawe czy coś ruszyło u mamusiaka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...